پارک انیمه
انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: انیمیشن های دوبله شده (/forum-77.html)
+---- موضوع: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) (/thread-4040.html)

صفحه‌ها: 1 2

انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - Captain Charisma - 2012/06/03 05:11 PM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انیمیشن هیولاها علیه بیگانه ها یکی از زیباترین انیمیشن هایی هست که من دیدم.(البته دوبلش)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستان این انیمیشن اینجوریه که یه دختره به اسم سوزان میخواد با یه مَرده به نام دِرِک ازدواج کنه که موقع مراسم ازدواجش یه شهاب سنگ بهش برخورد میکنه و موقعی که توی کلیسا میخوان عروسی کنن سوزان رنگش سبز میشه و شروع میکنه به بزرگ شدن تا حدی که سقف کلیسا رو میشکنه و بعد اونو که بیهوش میکنن میبرنش به محل نگهداری هیولاها چون دیگه اون تبدیل به یک هیولا شده و در اونجا با دوستان جالبی(که هیولا هستند) آشنا میشه که در عکس میبینین و...ادامشو خودتون ببینین!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از نظر من اگه این انیمیشن رو ببینین ضرر نمیکنین شاید باورتون نشه ولی من خودم این انیمیشن رو حدود بیست بار نگاه کردم!!!

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - شینیگامی - 2012/06/11 10:20 AM

اینم دیدم.جالب بود.فکر کنم قسمت 2ش رو هم ساختن ولی من فقط 1 رو دیدم.

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - ling xiaoyu - 2012/09/01 04:49 PM

قسمت دو؟؟ بگین بریم ببینیم ..کمبود انیمیشن گرفتم

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - farshad - 2012/09/01 04:55 PM

الان يه سايت رو ديدم نسخه سه بعدي اينو واسه دانلود گذاشته . اينم سه بعديش كردن . لينكاشم لينك مستقيمه . حجمي حدود 7 گيگ داره
زمان 94 دقيقه است و كارگردان Rob Letterman. ماه مارچ 2007 اكران شده . 6.8 هم امتبازش از 10 از طرف سيت imdb بوده .
خلاصه داستاني هم كه براش نوشتن اينه : زنی جوان به نام سوزان مورفی در روز عروسی خود بر اثر برخورد یک شهاب‌سنگ به هیولایی به نام جینورمیکا تبدیل می‌شود. او با سازمانی مخفی متشکل از افرادی مانند خود همراه می‌شود و زمانی که یک فرمانده بیگانه به زمین حمله می‌‌کند، جینورمیکا و متحدان جدید او برای رهایی سیاره وارد عمل می‌شوند و ...

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - nig - 2012/09/01 05:04 PM

یادش به خیر. یه زمانی عاشقش بودم. مخصوصا اونجایی که دختره میبینه تو اون موسسه ست که هیولا نگه میدارند. بیچاره...

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - soubasa - 2012/09/07 11:23 AM

دلم واسه دختره ميسوزه!

به قول اون سوسكه:هههههه مرگ!!

خيلي انيميشن باحاليه ولي حيف كه من فقط سي دي دومشو ديدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - X Phoenix X - 2013/08/21 03:30 PM

خيلي قشنگ بود
من ازاون خنگ بازي هاي اوباب خوشم ميو مدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - Smiling Bloom - 2013/08/21 04:25 PM

این انیمیشن خیلی جالبی بود ، مخصوصا دیوونه بازیهای اون هیولا ها اونا هم خیلی با نمک بودن من از اون دکتره از همه بیشتر خوشم میومد دوبله هومن حاجی عبداالهی هم روش خیلی نشسته بود !

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - #*Roxanne*# - 2013/08/22 01:40 PM

قسمت دومش باحال تره . همون جايي كه با زامبي ها ميجنگنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: انیمیشن Monsters vs Aliens(هیولاها علیه بیگانگان) - Uchiha shady - 2013/10/25 04:17 PM

من از اون گوجه که تبدیل ب ژله میشه خوشم میاد خیلی باحال خیلی هم خنگه