پارک انیمه
عکس های یوییچی تاکاهاشی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-15.html)
+---- موضوع: عکس های یوییچی تاکاهاشی (/thread-50.html)

صفحه‌ها: 1 2

عکس های یوییچی تاکاهاشی - Carrow - 2010/07/29 11:58 PM

عکسهایی از خالق کاپیتان سوباسا . شما هم کمک کنید تا یه گالری مناسب از این مانگاکای بزرگ داشته باشیم.

[attachment=52]
[attachment=53]
[attachment=54]
[attachment=55]
[attachment=56]
[attachment=57]

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - Pepe - 2010/07/31 10:46 AM

اینم یه چند تا عکس دیگه:
[attachment=67]

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - Pepe - 2010/07/31 12:27 PM

چون بچه های خیلی خوبی هستید و به افتخار داش فرشاد که سه ستاره شدند یه چند تا عکس دیگه هم اضافه میکنم:

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - Icchi - 2010/07/31 07:10 PM

دستت در نکوند خیلی قشنگ بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - احمد - 2010/08/01 01:15 AM

یه جا چند تا پرسش از تاکاهاشی دیدم که جواب داده بود بد نیست بخوانید
س: روبرتو چه جور زندگی در برزیل داشته؟
ج: این یک رازه!
س:چرا معمولا سوبا رو به اسم کوچک صدا میزنند؟
ج: دلیل خاصی نداره اما سوباسا کوتاه تر از اوزارا هست
س:موهای سانو جلوی چشم هاش رو پوشانده چه جوری میتونه ببینه؟
ج:کاملا نپوشانده او می تونه توپ زیر پاش رو در زاویه ای از زیر موهاش ببینه توضیح کافی بود؟
س:من خیلی کیزوگی دوست دارم اما یک سوال داشتم او از سالهای اول مدرسه مدل موی فشنی داشته ایا مدرسه بهش گیر نمی داده؟(چند کلمه از خودم)
ج: ببخشید اما موهای او ذاتا همین شکلی است!
س:جناب تاکاهاشی شما هم فوتبال بازی می کنید؟ چه پستی؟ نکنه شما هم مانند سوبا بازیکن میانی هستید؟
ج:بله من در تیم shueisha در جناح راست بازی میکنم در تیم بیس بال هم هستم
س: چرا سوبا به درخواست مدرسه توهو جواب رد داد؟ اگر من بودم حتما قبول می کردم!( در فوتبالیستهای اولی که tv نشون داد این قسمت حذف شده بود )
ج: چون او شهر نانکاتسو را دوست داشت شهری که فوتبال را دوست دارد
س:جناب تاکاهاشی شما کدامیک از شخصیتهایی را که کشیده اید بیشتر از همه دوست دارید؟
ج:بی شک سوبا چون شخصیتیه که بیشتر از دیگران نقاشی اش کردم وهر بار این شخصیت به من نزدیکتر شده
نمی دونم چقدر این مصاحبه حقیقت داره ولی حقیقی به نظر میرسه!

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - farshad - 2010/08/01 10:04 AM

تاکاهاشی نبود اسمش؟

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - احمد - 2010/08/01 10:52 AM

(2010/08/01 10:04 AM)farshad نوشته شده توسط:  تاکاهاشی نبود اسمش؟

اصلاح شد تشکر فرشاد

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - تارو - 2010/08/01 12:41 PM

(2010/07/31 12:27 PM)په په نوشته شده توسط:  چون بچه های خیلی خوبی هستید و به افتخار داش فرشاد که سه ستاره شدند یه چند تا عکس دیگه هم اضافه میکنم:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی عکسای باحالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - Pepe - 2010/08/01 01:01 PM

(2010/08/01 12:41 PM)تارو نوشته شده توسط:  
(2010/07/31 12:27 PM)په په نوشته شده توسط:  چون بچه های خیلی خوبی هستید و به افتخار داش فرشاد که سه ستاره شدند یه چند تا عکس دیگه هم اضافه میکنم:
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی عکسای باحالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه فایده وقتی ایچی اسم این بنده ی خدا رو تو دفترچه مرگ نوشته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من خیلی از این آقای تاکاهاشی خوشم اومد انسان خیلی متشخص و فهمیده ای به نظر می رسیدند مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایشالله عمرشون باقی باشه و بازم برای ما داستان بنویسند .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: عکس های یوییچی تاکاهاشی - Pepe - 2010/08/04 02:28 PM

این دفعه به افتخار تارو خانوم که عاشق کاکا هستند یه عکس از یوئیچی تاکاهاشی و کاکا فوتبالیست برزیلی براتون میذارم تا کف کنید :
[attachment=384]