زمان کنونی: 2024/10/06, 12:29 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/10/06, 12:29 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر انیمه ی Aldnoah-zero

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #21
RE: بحث و تبادل نظر درباره ی هات انیمه ی Aldnoah-zero
(2015/01/12 05:41 PM)makan parsi نوشته شده توسط:  
(2015/01/12 05:30 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  قسمت اول سیزن 2
الان دیدم یعنی خاک عالم به سر نویسندش !!!!!!!!!!!......منطق انیمه که صفره و کارکترا هم حال به هم زن یعنی چی دوباره ایناهو و پرنسس رو گذاشته زنده، باید حداقل یکیشون میمردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته من اصلا شکه نشدم تابلو بود برام ..فقط تنها چیزی که داره حنگ و مبارزه هاشه .
هه حدس هام درست از آب دراومد اون پرنسس که توی کلیپ ها دیدیم گفته بودم تقلبیه و ایناهو زندس ،الان ایناهو شده ابر قهرمان
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه،هرچند من ازش خوشم نمیاد سلیم بهتره منو یاد للوش میندازه با کارهاش.

سلام.

بنده خدا نویسنده چه گناهی کرده خخخخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ایناهو اگه بمیره دیگه از اون نبردها خبری نیست که ...
این للوش کیه اونوقت؟

شما کدگیاس ندیدین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ lelouchمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نویسنده یه ذره شخصیت پردازی نداشتههههههههههههههههههههه

ایناهو انگار الان الدناه داره دیگه خیلی قوی شده ( من ندیدم فقط از اسپویل ها می گم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه صب کنین منم ببینم باهم حرص بخوریم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/12 05:45 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
abaneh
اخراج شده

ارسال: #22
(2015/01/12 05:32 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  ابانههههههههههههههههههههههههههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی نوشته بود من انیمه رو دیدم یاد سیزن دوم کدگیاس افتادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد هم نوشته بود Im crying im crying مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یکی هم گفته بود که چرا این انیمه شخصیت ها رو فقط تو موقعیت های سخت میزاره ولی یه ذره شخصیت پردازی نداره

اکثریت بهش بد و بیراه گفته بودن برعکس توکیو غول که با اینکه انتظار مانگا رو داشتن اما واکنش به خود انیمه مثبت بوده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من الان عصبانیم این نویسنده مارو گذاشته سر کار اصلا دوست ندارم ببینم انیمه رو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifولی میخوام ببینم سلیم چه میکنه .
همونه خوب گفتم خیلی سر سری با یه فلش بک توضیح داد چرا ایناهو و پرنسس زندن اصلا شخصیت پردازی نداره .
انگار توی این انیمه مرگ برای بقیه س دوستشون قسمت 2 یا 3 سیزن اول کشته شد در کارکترا مخصوصا ایناهو انگار نه انگار !
حالا بگم بعد چی میشه ایناهو میره دنبال سلیم برای انتقام بعد آخرش سلیم بدبخت مثل لولوش میمیره ایناهو به دختره میرسهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif
(2015/01/12 05:41 PM)'makan parsi' نوشته شده توسط:  
(2015/01/12 05:30 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  قسمت اول سیزن 2
الان دیدم یعنی خاک عالم به سر نویسندش !!!!!!!!!!!......منطق انیمه که صفره و کارکترا هم حال به هم زن یعنی چی دوباره ایناهو و پرنسس رو گذاشته زنده، باید حداقل یکیشون میمردتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif البته من اصلا شکه نشدم تابلو بود برام ..فقط تنها چیزی که داره حنگ و مبارزه هاشه .
هه حدس هام درست از آب دراومد اون پرنسس که توی کلیپ ها دیدیم گفته بودم تقلبیه و ایناهو زندس ،الان ایناهو شده ابر قهرمان
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/32.gif،هرچند من ازش خوشم نمیاد سلیم بهتره منو یاد للوش میندازه با کارهاش.

سلام.

بنده خدا نویسنده چه گناهی کرده خخخخخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
ایناهو اگه بمیره دیگه از اون نبردها خبری نیست که ...
این للوش کیه اونوقت؟

سلام 
نخیر بهتر و قشنگتر بود ایناهو همون سیزن اول بمیره بعد نویسنده یه شخصیت جدید اضافه میکرد ،الان مزخرف شده .
نوچ نوچ نوچ ماکان لولوش رو نمیشناسی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifلولوش توی کدگیاس تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2015/01/12 05:54 PM
Merida
....

ارسال: #23
موفق شدم 6 قسمتشو ببینم تنها قشنگیش مبارزه ها گرافیکش و موسیقی متنه
داستان که نداره می گه به زمین حمله کنین گیر دادن به کشتی اینا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد اینهمه سرباز اموزش دیده هست اونجا یعنی ایناهو که یه بچه مدرسه ایه بیشتر از اونا سر در میاره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هر بار هم باید بره جونشون و نجات بده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شخصیت پردازی صفر . ایناهو خیلی غیر واقعیه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/18 05:25 PM، توسط Merida.)
2015/01/18 05:24 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #24
چنتا بزرگسال تو انیمه هستن که خیر سرشون توی جنگ بودن بعد ایناهو تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifمثل چی میپره جلو همه رو نجات میده !
یه چیزی اگه قسمت اول رو دیده باشد اونجا که ایناهو با الدوناه میاد اون رباط یخی رو بکشه قشنگ استایل و نوع شمشیر به دست گرفتنش شکل کیریتو بود تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gif

2015/01/18 05:31 PM
Merida
....

ارسال: #25
ایناهو قشنگ رو اعصابم راه میره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برم oST هاشو پیدا کنم بزارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تازه نصف قشنگی مبارزه هاش به خاطر موزیک متنی که گذاشتن

سورد ارت ندیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/18 05:35 PM، توسط Merida.)
2015/01/18 05:34 PM
makan parsi
فرمانده خونین و سرباز گمنام پارک

اعتبار: 430.0
ارسال: #26
(2015/01/18 05:24 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  موفق شدم 6 قسمتشو ببینم تنها قشنگیش مبارزه ها گرافیکش و موسیقی متنه
داستان که نداره می گه به زمین حمله کنین گیر دادن به کشتی اینا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد اینهمه سرباز اموزش دیده هست اونجا یعنی ایناهو که یه بچه مدرسه ایه بیشتر از اونا سر در میاره؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هر بار هم باید بره جونشون و نجات بده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

سلام.

مجموعه عوامل آهنگ ، گرافیک ، شخصیت ها ، داستان ، مبارزات و... هستن که به یه انیمه جلوه میدن
داستان هم معمولیه ولی بد نیست؟

یه جوری میگین که انگار انیمیشن فروزن داستان خیلی پیچیده تر و با منطق تر داشت؟
بعد این همه طرفدار داشت. (البته حرف اول رو تبلیغات میزنه)
اگه جزء انیمه های ژاپنی بود نهایتاً چند نفر دانلود میکردن نگاش میکردن
-----------------------------------------------------------------------------------------

تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gifاز اونجایی که در ژاپن از 16 سالگی به بچه ها آموزش ها نظامی میدن چنین انیمه هایی میتونه
به جای روحیه منفی یه مقدار روحیه مثبت بهشون بده.

اینجا ایران و اونجا ژاپن ، البته نه اینکه ایران آموزش نظامی نمیده حتی برای سن 15 سال هم آموزش نظامی داره
اما اجباری نیست ، دل بخواهیه.تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

2015/01/18 06:48 PM
Merida
....

ارسال: #27
فروزن چیه اخه؟؟؟؟؟؟؟// فروزنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif یه اقتباس آزاد  و موزیکال از داستان ملکه برفی بیچاره کریستین اندرسون که داستان به اون قشنگی و اینطوری خراب کردن ............

به نظر من که داستانش هیچی نداره

شما فقط چون از سبک مبارزه ای خوشتون میاد می گین انیمه ش خوبه ( الدوناه زیرو حمله به تایتان ناروتو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

شخصیت پردازی نداره اخه داستان هم که نداره ..

2015/01/18 07:23 PM
makan parsi

ارسال: #28
(2015/01/18 07:23 PM)'Merida' نوشته شده توسط:  فروزن چیه اخه؟؟؟؟؟؟؟// فروزنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/26.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif یه اقتباس آزاد  و موزیکال از داستان ملکه برفی بیچاره کریستین اندرسون که داستان به اون قشنگی و اینطوری خراب کردن ............

به نظر من که داستانش هیچی نداره

شما فقط چون از سبک مبارزه ای خوشتون میاد می گین انیمه ش خوبه ( الدوناه زیرو حمله به تایتان ناروتو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )

شخصیت پردازی نداره اخه داستان هم که نداره ..

خوب برای همین هم هست که به افرادی که سبک مبارزه ای نگاه میکنن و دوست دارن
این انیمه رو پیشنهاد میکنم ، بعد شما میای میگی بدرد نمیخوره خخخخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

یه انیمه باید همه ی اینها رو داشته باشه ، خیلی انیمه ها هستن شخصیت پردازی خوبی دارن
اما فقط همین ، نه آهنگ خوب و نه گرافیک خوبی دارن ،

هر انمیه ای ضعفی داره و هر شخصی سلیقه ای.

2015/01/18 07:48 PM
Merida
....

ارسال: #29
اخه فقط به خاطر جنگ چهار تا مکا اینو نگاه کنیم خوب میریم یه چیز بهتر میبینیم تو این سبک مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فروزن چی می گه این وسط مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعدشم به نظرم حتی اگه کسی از سبک مبارزه ای خوشش بیاد این انیمه اصلا تو ذوق میزنه اون مبارزه هاشم باید مدیون موزیکش باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من دارم خودم می کشم چند قسمت اخرشو ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خوب شخصیت پردازی و داستان پردازی خیلی بهتره البته در حدی که گرافیکش هم بشه تحمل کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا پینگ پنگ د انیمیشن من خودمو کشتم نتونستم ادامه ش بدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

می گم سیدونیا نو کیشی رو هم یه امتحانی بکن شاید خوشت اومد البته من با سبک سه بعدیش مشکل دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/18 07:53 PM
makan parsi

ارسال: #30
سلام.

یه دفعه بگین کلاض از سبک شوئن خوشتون نمیاد دیگه خخخخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه از یه انیمه خوشتون نمیاد انیم هرو بیخود زیر سوال نبرین لطفاً

(2015/01/18 05:31 PM)abaneh نوشته شده توسط:  چنتا بزرگسال تو انیمه هستن که خیر سرشون توی جنگ بودن بعد ایناهو مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمثل چی میپره جلو همه رو نجات میده !
یه چیزی اگه قسمت اول رو دیده باشد اونجا که ایناهو با الدوناه میاد اون رباط یخی رو بکشه قشنگ استایل و نوع شمشیر به دست گرفتنش شکل کیریتو بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-
-
..................... الآن اینو به کیریتو تو انیمه هنر شمشیر زنی ربط دادی خخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه - خوب استادیوم سازنده یکی هست ........................
-
-
(2015/01/18 05:24 PM)Merida نوشته شده توسط:  موفق شدم 6 قسمتشو ببینم تنها قشنگیش مبارزه ها گرافیکش و موسیقی متنه

-
یه دفعه بگین کلاض از اینکه قهرمان یه پسر باشه بدتون میاد خلاص کنین دیگه خخخخمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا اینقدر به زور سعی میکنین بگین انیمه قشنگ نبود

همه ی ملت دیدن گفتن خوب بود بعد .... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
-
-
-
-
2015/01/26 08:32 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,624 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,860 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,425 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,466 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,542 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان