زمان کنونی: 2024/10/06, 12:41 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/10/06, 12:41 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه چارلوت - Charlotte

نویسنده پیام
abaneh
اخراج شده

ارسال: #11
RE: بحث و تبادل نظر درمورد انیمهCharlotte
قسمت اول انیمه چارلوت
این فصل از بس انیمه هاش قشنگه موندم کدومو ببینم ،یکی از انیمه های کمدی مدرسه ای این فصل همین چارلوت ـه که ژانر جادویی هم بهش اضافه شده ،اولش فکر میکردم یه انیمه لوس دخترونه اس ولی با دیدن همون لحظه اول انیمه نظرم برگشت خیــلی باحاله !
یکی از دلایلی دیگه که خوشم اومد شباهت شخصیت یو با لولوش هست.
یو منو یاد لولوش میندازه شدیدتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif شما رو نمیدونم !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه .البته یو یکم شخصیت خبیث و کمدی تری داره .اینم عکسی  از یو که ژست لولوش و گرفته!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
داستانی که ان چنان خاص باشه نداره مدرسه ایه که زیاد دیدیم بیشتر من جذب شخصیت هاش شدم ، شخصیت یو قدرتش خواهرش و برادری که قراره احتمالا بعدا اضافه بشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه  در کل انیمه جالبیه و البته سرگرم کننده .
همون اول با قدرت یو اشنا میشیم که برای کارهای بد و خباثت انگیز ازش استفاده میکنه
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif ،یو با فکر کردن راجب ادما میتونه 5 ثانیه اونارو تسخیر کنه !
یو درحال تسخیر شاگرد های درس خوان برای دزدین جواب سوال ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شخصیت هاش خیلی باحالن از یو گرفته با اون غرور و خودشیفتگیش  ،تا دختر خوشگل مدرسه که یو بهش علاقه مند شد.
اینم صحنه ی تسخیر راننده کامیون و نجات یومی و به دست اوردن دل یومی!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...پسره با جون مردم بازی میکنه هاااااا
من فکر میکردم " یومی" به یو قراره به چسبه ولی وقتی خیلی راحت یو رو کنار گذاشت اینجوری شدم o_O بماند که یو چه حالی شد البته حقش بود تا اون باشه با حقه های خطرناک  طرف دختر مردم نره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برای من قدرت های توی انیمه زیاد جدید نیستن،یعنی تسخیر و کنترل نویز صدا و نامرئی شدن رو قبلا دیده بودم البته نه دقیقا اینجوری ولی شبیه اینا دیدم و زیاد شگفتانه نشدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
با توجه به اینکه ژانر انیمه که جادویی ، درام و زندگی مدرسه ای هست انتظار صحنه ای اکشن نمیشه ازش داشت ولی
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif...ولی بعضی از موقعیت ها میتونه ادمو میخکوب کنه...... مثل صحنه فرار یو و دستگیر شدن توسط جونیور که خیلی قشنگ بود من که حال کردم سر اون تیکه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این صحنه گرفتن مچ یو توسط نائو و تقیب شدن توسط جونیور

کتک خوردن یو از نائو نامرئی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینم خواهر گوگولی و ناز یو که با آشپزی برای برادرش؛ اونو زجر میده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آها این عموی اینا هم باید باحال باشه که رامن برای بچه ها فرستاده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
"نائو" و "یو "چه شود !!
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/14.gif

خیلی جلوی خودمو گرفتم زیاد شات نرارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2015/08/02 06:39 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #12
منم اول حس لولوش و بهش داشتم ولی بعد نظرم عوض شد ...

در کل حس مثبتی به انیمه دارم ( سه تا اپیزود)  امیدوارم اخرش هم غم انگیز باشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/48.gif
2015/08/02 06:48 PM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #13
نقل قول: لطفا یه چیزی توی تاپیک ها بگید که وقتی انیمه تموم شد این تاپیک به عنوان تاپیک معرفی انیمه به بخش معرفی بررسی منتقل بشه مثل این تاپیک http://www.animpark.net/thread-16013-page-2.html
وقتی تاپیک منتقل بشه به بخش معرفی بررسی پست های که مفید نیستن جدا میشه .
میگم ابانه، این توضیحاتی که برای قسمت اول دادی بین حرفای بقیه گم میشه
بهتر نیست توی بخش خلاصه توضیح بدیم
و اینجا راجبشون بحث کنیم؟
2015/08/06 06:47 PM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #14
قسمت 7 واقعا زیبا و غم انگیز بود
نشون داد که ، تا وقتی چیزی رو داریم قدرشو نمیدونم ولی همین که از دستش دادیم برامون عزیز میشه و یاد خاطراتش میوفتیم ....
توی این قسمت ابجی، اونی چان"یو"  مریضیش رو به بهبود بود، توی شورای دانش اموزی گفتن که جایی که "یو " زندگی میکنه یکی هست با نیروی ویرانگری...
اینا هم به خواهر یو مشکوک شدن و زیر نظرش داشتن، فرداش ابجی "یو" بهتر شده بود و میخواست بره مدرسه، یو هم منعش کرد و گفت بهتر خونه بمونه اما اون بعد مدتی از خونه با تصمیم خودش رفت بیرون تا به زنگ سوم مدرسش برسه.

چوری که خودش توی قسمت قبل گفته بود، یکی از همکلاسیاش"پسر" میخواسته باهاش قرار بزار، و دختری که از اون پسر خوشش میومده، از دست ابجی یو عصبی شده بود و ازش تنفر داشته.

توی سالن احساسشو به ابجی یو میگه، و تیعی در میاره و میخواد قسد جون آبجی "یو" رو کنه

ابجی یو "اسمش آیو هست" فرار میکنه و میره طبقه بالا، ولی در بستست، و اون با دختره بالا گیر میکنه...

آیو میگه کمک کنین .. کمک و اینجوری میشه که نیروش فعال میشه ، پنجره ها شیشه ها حتی کف ساختمون و زمین ترک برمیداره، و طبق رویایی که دیده بود همه چی فرو میریزه

یو هم میرسه و با وحشت میره کمک خواهر همه بچه ها میتونن فرار کنن اما ایو زیر پاش خالی میشه و میوفته...

روی یو هم یک تیکه دیوار میوفته و از حال میره، بعد که بهوش میان خبر فوت ابجیشو میدن....

و اون اونقدر عوض میشه که هیچ کسو به خاطر نمیاره، به زبون ساده، مریض روانی میشه، از محل زندگیش میره و با قولدورا دعوا میکنه غذای درست حسابی نمیخوره کلا دیوونه میشه....

تا اینکه توموری"من توی انیمه ^ــ^ عاشق شخصیتشم" وقتی که یو به اخر خط رسیده میادو حالیش میکنه.... اون با همون دست پخت خواهرش یا بهتر بگم مادئرش براش برنج درست میکنه" سس پیتزا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه" و بعد که اونو میخوره، خاطراتش یادش میاد...

و سر عقل میادو تصمیم میگیره برگرده توی شورای دانش اموزی

ولی دیگه ابجی نداره
این قسمت خیلی قشنگ و همچنین غم انگیز بود
با این حال من مطمئنم ابجیش زندست و یه روزی بر میگرده و این باعث شد یو ارزش ابجیشو درک کنه

2015/08/17 04:02 PM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #15
قسمت هشتم خوب بود

اگه یکم دقت کنیم میبینیم توموری(بنده^ـ^) خیلی روی یو تاثیر گذاشته، یو قبلا از قدرتش برای منفعت خودش استفاده میکرد و بقیه رو پائین میکشید اما، از وتی که با توموری اشنا شده، و بعد اون حادثه، خیلی مهربون شده
توی این قسمت زنی که نا بینا بود و اهنگ میخوند"فکنم قسمت 4 توموری بش اشاره کرده بود که داداشش عاشق باندش بوده و خودشم اهنگاشو گوش میده"  میاد تا تو شهرشون کنسرت اجرا کنه
توموری دوتا بلیت داره و میخواد یکی باش بره، به دلایلی یو انتخاب میشه
بعد مدرسه یو اتفاقی و نا دونسته زن نابینارو میبینه، "زنه عاشق غذاست" یو هم میبرتش رستوران و اونجا میفهمه که این همون خواننده معروف

بعد ماجرایی با اجازه توموری اونو میبره پیش برادرش و ، برادر توموری بعد شنیدن صدای زن بهتر میشه و خواهر و اون پسرو به یاد میاره
توموری که به خوب شدن برادرش امیدی نداشت، از یو تشکر میکنه

و یو متوجه میشه که توموری باعث تغییر اون شده.

"با اینکه چیز احساسی بینشون رخ نداد ولی خیلی قشنگ بود^ـــ^"

2015/08/25 07:56 PM
***oghab***
عقاب

اعتبار: 13.0
ارسال: #16
انیمه ی جالبیه و ازش خوشم میاد
2015/08/26 02:28 AM
Nao-chan
supervisor

اعتبار: 616.0
ارسال: #17
انیمه فوق العاده ایه.من که خیلی دوسش دارم.هم گرافیکش خوبه هم داستان پردازیش و هم کاراکتراش!!!
از شخصیت نائو توموری خیلی خوشم میاد و عاشقشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمههمه چیزش عالیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی واقعا خیلی گذشته تلخی داشته!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدلم براش میسوزه ولی با این حال دختر خیلی قوی و بااراده ای هستش.
اصلا همه ی کاراکترای اصلی این انیمه فوق العادن ولی نائو توموری یه چیز دیگستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/29 11:04 PM
Nao-chan
supervisor

اعتبار: 616.0
ارسال: #18
چندتا سوال ذهن منو درباره این انیمه مشغول کرده!!!
اینکه مادر نائو توموری الآن کجاست؟!
نائو با کی و کجا زندگی میکنه؟!
پدر یو و آیومی کیه و کجاست؟!

اگه کسی جوابو میدونه ویا حدسی میزنه لطفا بگه!!!^_^
ممنون^^
2015/08/30 02:06 PM
-

اعتبار: 30.0
ارسال: #19
سلام
چون اینجا بحث درمورد انیمه چارلوته میخواستم نظرمو بگم
اول این انیمه رو به همه پیشنهاد میدم چون گیراس یعنی یه قسمتشو ببینی راضی میشی تا آخرش ببینی
بعد یهسوال ازدوستان زیرنویس این چرا نمیاد من 6 تا ایپیزودو تو یه روز دیدم (سرعتم 35kb ) بقیشم سریع بدیدن ببین کیفش ببریم
بعد این انیمه فصل دیگه ی داره ؟
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/05 10:37 AM، توسط avatar_sh.)
2015/09/05 10:07 AM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #20
(2015/08/30 02:06 PM)Nao-chan نوشته شده توسط:  چندتا سوال ذهن منو درباره این انیمه مشغول کرده!!!
اینکه مادر نائو توموری الآن کجاست؟!
نائو با کی و کجا زندگی میکنه؟!
پدر یو و آیومی کیه و کجاست؟!

اگه کسی جوابو میدونه ویا حدسی میزنه لطفا بگه!!!^_^
ممنون^^
خوب یک جواب میتونم بدم:
ماهم تا جایی که تو دیدی، دیدیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و تا این اپیوز"9" چیزینگفته
ولی توی این اپیزود خیلی شکه شدم
اینکه انگار یه زندگی دوباره داشتن!
داداش "یو" میتونه تو زمان سفر کنه
ولی هنوز معلوم نیست قضیه چیه و امید وارم اپیزود 10"که من دیر تر از بقیه میبینمش-ـــ- اینجاست که مسافرت ضدحال...."
تو قسمت 9 با اهنگ اون خواننده معروف"اسمش در ذهن ثبت نشدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه" یو تقریبا نیمی از گذشته رو یادش امد

من خیلی تعت تاثیر این انیمه قرار گرفتم ولی از زیبایی این اپیزود جدی بغضم گرفته خیلی محشر بود"کم بودگریه کنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه"
من مشتاق اپیزود 10 هستم"ایشاللا تا 2 هفته دیگه نیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه"
و اینکه قدرت اصلیشو فهمیدیم خیلی جالب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا خونواده یو"از داداش بزرگ تا خواهر کوچیک" قدرت های خفنی دارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/09/05 02:23 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,624 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,860 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,425 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,466 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,542 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان