پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] سگ تبتي - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] سگ تبتي (/thread-8694.html)

سگ تبتي - abaneh - 2013/05/19 02:40 PM

[attachment=20425]

سگ تبتی یک انیمیشن ماجراجویانه و معمایی ژاپنی و چینی محصول سال ۲۰۱۱ به کارگردانی ماسایوکی کوجیما است.

داستان فیلم در مورد جینتانگ پسر جوانی است که بعد از درگذشت مادرش زادگاهش در ژی آن چین را به قصد منطقه تبت ترک می‌کند. پدرش در تبت زندگی می‌کند و پزشک مردم فقیر آنجاست. جینتان برای کمک به پدرش باید نگهداری گله گوسفندان را بیاموزد. وقتی تازه این کار را آغاز کرده یک سگ موطلایی بزرگ تبتی او را از یک خطر نجات می‌دهد و....

اين انيميشن براساس كتاب پرفروشي از نويسنده ي چيني یانگ ژی جون ساخته شده است.

اين انيميشن اولين محصول مشترك ژاپن وچين است.

RE: سگ تبتي - !Web Prince - 2013/05/19 05:21 PM

آخرش وقتی اون سگ موطلایی یه بار دیگه جینتانگ رو نجات داد خیلی تأثیر برانگیز بود

RE: سگ تبتي - ramin 99 - 2013/05/19 08:35 PM

انیمه قشنگیه ؟
ارزش داره دانلود کنیم ؟

RE: سگ تبتي - !Web Prince - 2013/05/20 01:07 PM

تلويزيون چند بار نشونش داده
براي 5 دفعه اول جالبه؛ براي 5 دفعه بعدي بعضي از صحنه هاش تأثيرگذاره و براي 5 دفعه بعدي خسته كننده هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سگ تبتي - ramin 99 - 2013/05/20 01:34 PM

نقل قول: براي 5 دفعه اول جالبه؛ براي 5 دفعه بعدي بعضي از صحنه هاش تأثيرگذاره و براي 5 دفعه بعدي خسته كننده هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چند دفعه شد کلا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی 16 بار نگاه کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من 2 بار نگاه کنم کسل کننده میشه 16 بار دیگه هیچ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: سگ تبتي - abaneh - 2013/05/20 03:18 PM

خب من اينو فقط 1 بار اونم پارسال بود ديدم .......قشنگه و موضوعش هم جالبه دوستي يه سگه ولگرد باپسره كه آخرش سگه تبديل به يه سگه قهرمان ميشه.

RE: سگ تبتي - sadegh.dalir - 2018/07/26 04:15 PM

سلام دوستان
من چطوری میتونم کارتون دوجی سگ تبتی با دوبله فارسی رو دانلود کنم؟ لطفا اگر میتونید کمک کنید??

RE: سگ تبتي - !Web Prince - 2018/07/26 04:41 PM

این کارتون رو تلویزیون پخش کرده می تونین تو برنامه هایی که آرشیو تلویزیون رو دارن دنبالش بگردین 

RE: سگ تبتي - Mi Hi - 2018/08/28 11:42 AM

مرسی استاد

بعد اینکه من تاحالا ندیدم...بنظرتون قشنگه؟من ببینم نبینم؟

RE: سگ تبتي - abaneh - 2018/08/28 09:37 PM

(2018/08/28 11:42 AM)rikatokikuri نوشته شده توسط:  مرسی استاد

بعد اینکه من تاحالا ندیدم...بنظرتون قشنگه؟من ببینم نبینم؟
انیمه ش قشنگه ولی انیمه های بهتری هم هست برای شروع میتونی کارهای میازاکی و ببینی