پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 (/thread-660.html)

صفحه‌ها: 1 2 3

دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - farshad - 2010/12/06 04:25 PM

بچه ها اينم سری بسوی‌جام جهانيه كه فكنم همه ميدونن دوبله شده و در 39 پك 2 سی دی از طرف موسسه ی رودكی دوبله و به بازار اومده ...
آهنگ بك گراند بازی مربوط به OST های اصلی سری 2 كاپتان سوباساست و همچنين آهنگ شروع انيمه هم دوبله فارسيه ...

RE: دوبله فارسی Captain Tsubasa Road To 2002 - farshad - 2010/12/07 06:53 PM

این سری وقتی شروع میشه که سوباسا به تیم Catalunya اسپانیا رفته و در هر قسمت خاطرات کودکیش رو تعریف می کنه در حالیکه کاکرو هم در ایتالیا عضو تیم Piemonte شده و تارو در کشورش ژاپن بازی می کنه…

شروع انيمه از آنجایی هست که تیم شاهین باید روبه روی تیم عقاب برای گرفتن زمین تمرین مسابقه بدهند که کاپیتان تیم شاهین ایشی زاکی هست که یک تیم در رده ی 4 هست و تیم عقاب با کاپیتانی گنزو واکابایاشی با رده 1 مدارس برای کسب زمین تمرین قرار مسابقه میزارند.
در مسابقات های قبلی بین این دوتیم، شاهین با اختلاف بالای 20 گل از عقاب شکست میخورده و ...
در روز قرار مسابقه بین این دو تیم ایشی زاکی با پسر بچه ی بنام سوباسا آشنا میشه و...
در شروع بازی بین دوتیم یکی از بازیکنهای تیم شاهین مصدوم میشه و سوباسا جای آن را در زمین میگیره و مبارزه سوباسا با واکابایاشی آغاز میشه...
در ادامه مبارزه سوباسا با کاکرو یوگا و رفتن سوباسا به سائو پائولوی برزیل بعد به بارسلونای اسپانیاو ماجراهای آنها.
رفتن کاکرو یوگا به یوونتوس ایتالیاو...
رفتن واکابایاشی به آلمان...و همچنین مسابقات جام جهانی نوجوانان و ماجراهای جذاب دیگر...

بازیکنانی که در این انيمه ایفای نقش مکنند و عضو تیم ملی ژاپن هستند

Tsubasa Oozora
Genzo Wakabayashi
Kojiro Hyuga
Taro Misaki
Jun Misugi
Hikaru Matsuyama
Shingo Aoi
Makoto Soda
Shun Nitta
Ken Wakashimazu
Ryo Ishizaki
Takeshi Sawada
Masao Tachibana
Kazuo Tachibana
Hiroshi Jito
Mitsuru Sano
Mamoru Izawa
Hajime Taki
Teppei Kisugi
Yuzo Morisaki

و روبه روی کاپیتان سوباسا و تیم ملی ژاپن با

Karl Heinz Schneider (Germany
Carlos Santana (Brazil
Elle Sid Pierre (France
Juan Diaz (Argentina
Gino Hernandez (Italy
Natureza (Brazil

و این انيمه 52 قسمتی میباشد.

منبع نصف انيمه ورد نصف هم خودم

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - farshad - 2011/05/28 11:29 PM

اينجا رو بد نيست يه نگاهي بندازيد :
http://ruzaneh.mihanblog.com/post/category/24

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - Storm - 2011/05/31 10:15 PM

راستش ... اصلا قشنگ نیست ! اصلا ارزش دیدن رو نداره .

انتخاب صداشون برای زمان دبستانشون افتضاحه !!!

البته این نظر منه !!

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - farshad - 2011/06/07 10:09 PM

چي ؟ اتفاقا من خيلي خوشم اومد و حتي بيشتر به هيجان اومدم . تازه صداها هم تكراري نيست . از صداي ايشي خوشم اومد . يكم جيغ جيغوتر شده .
صداي سوباسا هم اي بدك نيست . يارو گفت سرمو كلاه گذاشتند به كسي نميتونم اعتماد كنم . واسه همين گفت نميتونم سي دي هامو بدم كپي بزني حالم گرفته شد . هميشه سر من كلاه ميرفت حالا سر يكي ديگه كلاه رفت دودش به چشم ما رفت . تازه من از اون يارو به cd . dvd هام حساس ترم .

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - junmisugi - 2012/01/28 04:32 PM

قشنگه از نظر منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - farshad - 2012/01/28 04:56 PM

فراتز از قشنگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دوبله رودكي زيبا بود . قول داديم كه گل خوردن مولر رو از اين سري تو ويدئو شوتبال بزاريم . براي همين كساني كه اينو تا حالا گوش نكردن ميتونن برن اونجا دانلودش كنند تا با نحوه ي دوبله ي اين انيمه توسط موسسه ي رودكي آشنا بشن .

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - soubasa - 2012/01/28 05:25 PM

آقا من فکر کنم که این سری کاملش نیست چون من یه بار از دوستم خیلی وقت پیش گرفتم ولی فقط تا اول بزرگی سوبا بود و دیگه بقیشو نذاشت و سی دی تموم شد،فرشاد تو مطمئنی تو این دو سی دی تمام قسمتاش هست؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - nig - 2012/01/28 10:39 PM

(2012/01/28 05:25 PM)soubasa نوشته شده توسط:  آقا من فکر کنم که این سری کاملش نیست چون من یه بار از دوستم خیلی وقت پیش گرفتم ولی فقط تا اول بزرگی سوبا بود و دیگه بقیشو نذاشت و سی دی تموم شد،فرشاد تو مطمئنی تو این دو سی دی تمام قسمتاش هست؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فقط 2 تا سی دی؟ این سری حدّاقل 17 جفت سی دی داشت! خب معلومه اونی که تو دیدی کامل نی! اگه منظورت از سی دی ، دی وی دیه فکر کنم 3 تا دی وی دی بود.
منم از دوبله شون خوشم اومد مخصوصا صدای سوبا و ایشی بهتر از قبل بودش ، ولی صدای واکی بد بود! دخترونه ش کرده بودن.
صدای تارو هم دخترونه شده بود که البته بهش میومد.

RE: دوبله فارسی بسوی جام جهانی Captain Tsubasa Road To 2002 - farshad - 2012/02/03 04:56 PM

تو بازار پكي صادر شده كه يه دونه DVD هست . فقط همين يكي . اين تا بعد مبارزه ژاپن هلنده .
ديگه هم ازش نيومد . واسه همين بجاي اينكه شما اون 17 تا پك رو بخرين اينو بخرين . قيمتش 2500 تومنه بجاي اينكه برين هر پكي 1500 بدين .

ولي كيفيتش كمتر هست چون حداقل 35 قسمت تو يه dvd جا كردن .
شكل پكشم پلاستيكي بزرگه . عكس كاورش هم پشت و رو رنگي هست