پارک انیمه
زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: بحث های عمومی انیمه ای (/forum-10.html)
+--- موضوع: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون (/thread-9814.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6

زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - pop star keira - 2013/09/18 11:08 PM

بچه ها فقط چند لحظه چشماتونو ببندین و تصور کنین که تو انیمه ی مورد علاقتون و کناره شخصیته مورد علاقتون هستین.......چی کار میکنین؟
منظورم اینکه اونجا چی کار میکنین؟

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - zari.f - 2013/09/18 11:30 PM

خوب می دونی فکرش خیلی قشنگه!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
انقدر قشنگه که نمی شه به راحتی توی ذهن گنجایش دادش!!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - #AsAl Lee# - 2013/09/19 10:24 PM

منم با زری موافقم خیلی قشنگه
ولی هیچوقت به واقعیت نمیپیوندهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - Selena Gomez - 2013/09/20 03:40 PM

خیلی کارا که نمیشه تصور کرد !!!!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - Shina Uzumaki - 2013/09/20 03:45 PM

پا میشدم از خوشحالی میرقصیدم!!!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - ❣sдℜдℋ ℬℜλдηṱ❣ - 2013/09/20 05:03 PM

یه جشن جهانی برگزار میکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و یه جشن براش میگرفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - C.Toshiro - 2013/09/20 05:12 PM

من همیشه تو خوابم دارم با ایتاچی و ساسوکه و نجی و گارا و ناروتو زندگی میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خیلی خوب میشد تو واقعیتم همین بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - Shina Uzumaki - 2013/09/20 06:28 PM

خوش به حالت!
نا شکری نکن همین که خوابشونم میبینی بسه!!!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - losi love - 2013/09/22 02:36 PM

من با هاش صحبت می کردم و می گفتم که چه جور ادمی هستم ناگهان مامانم میاد و میگه ساحل بیا ناهارمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای از دست مامان بابا ها هی می گن این کارو بکن هی می گن اون کارو نکنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: زندگی با انیمه ها وشخصیته مورد علاقتون - naruto106 - 2013/09/22 02:50 PM

من تا میتونستم از موقعیت سو استفاده میکردم و میرفتم پیش شخصیتی که دوسش دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه