زمان کنونی: 2024/07/07, 06:30 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 06:30 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه چارلوت - Charlotte

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #92
RE: بحث و تبادل نظر درمورد انیمهCharlotte
خب داشتم می گفتم
تو انیمه یه 10 اپیزود ( انیمه همش 13 قسمته ) طول می کشه تا اسم انیمه و دلیل قدرتهاشون مشخص بشه حالا این قضیه این قدر کم رنگه و بی اهمیت ( در صورتی که اصل داستان سر همین بچه هاست دیگه ) توی داستان که فقط 2 3 دقیقه درباره ش توضیخ میده  و رد میشه
حالا دلیل یه ستاره دنباله دار رد میشه !! و یه ذراتی ازش منتشر میشه که هر کسی ( البته بچه ها !! ) از ش تنفس کنن هرکدوم یه قدرت خارق العاده پیدا می کنن
اولا که شعاع ستاره دنباله دارزیاده یعنی وقتی از کنار زمین رد بشه کشور های زیادی می تونن اون و ببینن همون رگبار شهابی و اینا پس یعنی بچه های زیادی باید درگیر این قضیه باشن نه اینکه تو نقشه ای که یو دستشه فقط چندتا ضربدر هست ! بعد اصلا این ذرات چیه اخه؟ نگین انیمه س داره یه دلیل علمی میاره بعد تازه می خوان واکسینه کنن ملتو  و اینکه چطوری به هرکسی یه قدرت ی میده؟ چرا هرکس یه قدرت خاص؟/
بعد میرسیم به اون قضیه تشکیلاتشون که از بچه ها محافظت کنن یعنی نباید 4 تا ادم بزرگتر و ببینیم؟
داستان که کلا اپیزودیکه خو ببینده حوصله اش بعد از چند قسمت سر میره دیگه 10 قسمت دنبال این بچه ها می گردن !! حتی باز تو اپیزود اخر ه یو دنبال گرفتن قدرت های این بچه ها بود ... اینطوری باز چند سال دیگه ستاره رد بشه قضیه تکرار میشه چون فکر کنم با این کارهاشون تحقیقا ت دانشمندا نصفه کاره مونده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/34.gif

روند شخصیت پردازی یو خوب بود اینکه چطور در طول داستان از یه ادم بی مسئولیت فریبکار به یه ادم مسئولیت پذیر تبدیل شد البته این روند تغییرش به خاطر همون کم بودن اپیزود ها یکم سریع بود که خب قابل قبوله تا حدودی
از نظر گرافیک هم که انیمه مشکلی نداشت البته اگه کار کلاناد و انجل بیتس و کانون و دیده باشین شباهت ها رو می بینین مخصوصا خود داستان با انجل بیتس مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دیگه ...؟ باید بازم فکر کنم پستمو اپدیت می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/10/02 04:16 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درمورد انیمهCharlotte - Merida - 2015/10/02 04:16 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان