زمان کنونی: 2024/10/06, 12:33 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/10/06, 12:33 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه Nanatsu no Taizai

نویسنده پیام
abaneh
اخراج شده

ارسال: #11
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Nanatsu no Taizai: The Seven Deadly Sins
نقل قول: اگه 5 کیلوعه چطور بعضی اوقات یهو گنده میشه؟:/
نمیدونم احتمالا برا خودنماییتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
نقل قول: والا حافضه ام مثله ماهی شده(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)ولی کله اهنیه گفت جریکو خون شیطان رو خورده ولی تو خودت شیطانی؟!...ابانه تو یادت نمیاد؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوشبختم به گروه کم حافظه ها خوش اومدیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
هلبرام گفت تو یه جوری دیگه ای منظورش شاید اون هاله سیاه بود که دور ملیوادس بود هست (شاید هم از خود بی خود شدن ملیوداس بود )
انیمه فکنم 26 قسمت باشه آره سیزن 2 هم داره مانگاش خیلی جلو رفته ممکنه سیزن 2 رو سال دیگه بسازن !
قسمت 14 رو دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟

2015/01/23 06:51 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Maia
Happy virus

اعتبار: 494.0
ارسال: #12
(2015/01/23 06:51 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
نقل قول: اگه 5 کیلوعه چطور بعضی اوقات یهو گنده میشه؟:/
نمیدونم احتمالا برا خودنماییتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
نقل قول: والا حافضه ام مثله ماهی شده(مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)ولی کله اهنیه گفت جریکو خون شیطان رو خورده ولی تو خودت شیطانی؟!...ابانه تو یادت نمیاد؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خوشبختم به گروه کم حافظه ها خوش اومدیتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
هلبرام گفت تو یه جوری دیگه ای منظورش شاید اون هاله سیاه بود که دور ملیوادس بود هست (شاید هم از خود بی خود شدن ملیوداس بود )
انیمه فکنم 26 قسمت باشه آره سیزن 2 هم داره مانگاش خیلی جلو رفته ممکنه سیزن 2 رو سال دیگه بسازن !
قسمت 14 رو دیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟

برا خودنمایی:|

مرسی ابانه سنپاي:دی
اهااا :دی مليوداس خشم اژدها:))
کوچولو تر از یه بچه اس:دی
ابجيم میگه مليوداس نزدیکه 33سالشه..گفتم از کجا میگی گفت دقیق یادم نیس ولی همون پیریه(کین بود،کی بود همون که کینگ رو ناک اوت کرد..)...گفت تو مليوداس نیستی مليوداس الان باید نزدیک ... سالش باشه :دیابانه من انيمه دم دستم نیس میشه شما نگاه کنی?:دی نه من تا 13دیدم:دي
خوبه اگه 2 سيزن داشته باشه:دی
لباسه اليزابت زشته:/
2015/01/23 07:23 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #13
نقل قول: برا خودنماییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره دیدی میخواد جلو دیانه خود نمایی کنه اون شکلی (یعنی مردونه )میشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
نقل قول: مرسی ابانه سنپايمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهااا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مليوداس خشم اژدهامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کوچولو تر از یه بچه اسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواهش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم میگم ملیوداس سنش بالاس ،اونجا که اولین بار گیلتندر رو میبینه به گیل میگه چه بزرگ شدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گیل بچه بوده ملیوداس انقدری تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif اگه حساب کنی سن ملیوداس میزنه بالاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifپیرمرده هم اره اشاره کرد گفت تو اون ملیوداس قدیمی هستی !
وای قسمت 14 باحال بود برو ببین اسپویل میکنم برات مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکم از زندگی گیلا همون دختره مو سیاهه که همیشه لبخند به لب داره رو نشون داد ،اولش گفتم وای چه زندگی سختی داره ولی بعد از ریختن خون اون 3 ولگردتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif اینجوری شدم خاک به سرم چه وحشیه این 0_O

لباس الیزابت سلیقه ملیوداسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/23 07:39 PM
Maia
Happy virus

ارسال: #14
(2015/01/23 07:39 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  
نقل قول: برا خودنماییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره دیدی میخواد جلو دیانه خود نمایی کنه اون شکلی (یعنی مردونه )میشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
نقل قول: مرسی ابانه سنپايمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهااا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مليوداس خشم اژدهامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کوچولو تر از یه بچه اسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواهش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم میگم ملیوداس سنش بالاس ،اونجا که اولین بار گیلتندر رو میبینه به گیل میگه چه بزرگ شدی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه گیل بچه بوده ملیوداس انقدری تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif اگه حساب کنی سن ملیوداس میزنه بالاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifپیرمرده هم اره اشاره کرد گفت تو اون ملیوداس قدیمی هستی !
وای قسمت 14 باحال بود برو ببین اسپویل میکنم برات مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یکم از زندگی گیلا همون دختره مو سیاهه که همیشه لبخند به لب داره رو نشون داد ،اولش گفتم وای چه زندگی سختی داره ولی بعد از ریختن خون اون 3 ولگردتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif اینجوری شدم خاک به سرم چه وحشیه این 0_O

لباس الیزابت سلیقه ملیوداسه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اهااااا راستی اینجوریاس پسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقیقامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اولش میگفتم شاید همسنه گیلتندره ولی بعد دیدم که دیگه....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا اسپویل میکنهی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من همین الان دارم دانلودش میکنممممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلیقه ملیوداسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لباس فرمه مغازه اشونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الیزابت دست و پا چلفتیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدی نمیتونست یکم به مشتری ها برسه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قیافه گیلتندر خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ابانه خیلی خوب شد منو داری نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه من نبودم با کی هی تبادل نظر میکردی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/01/23 07:57 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #15
(2015/01/23 07:57 PM)'Maia' نوشته شده توسط:  اهااااا راستی اینجوریاس پسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اولش میگفتم شاید همسنه گیلتندره ولی بعد دیدم که دیگه....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من همین الان دارم دانلودش میکنممممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدی نمیتونست یکم به مشتری ها برسه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قیافه گیلتندر خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ابانه خیلی خوب شد منو داری نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه من نبودم با کی هی تبادل نظر میکردی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره ازت ممنونم تو مباحث شرکت میکنی ،تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif اگه نبودی همش رو برا مریدا اسپویل میکردم تا با تانک بیفته دنبالم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا کیف میده چندنفر باهم یه انیمه رو ببین و درمورد بحث کنن مخصوصا این انیمه که هر قسمتش یه معما داره که گناه بعدی کیه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه 

اوووو هنوز دانلود نکردی ؟قسمت بعد که اومد خبرت میکنم اون موقع دانلود کنی من نمیتونم اسپویل نکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی قسمت 14 رو ببین حال میکنی مخصوصا مسابقه ملیوداس و بان و کینگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

گیل خیلی باحاله اونجا که ملیوداس گولش زد قیافه ش باحال بودتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif کلا یخه صورتش !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اها من فکنم گیل خواهر الیزابت رو دوست داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الیزابت رو من دوست دارم بزنم نصف کنم لوس فقط جیغ میزنه عاشق هم شده دیگه هیچ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...اما برعکس  هاوک خیـلی باحاله صداش هم نازه وقتی جیغ میزنه خوشم میاد ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/01/23 08:18 PM
Maia
Happy virus

ارسال: #16
(2015/01/23 08:18 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  
(2015/01/23 07:57 PM)'Maia' نوشته شده توسط:  اهااااا راستی اینجوریاس پسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره ازت ممنونم تو مباحث شرکت میکنی ،مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه نبودی همش رو برا مریدا اسپویل میکردم تا با تانک بیفته دنبالم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا کیف میده چندنفر باهم یه انیمه رو ببین و درمورد بحث کنن مخصوصا این انیمه که هر قسمتش یه معما داره که گناه بعدی کیه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اوووو هنوز دانلود نکردی ؟قسمت بعد که اومد خبرت میکنم اون موقع دانلود کنی من نمیتونم اسپویل نکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی قسمت 14 رو ببین حال میکنی مخصوصا مسابقه ملیوداس و بان و کینگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

گیل خیلی باحاله اونجا که ملیوداس گولش زد قیافه ش باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا یخه صورتش !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اها من فکنم گیل خواهر الیزابت رو دوست داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الیزابت رو من دوست دارم بزنم نصف کنم لوس فقط جیغ میزنه عاشق هم شده دیگه هیچ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...اما برعکس هاوک خیـلی باحاله صداش هم نازه وقتی جیغ میزنه خوشم میاد ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواهش بوگولممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره بحث کردن با دیگران باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...پس مری عم باید خداروشکر کنه منو دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا کیف داره دسته جمعی انیمه دیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و راجبش بحث کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
10 دیقه ای دان شد ولی داشتم به اجیم اصرار میکردم بیاد ببینیمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره مسابقه اشون خیلی باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بان به کینگ:اگه اینکارو بکنی شاید بیشنر جلوی دیان به چشم بیایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گیل منظورت همون گیلتندر هستش دیگه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره تنها شخصیته چرته انیمه الیزابتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اااااااااااااااااااااااهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...ملیوداس لیاقتش بیشتر از ایناااااااااااااااسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره هوک خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...بانمکه خیلیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اره این جیلایه کیه چرت
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/23 08:52 PM، توسط Maia.)
2015/01/23 08:48 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #17
(2015/01/23 08:48 PM)'Maia' نوشته شده توسط:  خواهش بوگولممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره بحث کردن با دیگران باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...پس مری عم باید خداروشکر کنه منو دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا کیف داره دسته جمعی انیمه دیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
10 دیقه ای دان شد ولی داشتم به اجیم اصرار میکردم بیاد ببینیمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره مسابقه اشون خیلی باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بان به کینگ:اگه اینکارو بکنی شاید بیشنر جلوی دیان به چشم بیایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گیل منظورت همون گیلتندر هستش دیگه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره تنها شخصیته چرته انیمه الیزابتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اااااااااااااااااااااااهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...ملیوداس لیاقتش بیشتر از ایناااااااااااااااسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره هوک خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...بانمکه خیلیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دیدی قسمت 14 رو ؟گیلا حرص آدمو درمیاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره گیل مخفف گیلتندر ـه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
راستی بنظرت تو اون زره کیه ؟چرا با گوثر بود ؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif

2015/01/24 06:13 PM
Maia
Happy virus

ارسال: #18
(2015/01/24 06:13 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/01/23 08:48 PM)'Maia' نوشته شده توسط:  خواهش بوگولممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدی قسمت 14 رو ؟گیلا حرص آدمو درمیاره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره گیل مخفف گیلتندر ـه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی بنظرت تو اون زره کیه ؟چرا با گوثر بود ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اره دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خيليييي...لبخندهای زشتش آدمو ميسوزونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چقد گیل گفتن اسونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من که میدونم شما ميدونييييمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه. ... نگومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ابانه چرا گناه ها بعضياشون همو نميشناسن?
مثلا گوثر..مليوداس فک میکرد گوثر آدم اهنيه اس..
چطور?..ولی اگه از مانگا میگی و اسپويله نگو*_*
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/24 07:02 PM، توسط Maia.)
2015/01/24 06:38 PM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #19
مانگا رو نخوندم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifفقط عکس های رنگی مانگا رو دیدم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gifچنتا رو هم سیو کردم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
آره من تنبلم اسما رو مخفف میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ملی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif>(ملیوداس)>مریدا =مری >وب پرنس =وب >کایان =کای هنوزم بگم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
اینا 10 ساله همدیگه رو ندیدن ،بعد یکم طول میکشه همدیگه رو یادشون بیاد نه اینکه اصلا همدیگه رو نشناسن !...فکنم احتمالا گوثر همیشه اون زره رو همراه داشته برا همین اینا اینجوری فکر کردنتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif، دیدی ملیوداس اونجا گفت وی وی وی خیلی باحال بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حدس خودت رو بگو چی میشه قسمت بعد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/01/24 08:10 PM
Maia
Happy virus

ارسال: #20
(2015/01/24 08:10 PM)abaneh نوشته شده توسط:  مانگا رو نخوندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهفقط عکس های رنگی مانگا رو دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچنتا رو هم سیو کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره من تنبلم اسما رو مخفف میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ملی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه>(ملیوداس)>مریدا =مری >وب پرنس =وب >کایان =کای هنوزم بگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینا 10 ساله همدیگه رو ندیدن ،بعد یکم طول میکشه همدیگه رو یادشون بیاد نه اینکه اصلا همدیگه رو نشناسن !...فکنم احتمالا گوثر همیشه اون زره رو همراه داشته برا همین اینا اینجوری فکر کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه، دیدی ملیوداس اونجا گفت وی وی وی خیلی باحال بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

حدس خودت رو بگو چی میشه قسمت بعد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اهااااا خووبه نخونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه مرسی همین چن تا مثال خوب بودن(^__^)
خو مثلا همراه داشته ولی دیگه باید بدونن گوثر همچین زرهی نداره:دي
یادم نیست کجاش بود?!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..چقد کم شده حافضه ام مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نظری ندارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی گوثر باحاله:دي
صداشم خیلی آشناس:/
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/24 08:24 PM، توسط Maia.)
2015/01/24 08:19 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,624 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,860 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,425 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,466 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,542 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 14 مهمان