پارک انیمه
چاخان های ناروتویی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: ناروتو (/forum-17.html)
+---- انجمن: سرگرمی (/forum-275.html)
+---- موضوع: چاخان های ناروتویی (/thread-4877.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

چاخان های ناروتویی - akrad611 - 2012/08/31 11:18 AM

دوستان بیاد اینجا جندتا چاخان نارتوی بگید با هم بخندیم
اولی خودم می گم:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمن دیروز پیش نارتو بود بااون رفتیم کنار ساحل وغذا خوردیم البته به حساب اون اخه خیلی دوسم داشت نذاشت دست تو جیبم کنم اخه اخر کارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا شما بگید:

RE: چاخان های ناروتویی - daidara - 2012/09/26 01:51 PM

دیشب دایدارا خونمون بود براش فلافل درست کردم اونوقت با سه تا دستاش میخورد هیچی برام نذاشت

RE: چاخان های ناروتویی - Kurama - 2012/09/26 02:04 PM

من همین دیروز از استاد میناتو آخرین فن راسنگان رو یاد گرفتم عجب حالییییی دادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چاخان های ناروتویی - daidara - 2012/09/26 02:29 PM

په من؟! نمیخوام دایدارا یادم میده،

RE: چاخان های ناروتویی - Kurama - 2012/09/26 03:09 PM

اولن من با خودم بودم گفتم من...
دوما اینکه دایدارا هیچ قدرتی نداره...راسنگانم فکر نکنم بدونی چیه اصلا...میناتو گفتم...
تازه اصلا مگه با شما بودم ؟

RE: چاخان های ناروتویی - daidara - 2012/09/26 03:53 PM

من با تو نبودم تازه دایدارا چشه هیچی بلد نیست؟

RE: چاخان های ناروتویی - nig - 2012/09/26 05:18 PM

همین دیروز من با کمک ایتاچی شارینگانمو فعال کردم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چاخان های ناروتویی - daidara - 2012/09/26 08:36 PM

نگین اوچیها ها؟

RE: چاخان های ناروتویی - abaneh - 2012/09/26 11:51 PM

من امروز كيوبي رو بردم گردش وپارك مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: چاخان های ناروتویی - nig - 2012/09/27 01:27 PM

نقل قول: نگین اوچیها ها؟

آره اوچیهامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیروز من ناروتو رو بردم شام بیرون. اون نودل سوپ نخورد(رامن)!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ببین چی کارش کردم که از این غذا هم زده شد!