زمان کنونی: 2024/10/06, 12:14 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/10/06, 12:14 AM

نظرسنجی: آیا دیدن این انیمه را به دیگران پیشنهاد می کنید؟
بله
خیر
ممتنع
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Bungo stray dogs S2

نویسنده پیام
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

اعتبار: 1892.0
ارسال: #91
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs-Second season
 همگی جییییییغ من هیجان زده م مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا این بانگو اینطوریه هی زود میاد؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (البته بهتر که بیادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
آقا آقا این پسره بمبیه چرا وسط این هیرو ویری از بمبای لیموییش تعریف میکنه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی این آکوتاگاوا بالاخره معلوم شد سرفه هاش الکی نبوده:/
هی من باخودم میگفتم حتما یه چیزیش هست:/ طفلک یه لحظه دلم سوخت براش:/
وااای این سازمان گیلد توانایی هاشون چقدر عجیبن:/
البته شکست ناپذیرنیستن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وای چویا هم خیلی قویه:/
وای رامپو از پشت دوربینم میتونه همه چیو بفهمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی این قسمت زیاد خوب نبود اصلا آتسوشی و دازایو نشون نداد
نفهمیدم تیم اونا چیکارکردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همش منتظر اونا بودممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/11/05 04:21 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Salmanfz
Dead

ارسال: #92
فکرکنم ایطوری بشه که : مقابل انجمن خرپولا تیم کونیکیدا
مقابل مافیا : تیم دازایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
رامپو هم که اصن خیلی خفنهههههههههههههههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی فکرکنم عواملش مشکلی با این پخش ندارن ، چون گیری که نمیدن تازه زودترم پخش میشه هی:/
خوبه مارو از مانگا دور میکننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

فکرکنم سرفه های اکوتاگاوا بخاطر ضربه دازای باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من منتظرم دازای و آتسوشی بزنن مافیا رو له کنن چه کیفی بدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/11/05 04:57 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #93
 منم منتظرم زودتر دازای و اتسوشی با مافیا روبه روبشن ببینم ﭺی میشه
اتسوشی بعداینکه بفهمه دازای با مافیا بودهﭺی کارمیکنه???
تازه یعی اکوتاگاوام تو اون لحظه حضور داره???مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واااای ﭺه خفن میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/11/05 05:55 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #94
 یه چیزی بگم این انجمنه واقعا همشون قیافه میگیرن اصلاقدرت ندارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کونیکیدایه نفری هرجفتشونو حریفهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای دازای همچین گفت کار دارهفکرکردم الان میخواد چیکار کنه یه هو گفت میرم دستشوییمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی عجب کلکی زدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واااای اون یارو که رو دازای چاقو کشیده بود زن بووود؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واین کیو(کیوساکو) نمیدونمچرا حس خیلی بدی نسبت بهش دارممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
شاید چون دازای هم ازاینکه شنید اونو آزاد کردن تعجب کرد منم اینطوری شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه درهرحال قیافع ش که شبیه خل و چلاسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جییییییییغ واااااای چرا؟؟؟چرا تصادف کرددازای؟؟؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چراااا؟؟؟ نهههههه
آخه کی بهش گفت بره پیش آنگو که تصادفف کنه؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی یه چیزی!!!ماشینه ازسمت آنگو خوردبه ماشین!!هرچی شده فقط مشخصه آنگو بیشتر ازدازای صدمهه میبینه ....من حس میکنم آنگو میمیره
ولی چطوووووری یه هفته صبرکنم؟؟؟دازااااای!!!! میتونم اون صحنه که داشت میدید ماشینه داره میاد سمتشو تصورکنم حق داره نتونه هیچ عکس العملی نشون بدت
وااای دازاااای!!!
2016/11/13 07:43 PM
Nao-chan
supervisor

اعتبار: 616.0
ارسال: #95
واااااااااااااااااای دازای اونی-چانم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی چه اتفاقی براش می افته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه امیدوارم اتفاقی براش نیفته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واهاهاییییییی گین دختره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خیلی تعجب کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واهاهاهاییییییی
محتوای مخفی (Click to View)
من که وقتی یه جایی خوندم خیلی تعجب کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/11/16 02:51 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #96
دازای چش شده؟؟؟؟
مگه اپ جدید اومده؟؟
یکی به من جواب بده -________- دو روز اخبار چک نکردمااا -_______-
2016/11/16 06:37 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #97
(2016/11/16 06:37 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  دازای چش شده؟؟؟؟
مگه اپ جدید اومده؟؟

تو اپیزود هفت یه بلایی سرش میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه دلت بخواد با کمال میل اسپویل میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/11/16 06:47 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #98
(2016/11/16 06:47 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:  
مگه اپ جدید اومده؟؟
تو اپیزود هفت یه بلایی سرش میادمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه دلت بخواد با کمال میل اسپویل میکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اپيزود هفتو که دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کجاش بود اون تیکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من برم مجددا ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه مرسی عزیزممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/11/16 06:55 PM
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

ارسال: #99
(2016/11/16 06:55 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  
(2016/11/16 06:47 PM)'Roya seiba' نوشته شده توسط:  
مگه اپ جدید اومده؟؟

اپيزود هفتو که دیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کجاش بود اون تیکهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من برم مجددا ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وااااااااااااااا اپیزود هفتو دیدی و هیچ واکنشی نشون نمیدی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دازای جانم تصادف کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دازاااااااااااااااااااای یادم ننداز میرم تو شوکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2016/11/16 07:25 PM
Yu_chan
Red King

ارسال: #100
(2016/11/16 07:25 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:  
(2016/11/16 06:55 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  
(2016/11/16 06:47 PM)'Roya seiba' نوشته شده توسط:  
مگه اپ جدید اومده؟؟

وااااااااااااااا اپیزود هفتو دیدی و هیچ واکنشی نشون نمیدی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دازای جانم تصادف کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دازاااااااااااااااااااای یادم ننداز میرم تو شوکمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره ولی اصلا این چیزایی که میگین توش نبود:///
تصادف چیه://
بزار برم ببینم باوو://
2016/11/16 07:27 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,624 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,860 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,425 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,466 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,542 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان