زمان کنونی: 2024/09/21, 02:38 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/21, 02:38 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی انیمه های بهار 2015

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #41
RE: معرفی انیمه های فصل بهار2015 (در حال بروزرسانی)
(2015/05/04 12:54 PM)Merida نوشته شده توسط:  ابانه گینتاما همه انیمه ها رو مسخره می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تازه فقط انیمه ها نیس به همه شخصیت ها گیر میده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/05/04 01:10 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
abaneh
اخراج شده

ارسال: #42
(2015/05/04 12:54 PM)Merida نوشته شده توسط:  ابانه گینتاما همه انیمه ها رو مسخره می کنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گرافیک عالیه ها امتیازش هم خیلی عالیه ولی چرا منو جذب نمیکنه نمیدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2015/05/04 12:57 PM)Nina-TK نوشته شده توسط:  
(2015/05/04 12:52 PM)abaneh نوشته شده توسط:  
(2015/05/03 10:24 PM)Merida نوشته شده توسط:  
نقل قول: ارسلان هم تصمیم دارم ببینم با توجه به امتیازش و اینکه داستان تاریخی ایرانی باید دیدن داسته باشه ولی هنوز ندیدم
امتیاز ارسلان خوبه فعلا هم هفنگی داره نمره خوب می گیره ولیییییییییییییی نباید با دید یه ایرانی بهش نگاه کنی وگرنه عصب میشی فقط از دیدن خودش باید لذت ببری

Ore monogatari : بی شک یکی از انیمه های عالی این فصله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته این فصل گینتاما هم داره پخش میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در کل من می خوام ایزایا ساما ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این فصل من هیچی نیتانم دانلود کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه برم انیمه های فصل قبل و تکمیل کنم سنگینترم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مری یادته گفتم کلاس ترور قشنگه و اگه امتیازه 6 یا 7 بشه براش عالیه با توجه به داستانش ، الان برای ارسلانم میگم 6 یا 7 امتیازش بشه عالیه ، ارسلان که همون داستان ova س میزارم بعد تموم شدن میبینم (مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
این گینتاما چیه آخه ! من چندقسمتش و دیدم مسخره بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی به من بگه چی داره شاید خوشم اومد رفتم دیدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(2015/05/04 12:33 PM)Nina-TK نوشته شده توسط:  
(2015/05/03 06:53 PM)Roya نوشته شده توسط:  خب من تا الان قسمت اول اینا رو دیدم :

plastic memories
داستانش یکم کلیشه ایه یعنی نمیشه آخرشو حدس زد ولی روند داستان کلیشه‌ای و خسته کننده ست
شخصیت هاشم زیاد جذاب نیستن دوست دارم ببینم تهش چی میشه ولی ترجیح میدم تابستون ببینمش

Owari no seraph
از این یکی خوشم اومد . البته با قسمت اول نمیشه زیاد قضاوت کرد باید چند قسمت دیگه هم ببینم ولی خب مشخصه که با بقیه انیمه خوش آشامی ها فرق می کنه . به علاوه اینکه یه اسپویل وحشتناک (در حد یک جمله) ازش خوندم و باعث شد خیلی جذبش بشم و مشتاق باشم بقیشو هم حتما ببینم . شخصیت پردازیش از پلستیک مموریز بهتره ولی روند داستان خیلی هول هولی پیشرفت . در ضمن مثل اینکه سیزن دومشم تایید شده سپتامر ۲۰۱۵ پخش میشه .

Ore monogatari
این عالییهههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کار Madhouse توی این سیزنه و داستان جالبی داره که مری قبلا تعریفش کرد . جنبه های طنرشم عالیه ! من که از قسمت اولش خیلی خوشم اومد . کاراکترای این داستان هم از لحاط قیافه هم شخصیت شبیه کاراکترای انیمه Chihayafuru هستن که کار همین استدیو بوده (دختره شبیه چیهایاست خیلی و اون پسر خوشکله ، سونا شبیه تایچی مشیماست)

ارسلان هم تصمیم دارم ببینم با توجه به امتیازش و اینکه داستان تاریخی ایرانی باید دیدن داسته باشه ولی هنوز ندیدم
هنوز که پنج تا اپیزود بیشتر از هرکدوم که منتشر نشده رویا!
کمی صبرررررر!
راستی الان توپیک دانلود plastic memories رو زدم.
بفرما اینم لینک دانلود:

http://animpark.net/thread-18712.html

اینجاروهم ببین:
http://animpark.net/thread-18609.html
http://animpark.net/thread-18610.html
http://animpark.net/thread-18608.html

بقیه رو هم همین روزا میزنم.
ممنون برای لینکا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی اگه کسی انیمه های فصلی رو میبینه اگه خوشش اومده بگه که بقیه هم تشویق بشن برن ببینن .
خواهش میکنم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من که واقعا از دوست دارم که اینطوری بشه.الانم دارم تو این توپیک میگردم ببینم کدوم انیمه بیشترین طرفدار رو داره تا برای بعد اطلاعات بیشتری درموردش بدست بیارم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهرحال من فعلا لینک های مستقیم همه ی انیمه ها رو باحجم کم میذارم.اگه هرکدوم طرفدار داشتن ، اون انیمه رو میتونیم انکود کنیم و تو سرور سایت آپلودکنیم.
تو انی دی بی انیمه های فصلی که امتیاز بالاتری دارن محبوبیت زیادی پیدا میکنن.
انیمه های کم حجم انکود نمیخواد .
2015/05/04 01:10 PM
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

اعتبار: 1339.0
ارسال: #43
abaneh نوشته شده توسط: تو انی دی بی انیمه های فصلی که امتیاز بالاتری دارن محبوبیت زیادی پیدا میکنن.
انیمه های کم حجم انکود نمیخواد .
خوب پس دانلودش میکنیم و سرور سایت آپلود میکنیم.
ممنونم.
دانلود انیمه ی Owari no seraph

بفرما اینم لینک دانلود:
http://animpark.net/thread-18715.html
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/05/04 01:28 PM، توسط Giga Byte.)
2015/05/04 01:27 PM
Roya
UniQue

اعتبار: 1204.0
ارسال: #44
نقل قول: ارسلان هم تصمیم دارم ببینم با توجه به امتیازش و اینکه داستان تاریخی ایرانی باید دیدن داسته باشه ولی هنوز ندیدم
امتیاز ارسلان خوبه فعلا هم هفنگی داره نمره خوب می گیره ولیییییییییییییی نباید با دید یه ایرانی بهش نگاه کنی وگرنه عصب میشی فقط از دیدن خودش باید لذت ببری

Ore monogatari : بی شک یکی از انیمه های عالی این فصله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

البته این فصل گینتاما هم داره پخش میشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

در کل من می خوام ایزایا ساما ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره از روی عکس جلدش و یه شات از ملکه هه فهمیدم اوضاعش چطوریه به قول خودت باید همینطوری ازش لذت ببریم owari no seraph هم همین طوریه

این اوره مونوگاتاری خیلی باحاله اصلا مدهاوس چیز بد نمیسازه که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مری منو معتاد کارای مدهاوس کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دورارارا دوال آدیوش اومد نه؟

نینا جان مگه من چی گفتم میگی صبر کنم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/05/04 03:26 PM
Merida
....

ارسال: #45
من می خوام دورارارا با صدای هیروشی ببینم اصلا خیلیییییییییییییی باحالههههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی فقط برام دانلود کنه اخه خرابه این نت ..... و ............ ..................... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من برم ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رویا من از چیزی الکی تعریف نمی کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درسته که هزار تا انیمه ندیدم یا اینکه 20 قسمت انیمه تو دو روز نمی بینمم ( منظورم اینکه اونقدر تجربه ندارم ) و به طرز گیگیلی واری نگاه می کنم ولی همونی که میبینم و با دقتته دیگه اینم از گیگیلی بودن منه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/05/04 03:30 PM
Giga Byte
فرشته ی پارک انیمه(...)

اعتبار: 1339.0
ارسال: #46
(2015/05/04 03:26 PM)Roya نوشته شده توسط:  

اره از روی عکس جلدش و یه شات از ملکه هه فهمیدم اوضاعش چطوریه به قول خودت باید همینطوری ازش لذت ببریم owari no seraph هم همین طوریه

این اوره مونوگاتاری خیلی باحاله اصلا مدهاوس چیز بد نمیسازه که مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مری منو معتاد کارای مدهاوس کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دورارارا دوال آدیوش اومد نه؟

نینا جان مگه من چی گفتم میگی صبر کنم؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Roya نوشته شده توسط: داستانش یکم کلیشه ایه یعنی نمیشه آخرشو حدس زد ولی روند داستان کلیشه‌ای و خسته کننده ست
اینو میگم رویا!هنوز چیزی نگذشته که!
2015/05/04 06:34 PM
Roya
UniQue

ارسال: #47
(2015/05/04 03:30 PM)Merida نوشته شده توسط:  من می خوام دورارارا با صدای هیروشی ببینم اصلا خیلیییییییییییییی باحالههههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی فقط برام دانلود کنه اخه خرابه این نت ..... و ............ ..................... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من برم ببینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

رویا من از چیزی الکی تعریف نمی کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درسته که هزار تا انیمه ندیدم یا اینکه 20 قسمت انیمه تو دو روز نمی بینمم ( منظورم اینکه اونقدر تجربه ندارم ) و به طرز گیگیلی واری نگاه می کنم ولی همونی که میبینم و با دقتته دیگه اینم از گیگیلی بودن منه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آخه به غیر از هیروشی صدای بقیشون خیلی بده اگه دوال آدیو باشه نمیتونم تحمل کنم میزنم روی انگلیسی

میدونم . الهیییی گیگیلی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
۲۰ قسمت انیمه تو یه روز دیدن ربطی به تجربه نداره چون منم از این کارا می کنم ولی من اگه انیمه ای و دوست داشته باشم آروم آروم می بینم

نقل قول: اینو میگم رویا!هنوز چیزی نگذشته که!
خب من گفتم داستانش تکراریه ، روند اپیزود اول هم خسته کننده ست این که نیازی نیست چیزی از روش بگذره تا بگم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/05/05 06:18 PM
Merida
....

ارسال: #48
خوب تو انيمه هاي بهار من اينا رو دوس دارم

سيدونيانو كيشي اين فصل قبلشو ديده بودم با گرافيكش مشكل دارم ولي دلم مي خواد جواب سوال هامو بگيرم شخصيت اولش خيلييي زياديييي خوبه فداكاري در حد بي نهايت بهرحال واسه ماكان خوبه فك كنم خوشش بياد البته بهتره اول كد گياس و ببينهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اينو نديدم ولي مي خوام ببينم احتمالا امتيازش به هفت برسه hibikiراجه به يه گروه موسيقي تو مدرسه است

yahariاين فصل دومشه راجع به يه پسر درون گرا كه خودشو از حامعه دور كرده حالا عضو يه كلوپ ميشه داستان تو فصل اول كليشه نبود اي خدا نت برسون بقيشو ببينممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ore monogatari دو تا اپيزودشو ديدم رويا يادته سر انيمه پارازيت چقدر از مد هوس واست تعريف كردم. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اينم كه ميبينم

بي بي استپ هم تو فصل اولش چند اپيزود ديدم. هنوز ٥٠ ٥٠ اممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
owari no هم نميدونم ادامه بدم يا نه
اينم هست ikekkai sensenاي ولي نميدونم هنوز نديدم بايد دو قيمت ببينم ازش به نظرم از اون خون اشاميه بهترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهحالا شايدم نبود برم ببينم ميام نظر ميدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سري فيت هم هستميخوام ببينممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هشتا شد كه ٥تا ش حتميهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/05/06 10:28 PM
makan parsi
فرمانده خونین و سرباز گمنام پارک

اعتبار: 430.0
ارسال: #49
سلام.
لیست فصل من اینا هستن

Fate Stey
Arslan Senki
Nagato Yuki - chan no Shoushitsu
Owari no Seraph
Plastic Memories
Yahari Ore no Seishun Love
Ghost in the Shell Arise

حتماً چند تا بهشون اضافه میکنم و چند تا هم رآپ فعلاً ببینیم چه میشود خخختصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
-
-
-

2015/05/06 10:36 PM
Roya
UniQue

ارسال: #50
من که جز این سه تا اصلا وقت نمی کنم انیمه ی دیگه ای ببینم
Ore monogatari
arslan senki
owari no seraph

سلیقه منو مری شبیه همه حالا فرصت کردم انیمه هایی که مری تصمیم داره ببینه هم می بینم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: hibikiراجه به يه گروه موسيقي تو مدرسه است
باورم نمیشه انیمه مدرسه ای موزیک می خوای ببینی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه ژانرش شوجو نباشه البته به نظرم چیز خوبی در میاد

نقل قول: ore monogatari دو تا اپيزودشو ديدم رويا يادته سر انيمه پارازيت چقدر از مد هوس واست تعريف كردم. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اينم كه ميبينم
من اینو تا اپیزود ۴ دیدم جوری داستانش زود پیشرفت که فکر کردم قراره توی قسمت ۵ تموم بشه !
باید داستانش از چیزی که معلومه خیلی پیچیده تر بشه اگه بخواد همینطوری اپیزودیک ۲۴ قسمت پیش بره خسته کننده میشه البته دراپش که نمی کنم خیلی باحاله مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره مری شما منو شیفته‌ی مدهاوس کردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/05/06 11:04 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
پاییز معرفی انیمه های پاییز 2017 shizuko yagami 9 3,900 2023/12/04 12:54 AM
آخرین ارسال: soraaa
زمستان معرفی انیمه های زمستان 2016 Merida 51 22,506 2017/09/12 03:39 AM
آخرین ارسال: A.Misaki
تابستان معرفی انیمه های تابستون 2017 Yu_chan 16 8,472 2017/08/13 02:49 AM
آخرین ارسال: یاسے
zجدید نظرسنجی:کدام یک از انیمه های بهار 2017 را همچنان دنبال میکنید؟ Yu_chan 11 3,557 2017/05/13 07:31 PM
آخرین ارسال: ♥☼poopak☼♥
  معرفی انیمه های بهار 2014 میلاد1371 23 22,059 2017/05/12 11:55 PM
آخرین ارسال: phantom13

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان