پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo (/thread-694.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - farshad - 2010/12/09 07:54 PM

اين انيمه توسط صدا سيما دوبله شده اما هنوز كه هنوزه قصد بيرون دادنش تو بازار رو نداره ...
باشگاه کراش گیر ( مسابقات ماشین های مکانیکی که انرژی خودشون رو از پرتاب کننده میگیرن و با برخورد به ماشین رقیب باید اون رو از میدان خارج کنن ) توبیتا (Tobita) داره تک تک همه ی اعضاش و مربیش رو از دست میده و میره که از هم متلاشی بشه. اما کویا (Kouya) که برادرش عضوی از این باشگاه بوده و خودش آرزو داره روزی قهرمان جهان در این مسابقات بشه نمی تونه این اتفاق رو ببینه و آروم بشینه . بخاطر همین تلاش میکنه تا دوباره تیم توبیتا رو راه بندازه و به یاد برادرش هم که شده قهرمان جهانی کراش گیر بشه.

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منبع خبرش همين داش هاديه كه زحمت كشيده و اطلاعات كامل رو پيدا كرده و هم اينجا كراش گير رو ميتونيد ببينيد و هم تو قسمت نقد و بررسی همين انجمن انيمه كده ...

RE: Crush Gear Turbo - farshad - 2010/12/09 08:02 PM

ماشين هيتوشی كركس

يه عكس از بازی كراش گير توربو كه نميدونم مال چه كنسوليه

RE: Crush Gear Turbo - farshad - 2010/12/09 08:08 PM

اين يكي فايل ورد 2007 است كه عكس ماشين هاي كراش گير و قيمت خريد اسباب بازيشون رو به يورو نشون ميده
[attachment=3446]
اين زيری هم تبليغ اسباب بازي و بازی پلي استيشنشه كه يه آقايي هم اسباب بازيشو يكي 2 جا نشون ميده كه سر هم ميكنه ...
اين فيلم فرمتش RMVB
[attachment=3447]

RE: Crush Gear Turbo - farshad - 2010/12/09 08:12 PM

بچه های تو عكس اول هم خانم هاناكو مدير باشگاه ، كوتا ، كنزو ، هيتوشی ، تسوكی و اين كوچولو كه شبيه pan تو دراگون باله هم تعميركار ماهر و بازيكن كراش گيره كه اسمشو من يادم نمياد و نرفتم انيمشو چك كنم ببينم چيه ...

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - ken shiro - 2010/12/09 08:28 PM

من هنوزم این انیمه رو یادمه.فک کنم دو سال پیش پخش شد.اگه میدونید کجا میشه پیداش کرد،بگید.ممنون میشم.هر چند تو بازار نیست ولی فک کنم بشه از تو سایتای خارجی انیمه ای دانلودش کرد.
به هر حال،اگه لینک دانلود داشتی،بذار.

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - farshad - 2010/12/09 08:43 PM

من كه تا حالا لينكي ازش نديدم اما سعي ميكنم پيدا كنم ببينم هست يا نه ...
خب من هرچي گشتم هيچي نيست ... فكنم انحصاری شده ... حتي پخش آنلاين هم نميشه ...

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - ken shiro - 2010/12/10 12:36 PM

شاید خود ایرانیا ساختنش!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - farshad - 2010/12/10 01:32 PM

اگه شد بعدا هر 2 هفته 1يا 2 قسمت آپلود ميكنم ميزارم ! كه دوبلشو ببينيد ... زمانش هم خواستم بزارم بهتون اطلاعيه ميدم !

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - ♥Jun Misugi♥ - 2012/05/05 04:45 PM

بابا یکی این انیمه رو بزاره
خواهشا

RE: دوبله فارسی برخورد ماشينهای‌ذرِهیCrush Gear Turbo - farshad - 2012/07/12 01:44 AM

يادت بخير طرح شمشير برنده ... اينو واسه دانلود بزارم ؟‌ اگه بشه ... انكود كنم بزارم .