پارک انیمه
با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: مباحث مفید (/forum-59.html)
+--- انجمن: هنرکده (/forum-61.html)
+--- موضوع: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ (/thread-9833.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4

با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - pop star keira - 2013/09/19 11:38 AM

با وسایلای بدرد نخور وسیله ی به درد بخور درست کنید.....این موضوعی هست که بعضی از معلمای ابتدایی به ما گفتن و ما درست کردیم
قشنگ ترین چیزی که درست کردین با چه چیزایی و چی بوده؟و اخر چی درست کردین؟...(این یه نوع مهارت ابتکاری هم حساب میشه)..

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - *Tresa* - 2013/09/21 12:50 PM

امممممممممم...هیچی من اصلاب درداین کارانمی خورممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - niloufar.alz - 2013/12/12 09:13 PM

والا به ما هم همیشه میگفتن درست کنین ولی من هیچ وقت هیچی درست نمیکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هرسری یه بهانه می آوردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - pop star keira - 2013/12/12 09:17 PM

منم همینطور..خخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - niloufar.alz - 2013/12/12 09:28 PM

اصلا من تو کاردستی درست کردن مهارت ندارم!
امسالم میدم دایم درست میکنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - niloufar.alz - 2013/12/13 10:05 AM

معلم هنرمون گفته دو نوع بافت درست کنین!!!!؟؟؟
لطفا یکی کمک کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه نظری بدین ... خواهش!!

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - ×Freak× - 2013/12/13 10:53 AM

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
i dont know!
i am sorry

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - .:prince jun misugi:. - 2014/03/10 07:12 PM

بزار یکم فک کنم
.
.
.
............ فک کنم هیچی

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - _SAMIN_ - 2014/03/10 07:14 PM

دو بار عروسک ژاپنی یه بار هم ماشین که از بقیه قشنگتر بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: با وسایلای به درد نخور چی درست کردین؟ - RYOMA ECHIZEN - 2014/03/10 07:16 PM

بیشتر با روزنامه پاره ها توپ فوتبال میساختیم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه