پارک انیمه
کارتون شجاع - Brave - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: انیمیشن - Animation (/forum-20.html)
+--- انجمن: مباحث عمومی انیمیشن (/forum-22.html)
+---- انجمن: انیمیشن های دوبله شده (/forum-77.html)
+---- موضوع: کارتون شجاع - Brave (/thread-8710.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8

کارتون شجاع - Brave - mahya ozora - 2013/05/21 03:48 PM

شاه فرگوس برای تولد دختر کوچیکش مریدا یه کمون تیراندازی هدیه می ده. مریدا با تیر یه پری جنگلی رو هدف می گیره و بلافاصله بعدش یه خرس بزرگ وحشی یه اسم موردو به خانواده پادشاه حمله می کنه. مریدا و مامانش فرار می کنن ولی شاه فرگوس در مقابل خرس ایستادگی می کنه و پای چپش رو از دست می ده. سال ها بعد وقتی مریدا 16 ساله می شه و خواهر بزرگ سه قلوهایی به اسم همیش، هریس و هوبرت شده، مادرش ملکه الینور بهش می گه که باید با یکی از پسرهای هم پیمانان پدرش ازدواج کنه. الینور به دخترش می گه این یه رسم قدیمی هست و براش افسانه ای از شاهزاده ای که این رسم رو زیرپا گذاشت و باعث نابودی کشورش شد، تعریف می کنه. مریدا نمی خواد ازدواج کنه.
هم پیمانان شاه فرگوس، مکینتاش، مک گوفین و دینگ وال با پسرهای بزرگشون به قلعۀ شاه فرگوس میان تا توی مسابقه ای شرکت کنن که جایزه اش ازدواج با مریداست. مریدا توی مسابقه شرکت می کنه و هر سه پسر رو شکست می ده. الینور عصبانی می شه و مریدا با عصبانیت قصر رو ترک می کنه و توی جنگل می ره. یه پری جنگلی مریدا رو به کلبۀ یه جادوگر که می خواد هر جور شده جادوگر بودنش رو انکار کنه، می بره و اون جادوگر حاضر می شه با یه تیکه کیک کاری کنه که ذهنیت الینور نسبت به ازدواج مریدا عوض بشه.
مریدا کیک رو به مادرش می ده ولی این باعث می شه که مادرش به یه خرس بزرگ شبیه موردو تبدیل بشه ...
[attachment=20455]
[attachment=20456]
[attachment=20457]

RE: کارتون شجاع - Brave - Terme16 - 2013/05/21 03:52 PM

واییییییییییییی!!این کازتون خیل خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلییییییییییییییییییییییییییییییی خوبه!واقعا مرسی که گذاشتی این تاپیکو!
اون قسمتش که برادر های مریدا خرس می شن دوست دارم همشونو بخورم انقدرررررررررررررررررررررررر که نازن!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه موهای مریدا!!!!دوست دارم بپرم توشون!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون شجاع - Brave - yotab - 2013/05/21 05:39 PM

منم خیلی از این انیمیشن خوشم اومد برادرهای مریدا خیلی جیگر بودن
اون قسمت مسابقه خواستگارا خیلی جالب بود

RE: کارتون شجاع - Brave - abaneh - 2013/05/21 05:53 PM

من از اونجا كه مادر مريدا خرس شده بود ميخواست با قاشق و چنگال غذا بخوره برام خنده دار بود آخرش طاقت نياورد با دست كه چه عرض كنم باهرچه در توانش بود غذا ميخوردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون شجاع - Brave - !Web Prince - 2013/05/21 08:05 PM

اون قسمتی که الینوز (مامان مریدا) توی آینه خودش رو دید و فکر کرد خرس بهشون حمله کرده خیلی جالب بود
آخرش هم که مریدا از مادرش دفاع می کرد، خیلی تأثیرگذار شده بود

RE: کارتون شجاع - Brave - Shun melina - 2013/05/29 03:14 PM

منم عاشق اين كارتونم واقعاً زيباست ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مخصوصاً اون برادراش به قول terme14 و Yotab دلت ميخواد بگيرى بچلونيشون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستى محيا مرسى مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون شجاع - Brave - Mohabat69 - 2013/06/16 12:54 PM

این عکس از طراحی اولیه ی این انیمیشن میباشد
[attachment=20681]

RE: کارتون شجاع - Brave - soubasa - 2013/06/16 01:31 PM

من همین نیم ساعت پیش این انیمیشنو دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خب به نظرم داستانش یه خورده تکراریه! که ی نفر ی چیزی میخوره و بعدش به یه شکلی در میاد و ....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ولی خب ... خوب بود اما نه عالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تنها چیزی که توجهم جلب کرد یکی از پیشخدمتای قلعشونه که همشو تو دوبلش س**نس*ر کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون شجاع - Brave - mehrnaz - 2013/06/16 06:10 PM

من اصلش رو زیر نویس فارسی دارم بیش تر از اونجا خوشم میاد ک مادره میفهمه خرس شده بعد شروع میکنه ب غر زدن.مریدا میگه تقصیر اون جادوگره بود با اون چشایه ورقلمبیده ش.یا اونچا ک ماذه اون گوی نورانی آرزو رو میبینه میخواد بگیرتش با سر میره تو درخت و مریدا میگه حال و روز منه بدبختو نگاه کن.شاید توی ایرانیش این طور دویله نشده باشه.از اونجا هم ک مریدا آخرین تیر رو تو مسابقه میزنه و تاز وسط تیر بچه دینگوال میگذره خوشم میاد.ممنون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: کارتون شجاع - Brave - Terme16 - 2013/06/16 06:13 PM

اره اين قسمتاش خيلي قشنگن!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه