زمان کنونی: 2024/07/07, 05:15 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 05:15 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه Nanatsu no Taizai

نویسنده پیام
Maia
Happy virus

اعتبار: 494.0
ارسال: #16
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Nanatsu no Taizai: The Seven Deadly Sins
(2015/01/23 08:18 PM)'abaneh' نوشته شده توسط:  
(2015/01/23 07:57 PM)'Maia' نوشته شده توسط:  اهااااا راستی اینجوریاس پسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دقیقامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اولش میگفتم شاید همسنه گیلتندره ولی بعد دیدم که دیگه....مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا اسپویل میکنهی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من همین الان دارم دانلودش میکنممممممممممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سلیقه ملیوداسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لباس فرمه مغازه اشونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الیزابت دست و پا چلفتیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
دیدی نمیتونست یکم به مشتری ها برسه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قیافه گیلتندر خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ابانه خیلی خوب شد منو داری نه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه من نبودم با کی هی تبادل نظر میکردی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره ازت ممنونم تو مباحث شرکت میکنی ،مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اگه نبودی همش رو برا مریدا اسپویل میکردم تا با تانک بیفته دنبالم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاصلا کیف میده چندنفر باهم یه انیمه رو ببین و درمورد بحث کنن مخصوصا این انیمه که هر قسمتش یه معما داره که گناه بعدی کیه ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اوووو هنوز دانلود نکردی ؟قسمت بعد که اومد خبرت میکنم اون موقع دانلود کنی من نمیتونم اسپویل نکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی قسمت 14 رو ببین حال میکنی مخصوصا مسابقه ملیوداس و بان و کینگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

گیل خیلی باحاله اونجا که ملیوداس گولش زد قیافه ش باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه کلا یخه صورتش !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اها من فکنم گیل خواهر الیزابت رو دوست داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

الیزابت رو من دوست دارم بزنم نصف کنم لوس فقط جیغ میزنه عاشق هم شده دیگه هیچ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...اما برعکس هاوک خیـلی باحاله صداش هم نازه وقتی جیغ میزنه خوشم میاد ازش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خواهش بوگولممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره بحث کردن با دیگران باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...پس مری عم باید خداروشکر کنه منو دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
واقعا کیف داره دسته جمعی انیمه دیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
و راجبش بحث کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
10 دیقه ای دان شد ولی داشتم به اجیم اصرار میکردم بیاد ببینیمشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره مسابقه اشون خیلی باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بان به کینگ:اگه اینکارو بکنی شاید بیشنر جلوی دیان به چشم بیایمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
گیل منظورت همون گیلتندر هستش دیگه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره تنها شخصیته چرته انیمه الیزابتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اااااااااااااااااااااااهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...ملیوداس لیاقتش بیشتر از ایناااااااااااااااسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره هوک خیلی باحالهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...بانمکه خیلیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
راستی اره این جیلایه کیه چرت
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/01/23 08:52 PM، توسط Maia.)
2015/01/23 08:48 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Nanatsu no Taizai: The Seven Deadly Sins - Maia - 2015/01/23 08:48 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان