پارک انیمه
کتاب یا رسانه مدرن ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: کتابخانه (/forum-56.html)
+--- موضوع: کتاب یا رسانه مدرن ؟ (/thread-30285.html)

کتاب یا رسانه مدرن ؟ - *Wexler* - 2019/09/22 12:19 PM

با سلام دوباره خدمت اعضای سایتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

همونطور که اطلاع دارید با پیشرفت تکنولوژی و همچنین روی کار اومدن اینترنت از دهه 90 میلادی نحوه تبادل اطلاعات (هر نوعی) بطور کامل عوض شده .
هر سال شاهد ظهور چیزهای جدید در عرصه تبادل اطلاعات هستیم . از تلوزیون های هوشمند گرفته تا همین انجمن خودمونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واما در پی این تغییر و تحولات گسترده ای که شاهدش هستیم یه مشکل به وجود میاد!!!

آیا رسانه های مجازی و به اصطلاح مدرن امروزی میتونن جای کتاب رو برای ما انسان ها بگیرن ؟
یعنی مثلا اگر کسی خواست در زمینه ادبیات اطلاعاتی کسب کنه , کدوم رو انتخاب میکنه ؟ مانیتور کامپیوترش ؟ یا فضای کتابخونه ؟

خوشحال میشم که نظرتون رو به اشتراک بزاریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کتاب یا رسانه مدرن ؟ - Dazai.B - 2019/09/22 12:48 PM

من خودم شخصا برا کارام از کامپیوتر استفاده میکنم چون اسونتر و سریعتراز رفتن ب کتابخونه و گشتن تو کتاباست
پ.ن: البته اگه درموردش خودم کتاب داشته باشم ک از همون استفاده میکنم
ولی بااین حال کتابو بیشتر قبول دارم اصلا حال و هوای دیگه ای داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کتاب یا رسانه مدرن ؟ - Hal7283 - 2019/12/23 09:18 PM

رسانه مدرن خیلی خوبه برای وقتی که فرصت و وقت کافی برای خرید کتاب نداری.
ولی در کل کتاب خیلی بهتره برای خواندن تا رسانه ی مدرنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه