زمان کنونی: 2024/07/15, 08:49 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/15, 08:49 PM

نظرسنجی: آیا دیدن این انیمه را به دیگران پیشنهاد می کنید؟
بله
خیر
ممتنع
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Bungo stray dogs S2

نویسنده پیام
Nao-chan
supervisor

اعتبار: 616.0
ارسال: #51
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs-Second season
واااااییی سیزن دوم داره واقعا عالی،جذاب،فوق العاده و محشر میشه و واقعا داره فراتر از انتظار بیننده ها پیش میره و تا حالا هیچ نقصی نداشته.
از اوداساکو واقعا خوشم میاد واقعا خیلی خوبه خوب شد که نمرد و واقعا هم از اولش شک داشتم که بمیره چون تا حالا حتی از دازای هم نقش بیشتری داشته.
صحنه درگیری اوداساکو با جید خیلی خوب بود واقعا اوداساکو خیلی قویه با یه مشت زد آکوتاگاوا رو ناکار کرد.
از آکوتاگاوا از همون اول شدیدا متنفر بودم انقدر ازش بدم میاد؛خیلی حسوده خیلیم زود خودشو میبازه؛حیف اون توانایی که مال اونه.
آنگو هم جاسوس سه جانبه ازآب دراومد.
تو اون کافه وقتی دازای به آنگو گفت:"تا نظرم عوض نشده برو" خیلی باجذبه بود یعنی حسابی زده بود به سیم آخر.
و آخرین معمایی که تا حالا پیش اومده اینه که کی اون بچه هارو کشت؟
حتما با مرگ اون بچه ها به اوداساکو ضربه جبران ناپذیری وارد میشه و صد در صد هدف قاتل هم همینه.

خب تا حالا که سه اپیزود گذشته و فعلا تو چهار سال قبل هستیم و هنوزم معلوم نیست از اپیزود چندم قراره برگردیم به زمان حال.
تو سیزن دوم پیش نمایش اپیزود بعد رو نشون نمیدن و اینکه تا حالا یه ED رسمی و درست حسابی نشون ندادن امیدوارم هرچه زودتر نشون بدن.
2016/10/21 02:01 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

اعتبار: 1892.0
ارسال: #52
 آقا منن همین الان یه کشفی کردم:/
اینکه اوداساکو اصلا قرار نیست بمیره:/
چونکه اگه بمیره:
1:کلهم داستان بهم میریزه تاحالا تمام محوریت داستان رواین بوده
2:توقسمت یک اوداساکو راوی بود وداشت میگفت یکی از ماسه نفرمیمیره!!!!
چطوری وقتی اوداساکو مرده باشه میتونه اینو روایت کنه؟؟؟:/
ی
به همتون قول میدم اوداساکو تاآخرش نمیمیره!!
تازه به مظرم وقتی برگردیم به زمان حال قراره یکی ازشخصیت های اصلی باشه
وهمینطورکه ازظاهر امر پیداست و قبلاهم گفتم زودتر از قسمت 6 برنمیگردیم زمان حال:/
به احتمال زیاد ازهم قسمت 6اندینگ واپنینگ اصلی رو پخش میکنن
2016/10/21 04:25 PM
ملیکا ایچیزن
کارگردان وارد می شود

اعتبار: 382.0
ارسال: #53
منم بالاخره قسمت 3 رو دیدم فوق العاده بود.
اما برعکس برخی ها از اکوتاگاوا اونقدارم بدم نیومد، هنوز ازش خوشم میاد ...الکی که نیس اوسکل تو جیبی خودمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/21 05:08 PM
aika_chan
lawless user

اعتبار: 1016.0
ارسال: #54
وییییییییییییییییییییییی و من همچنان در هنگام دیدن انیمه حرس میخوردم ولی خوبیش اینه که من چهار چپتر بعد رو نخوندم و نمیدونم چیه و دیگه لازم نیس حرس بخورم مگر اینکه تو بقیه مانگا نشون داده باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/21 08:55 PM
aika_chan
lawless user

اعتبار: 1016.0
ارسال: #55
قسمت جدید اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و هم اکنون رانپو وارد میشودکدیچقدرم ضایع وارد میشودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اواداساکو هم حسابی به رانپو مدیونه ها!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ویییییییییییییییییی چقدر من از دست رانپو این قسمت خندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به به اواداساکو هم که دستشو بالاخره به خون آلوده کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به به چه قتل عام باکلاسیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به به عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به به به به به بهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این اولین قسمت این فصل بود که هیجان داشت(حداقل واسه من)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/10/22 09:51 PM، توسط aika_chan.)
2016/10/22 09:36 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #56
وایییییییییییی خدای من چقدر عالی بود این اپيزود 4 مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی نميتونم بمونم تا 5 بیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کاش 5م باهاش میزاشتنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اپیزودی بود که به چند تا سوال که مطمئنم بین فن های این انیمه مشترک بوده، پاسخ داد اونم چه پاسخیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی من از فصل اول درگیر این بودم که چرا و به چه دلیل دازای میاد سازمان کارآگاهی و خیلی بود جوابمو گرفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واییییییی آخه رامپو این وسط چی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی هنگ کردم یه لحظهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ورود خیلی فانی داشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و اینکه اوداساکو...
شخصیت جالب و خاصی داشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکی از بهترین شخصیت های فصل 2 بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تغییر عقیده ای که یهویی داد واقعا روند داستانو عوض کرد اصلامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کسی که تو عمرش کسی رو نکشته بود یهو بیاد همچین کاری کنه واقعا جذابهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منطق میمیکی ها هم واقعا منطق بودااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خیلی برام جالب بود که دازای بخاطر حرف دوست نزدیکش مافیا رو با اون همه شهرت و قدرت ول میکنه میاد بیرون و به یه آدم کاملا خوب تبدیل ميشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستش سکانس های آخر، جدا از حالا سکانس های مبارزه اودا و وجود دازای، برای من سکانس های جالب و باحالی بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وقتی دازای با قیافه و لباس جدید ( همون قدیم ) ظاهر شد احساس کردم برگشتیم به همون بانگویی که منتظرشیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته احساس من بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کی بود ميگفت اپ های 6، 7 برمیگردیم به زمان حال؟ رویا بود نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدین گفتم اپیزود 4 برمیگردیم به زمان حال؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هاهاهاهامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/23 07:59 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #57
ای واااااااای احساساتم جریحه دار شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چراااااا؟؟؟چرا اوداساکو مرد؟؟؟ اصلا اندوهگین شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوداساکوووو مرا متاثر کردی!!!!
این قسمت بی نظیر بود!!!!
رامپو هم طبق معمول کلا میاد تمام زمدگی نامه ی طرفو درمیاره میرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اقا اقا تاآخرقسمتت 4کهه نرفتیم آیندهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهازقسمت 5میریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه جالایه قسمت اشتباه گفتم خودتم یه قسمت زودگفتیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اون باند پیچی های کله ی دازای هم که کلا سرکاری بودنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی درهرحال اوداساکو حیف شد مردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
از لحظه ای که تیرخورد افتاد زمین من داشتم عین ابربهار اشک میریختممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه هی چشامو پاک میکردم بتونم ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
درضمن درضمن دیدین گفتم اوداساکو باعث ممیشه دازای ازمافیا بیاد بیرو!!دیدین دیدین!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/10/23 10:17 PM، توسط X Phoenix X.)
2016/10/23 10:16 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #58
نخیر نخیر آخر قسمت 4 نوشت برگشتن به 4 سال بعد یا همون زمان حال خودمونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من درست گفته بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره این حرفت درست از آب در اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خدایی دازای عجب شخصیت خفنی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وایییی از قسمت بعد آتسوشی رو میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/24 01:16 AM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #59
(2016/10/24 01:16 AM)Yu_chan نوشته شده توسط:  نخیر نخیر آخر قسمت 4 نوشت برگشتن به 4 سال بعد یا همون زمان حال خودمونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من درست گفته بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره این حرفت درست از آب در اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خدایی دازای عجب شخصیت خفنی دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وایییی از قسمت بعد آتسوشی رو میبینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آتسوشی مهم نیست رامپو مهمه که به احتمال زیاد گذشته ی دازای رو میدونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی یه چیزی توفصل اول دازای گفت که هیچکس نفهمیده قبلا کجاکارمیکرده....یعنی رامپو هم نمیدونسته؟این الان درمن تناقض ایجاد کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/24 02:28 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #60
(2016/10/24 02:28 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:  
(2016/10/24 01:16 AM)Yu_chan نوشته شده توسط:  نخیر نخیر آخر قسمت 4 نوشت برگشتن به 4 سال بعد یا همون زمان حال خودمونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من درست گفته بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آتسوشی مهم نیست رامپو مهمه که به احتمال زیاد گذشته ی دازای رو میدونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی یه چیزی توفصل اول دازای گفت که هیچکس نفهمیده قبلا کجاکارمیکرده....یعنی رامپو هم نمیدونسته؟این الان درمن تناقض ایجاد کردهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دستت درد نکنه دیگهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آتسوشی خیلی هم مهمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیدونممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخه رامپو فقط آینده اودا رو دیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای خدا کاش اپ 5م میومد:// این چهارشنبه اپ 4 میاد تازهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/24 07:39 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,507 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,784 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,290 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,412 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان