زمان کنونی: 2024/10/06, 12:08 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/10/06, 12:08 AM

نظرسنجی: آیا دیدن این انیمه را به دیگران پیشنهاد می کنید؟
بله
خیر
ممتنع
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Bungo stray dogs S2

نویسنده پیام
Nao-chan
supervisor

اعتبار: 616.0
ارسال: #11
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs(2016)
(2016/10/07 04:40 PM)Yu_chan نوشته شده توسط:  
نقل قول: من از همون اپیزود سه سیزن اول به این فکر می کردم که آیا ممکنه به عنوان یه نفوذی اومده باشه به سازمان یا نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خب ممکنه واقعا به عنوان یه عضو وفادار اومده باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا رفته رفته ژانر معمایی انیمه بیشتر به چشم میخوره.واقعا هیجان انگیزه
نه من از بس درگیر آتسوشی و مافیا شده بوده کلا به این جاش اصلا فکر نکرده بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته همون اپ که آکوتاگاوا گفت که دازای قبلا عضو مافیا بوده یه همچین فکری اومد به ذهنم ولی بعدا ردش کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره خیلی دلایل وجود داره که ثابت میکنه دازای کاملا از مافیا بیرون اومدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی جرا؟
این چرا منو خیلی درگیر کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدایی نميتونم تا چهارشنبه هفته بعد بمونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا بیشتر از این چیزی که ذهن منو درگیر کرده اینه که "چرا دازای از همون 4 سال پیش تا الآن کل بدنشو باندپیچی کرده؟"
حالا صورتش که هیچی چون تو زمان حال باندپیچی نیست ولی گردن و دستاش از همون 4 سال پیش تا حالا باندپیچین.ولی به نظرم این بانپیچیا باجذبش می کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/07 04:44 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Yu_chan
Red King

ارسال: #12
(2016/10/07 04:44 PM)Nao-chan نوشته شده توسط:  
نقل قول: من از همون اپیزود سه سیزن اول به این فکر می کردم که آیا ممکنه به عنوان یه نفوذی اومده باشه به سازمان یا نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خب ممکنه واقعا به عنوان یه عضو وفادار اومده باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه من از بس درگیر آتسوشی و مافیا شده بوده کلا به این جاش اصلا فکر نکرده بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته همون اپ که آکوتاگاوا گفت که دازای قبلا عضو مافیا بوده یه همچین فکری اومد به ذهنم ولی بعدا ردش کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره خیلی دلایل وجود داره که ثابت میکنه دازای کاملا از مافیا بیرون اومدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی جرا؟
این چرا منو خیلی درگیر کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدایی نميتونم تا چهارشنبه هفته بعد بمونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا بیشتر از این چیزی که ذهن منو درگیر کرده اینه که "چرا دازای از همون 4 سال پیش تا الآن کل بدنشو باندپیچی کرده؟"
حالا صورتش که هیچی چون تو زمان حال باندپیچی نیست ولی گردن و دستاش از همون 4 سال پیش تا حالا باندپیچین.ولی به نظرم این بانپیچیا باجذبش می کنن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره تو زمان حال صورتش باند پیچی نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید یک نوع استراتژی برای با جذبه بودنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی انصافا من همش برام سواله که چرا اومد دقیقا نقطه مقابل مافیا:///
2016/10/07 05:12 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

اعتبار: 1892.0
ارسال: #13
(2016/10/07 05:12 PM)Yu_chan نوشته شده توسط:  
ولی جرا؟
آره تو زمان حال صورتش باند پیچی نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید یک نوع استراتژی برای با جذبه بودنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من دوتا نظریه دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
1:ایمکه حوصله ش سررفته بودخ ازمافیا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2:شاید یه خلافکاریایی تومافیا دیده که خوشش نمیومده:/
2016/10/07 08:08 PM
Ryoma
بیکار الدوله اعظم

اعتبار: 1677.0
ارسال: #14
(2016/10/07 08:08 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:  
(2016/10/07 05:12 PM)Yu_chan نوشته شده توسط:  
ولی جرا؟

من دوتا نظریه دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
1:ایمکه حوصله ش سررفته بودخ ازمافیا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2:شاید یه خلافکاریایی تومافیا دیده که خوشش نمیومده:/
برای باند پیچی ها باید بگم که شاید جای زخمی چیزی بوده اونجور کرده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شایدم خواسته وقتی بلاخره تونست خودکشی کنه مثل مومیایی ها باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و برای اینکه چرا از مافیا بیرون اومد باید بگم که شاید یه شخص عزیزیو از دست داده و برای انتقام اومده بیرون یا شاید از این همه قتل و کشتن خسته شده و میخواد کاری کنه که دیگه کسی نمیره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شایدم کسی ازش خواهش کرده .مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه شایدم ............دیگه نمیدونم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/07 08:14 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #15
اول اینکه دازای خیلی عجیب الخلقه ست این کارا بهش نمیخورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من حس هفتمم میگه دلیل بیرون اومدن از مافیا و پیوستن به سازمان کارآگاهی یه چیز فراتر از اینا بودهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اما واقعا جای تعجب داره که با وجود اون همه اعتبار و شهرت تو مافیا چرا اومده بیرون ازش؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرااااا؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/07 08:28 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #16
(2016/10/07 08:28 PM)Yu_chan نوشته شده توسط:  اول اینکه دازای خیلی عجیب الخلقه ست این کارا بهش نمیخورهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من حس هفتمم میگه دلیل بیرون اومدن از مافیا و پیوستن به سازمان کارآگاهی یه چیز فراتر از اینا بودهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اما واقعا جای تعجب داره که با وجود اون همه اعتبار و شهرت تو مافیا چرا اومده بیرون ازش؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرااااا؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
 من میگم این گم شدم آنگو یه ربطی به بیرونن اومدم دازای ازمافیا دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/07 09:11 PM
ملیکا ایچیزن
کارگردان وارد می شود

اعتبار: 382.0
ارسال: #17
آقا انقدر ذهنتو ن رو مشغول گذشته ی بچه مردم نکینید.
دازای هم ادمه دیگه (حالا مثلا تو انیمه) نه؟؟؟؟؟؟
خب توبه کرده.توبه ی واقعی به این می گن. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یاد بگیرین. توبه کنید.
بگو باریکلا.
افرین به من که شما ها رو از این سردرگمیدگی نجات دادم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/10/08 04:04 PM، توسط ملیکا ایچیزن.)
2016/10/08 04:03 PM
aika_chan
lawless user

اعتبار: 1016.0
ارسال: #18
سلام سلاممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گلتون دید نمیتونه این فصل این انیمه رو نبینه و از راه های قاچاقی انیمه رو دیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وایییییییییییییییییی
محشر بود این اپیزود.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دازای از 4 سال قبل هم خل و چل بوده،هست و خواهد بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما جذبه دازای 4 سال قبل بیشتر از الان بوده:/
این سه تا دوست هم جالب بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از اول معلوم شد که میخوایم یک بررسی در تاریخ مافیای بندر و دازای داشته باشیم.
همینطور یک گروه ناشناخته که توجه دازای رو به خودش جذب کرده.
حالا امکان داره آنگو ازون گروه باشه یا توسط اون گروه کشته شده باشه یا اسیر شده باشه.
اما اگه یک عضو عادی بود اشکالی نداشت ولی همونطور که اول ماجرا گفته شد اون مخ اطلاعاتی مافیای بندر بوده پس میتونه واسه اونا هم دردسر ایجاد کنه.
از طرفی دازای که مامور اجرایی مافیای بندر و یک شخصیت مخ رو به نمایش گذاشت در آینده ازین گروه میره.
و فردی با قدرت فوق العاده که میتونه 5-6 ثانیه آینده رو تماشا کنه.
حالا آیا این افراد در قسمت بعدی دشمن همدیگه میشن؟؟
چه اتفاقی واسشون میفته؟؟
آیا خارج شدن دازای از مافیا به خیانت/دستگیری/کشته شدن آنگو مرتبطه؟؟
علاوه بر اون...
دلیل اینکه اون عضو عادی(اسمش یادم نی)هیچوقت از تفنگش استفاده نمیکنه و با این ال تو مافیا مونده چیه؟؟
خب من درباره آینده یک حدسایی میزنم که به احتمال 97% درسته.
2016/10/08 08:07 PM
Salmanfz
Dead

ارسال: #19
یچیزی رو بهش فکرکردم ولی خیلی مسخرسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رئیس سازمان کارآگاهی همون آنگو ـهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید خیلی الکی باشه ، اما دازای با اون دب دبه کب کبه تو مافیا عمرا خارج بشه . ولی ممکنه بخاطر بهترین دوستش رفته باشه ، تازه رئیس سازمان گارآگاهی اطلاعات خوبی داشت ، شاید تغییر اسم داده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/08 08:17 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #20
چرا دازای دیوونه ترازاین حرفاس یه دفعه به سرش میزنه بیاد بیرونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی به قیافه رئیس سازمان اطلاعاتی نمیخورد:/
 نمیدونم فقط منم که اینطورفکرمیکنم یااینکه واقعا رئیس مافیا بندر یکم خل وضعه:/
2016/10/08 08:22 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,624 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,860 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,425 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,466 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,542 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان