پارک انیمه
دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمه های محبوب - Popular Anime (/forum-7.html)
+--- انجمن: کاپیتان سوباسا (/forum-9.html)
+---- انجمن: هواداران (/forum-15.html)
+---- موضوع: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا (/thread-586.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - farshad - 2010/11/16 08:42 PM

شما عضو كدام دسته هستيد ؟
دسته ی شاهينی ها با كاپتان سوباسای كوچك
دسته ی شاهينی ها با كاپتان سوباسای بزرگ
دسته ی ميوايی ها با كاپتان كاكروی كوچك
دسته ی توهويی ها با كاپتان كاكروی بزرگ
دسته ی منتخب اتومو - هيرادو - هاناوا - موسوشی و فرانو

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - tsubasa - 2010/11/18 02:42 PM

ببخشید میشه دسته ی تیم سودا رو هم قرار بدید من اشتباهی گزینه ی آخرو انتخاب کردم.

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - farshad - 2010/11/18 05:27 PM

امكان تغيير گذينه نيست چون اونوقت بايد كل نظر سنجی پاك بشه كه اونايي كه رای دادن فك نكنم دوباره بيان رای بدن ...
نكته ... ماكاتو هاياتا ( سودا ) جزو دسته ی‌آخر تو نظر سنجی محسوب ميشه ... پس اگه به سودا ميخواستی‌راي بدی درست انتخاب كردی ...

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - tsubasa - 2010/11/18 08:13 PM

ممنون از جوابت.

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - yahiko - 2011/09/21 05:02 PM

کاکرو بزرگ دیگه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - hossein khalili - 2011/09/21 05:07 PM

فقط کاکرو بزرگ

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - yahiko - 2011/09/21 05:16 PM

دمت گرم آقا حسین همیشه چیزی و که دوست دارم تو هم دوست داری!ایول!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - Kurama - 2011/09/21 08:42 PM

فقط کاکروی گنده نه ببخشید بزرگمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یا سوباسای بزرگ فرقی نداره

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - yahiko - 2011/09/21 09:41 PM

نه نمی شه یا سوبا یا کاکرو!تو با این حرفت داری میگی من هم خوبم هم بدم!کاکرو متضاد سوبا!پس یکی شونو انتخاب کن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دهكده ی انيمه ای كاپتان سوباسا : عضويت در تيم های كاپتان سوباسا - Kurama - 2011/09/21 10:00 PM

نمیدونم
دوتاشونو دوست دارم انتخاب سخته