زمان کنونی: 2024/07/05, 01:12 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/05, 01:12 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی انیمه های پاییز 2015

نویسنده پیام
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #14
پاییز RE: معرفی انیمه های پاییز 2015 - 1394

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Owari no Seraph: Nagoya Kessen Hen

Seraph the END : Battle in Nagoya
اواری نو سراف
سراف د اند تبل این ناگویا
آخرین اسرافیل : جنگ در ناگویا

Info: HERE

فصل پیشین :

Owari no Seraph (special) (prequel)

Seraph of the End: Vampire Reign (TV)

تاپیک دانلود انیمه :

تاپیک بحث درباره فصل اول انیمه

تاپیک بحث درباره فصل دوم انیمه :

معرفی انیمه :

معرفی مختصر درباره فصل دوم انیمه :

یوییچیرو در نبرد شینجوکو به میکائیلا پیوست،اما میکائیلا به یک خون آشام تبدیل شده بود....
یو برا نجات " خانواده : و محافظت از دوستاش ، لازم بود که دانش و قدرت به دست بیاره ...او به دنبال راهی برای بازگرداندن خون آشام ها به انسان بود و در همان زمان به سختی درباره چگونگی استفاده از دنده نفرین آموزش دیده بود...
در همین حال کورتو به گورن یک حقیقت تکان دهنده را می گوید. ظاهرا در عض یک ماه آینده، گروهی از خون آشام ها به توکیو حمله می کنند. به همین خاطر کورتو از گورن می خواد تا به ناگویا بره تا با اونا رو به رو به رو بشه

Opening Theme:"Two souls -toward the truth-" by fripSide

Ending Theme:"Orarion" (オラリオン) by Nagi Yanagi

تریلر انیمه رو با زیرنویس فارسی از اینجا دانلود کنید

!Anime

توجه مهم
برای اونایی که انیمه رو قبلا دیدن و چیزی یادشون نیس ، یا اونایی که فصل اول رو ندیدن و می خوان رو دور تند ببینن اپیزود 0 از فصل دومم خلاصه ای از 12 اپیزود فصل اول بود و شخصیت ها و نژادشون هم به صورت متن در تصویر معرفی شده بود ... ...

داستان انیمه آخرین اسرافیل از اینجا شروع شد که یه روزی یه ویروس مرموز افراد بزرگتر از 13 سال و می کشه و خون اشام ها از دنیای سیاه ظاهر میشن و انسان هارو به بردگی می گیرن . قهرمان داستان یویچیرو ، خونواده ش تو بچگی تو یه اتیش سوزی از دست میده( مادرش دیونه شده بوده و پدرش می کشه وبعد هم خونه اتیش می گیره .. ) بعد اون و میفرستن به یه یتیم خونه که اونجا میکایلا رو می بینه اولش اینا باهم دوست نبودن ولی کم کم دوست میشن و حالا یه خونواده جدید دارند .. بعد هم که قضیه خون اشام ها پیش میاد و یو ومیکا و دوستاشون به امارات خون اشام ها میرن تا از خونشون استفاده بشه .. میکا ولی دنبال یه راه فراره .. نقشه فرارشون باشکست روبه رو میشه و اخرین چیزی که یو می بینه اینکه همه دوستاش و حتی میکا به خاطر اون کشته میشن یو فرار می کنه و قسم می خوره که از خون اشام ها انتقام بگیره بعد هم گورن و می بینه و چند سال بعد عضو ارتش دمون مون میشه ... تو این راه با چند نفر اشنا میشه از جمله شینوا و یوییچی و شیهو. حالا این که توی این مدت چه اتفاقاتی می افته رو باید تو فصل اول دنبال کنین یا اگه وقت نمی کنین می تونین اپیزود 0 انیمه از فصل دوم که خلاصه 12 قسمت قبل هست و ببینین ولی پیشنهاد میدم که خود 12 قسمت و ببیند . ( اگه خواستین خلاصه شو ببینن حتما اپیزود 12 انیمه رو بیننین که کلی سورپرایز داره براتون )خوب ادما توی این مدت یاد گرفتن که از دنده نفرین استفاده کنن . تو اپیزود 12 یو می فهمه که میکا زنده است و یه خون اشام شده و درنتیجه شکه میشه ... حالا هدف میکا اینکه یو رو از دست ادما نجات بده ( می پرسین چرا؟ همون اپیزود 12 حقایق و روشن می کنه ) و یو هم میکا رو از دست خون اشام ها . خب شخصیت های مرموز انیمه از اول هم معلوم بودن کسایی مثه گورن افسر ارتش دمون مون . فرید باتوری یه خون اشام نوبل و البته نقش اون ملکه خون اشامه کروله تپه هم توی فصل اول زیاد مشخص نشد ایشالاکه توفصل دوم بیشتر ببینمش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا تو فصل دوم یا بهتره بگیم نیمه دوم داستان ( انیمه قرار بوده 24 قسمتی باشه از اول که چون مانگا دیر به دیر میاد تصمیم گرفتن نصفشو بزارن برای پاییز ) قراره ادامه ماجرا رو دنبال کنیم ... این بار اتفاقات در ناگویا می افته و انسان ها اومدن تا خون اشام ها رو از بین ببرند
توی داستان مواردی از قبل انتقام و کینه - دوستی - جاه طلبی ادما که هرچی بهشون میدن و هرچی پیشرفت می کنن بازم می خوان حالا نه که جاه طلبی بد باشه ، ولی اینکه تا جایی پیش برن که روی هم نوع خودش ازمایش کنن ( حالا شما می گین به خاطر بقا بشر و نجات اونا از دست خون اشاما بوده ) ولی اخه تا کجا ؟؟ قربانی کردن تا چه حد؟ نمی دونم ... این طور چیزا به چشم می خوره. داستان از روی مانگایی با همین نام و نویسندگی کاگامی تایکا kagami tayka اقتباس شده که فضای دارک تری نسبت به انیمه داره و شخصیت ها تو مانگا بازتر شدند و همینطور شخصیی مثل میکا تو مانگا احساسات شو بهتر نشون میده رفتارش قابل درکتره اینجا ادم حس می کنه یه کراکتر مسخ شده است که هیچی نمی دونه و کنترلی روی رفتارش نداده و مثه خنگا ست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فصل اول انیمه حدود 15 چپتر مانگا رو پوشش داد ( البته هرچپتر این مانگا حول و حوش 40 ص اینا س که دو سه برابر یه چپتر عادیه برای همین تعجب نکنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته انیمه تقریبا منطبق با مانگاست به جز یه سری جزیتات ریزتر . برای مثال چپتر 12 مانگا رو نگاه کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه).

استودیو سازنده انیمه استودیو witهست همون استودیو سازنده انیمه حمله به تایتان( البته حمله به تایتان کار مشترک پروداکشن ای جی و ویت بوده )
در مورد گروه موسیقی هم سازنده اهنگ انیمه های aldnoah zero و seven deadly sins ( هفت گناه مرگبار ) و حمله به تایتان هست ( اوپنینگ و اندینگ فصل اولش خیلی قشنگ بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) کارگردانشTokudo Daisuke هم قبلا تو تیم انیمه حمله به تایتان attack on titan بوده. خب عوامل که تغییر نکردند و مثه فصل اول هستند

خب باید منتظر شروع پخش فصل دوم باشیم تا جواب سوالاتمون و بگیریم و اینکه بلاخره سرنوشت یو و میکا چی میشه ؟ نجات پیدا می کنن یا نه؟ میکا می تونه دوباره انسان بشه یا نه؟ هیولای درون یو چی میشه؟ ارتباط کرول تپه با اشورا چیه؟ ارتباط گورن و فرید چیه؟ اون پیشگویی که گورن ازش حرف میزد چیه؟ و ایا رابطه شینوا و یو قراره نزدیکتر بشه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و سوالات دیگه ای که حتما برای شما پیش اومده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یه چیز دیگه ای که یادم رفت بگم که مانگاکا داره همزمان با مانگا یه نول می نویسه که به اتفاقات قبل از ماجرای ویروس و حمله ومپایرها مربوط میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یو و دوستای جدیدش در فصل اول انیمه

بریم سراغ معرفی صدا پیشه ها و کراکتر ها

یویچییرو Yuichiro Hyakuya
صدا پیشه:Miyu Irino از کارهاش می تونیم نقش جینتا در انیمه انوهانا و سوگاوارا انیمه هایکیو رو نام ببریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

میکا: Mikaela Hyakuya

صدا پیشه : Ono kensho

گورن Guren Ichinose
صدا پیشه :Yuichi Nakamura که از کارهای ایشون می تونیم کادوتا -سانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه انیمه درارارا ، کورو ( کاپیتان نکوما ) انیمه هایکیو و گری از انیمه فری تیل و اسم ببریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شینوا Shinoa Hiiragi
صدا پیشه : Saori Hayami که به جای شیرایوکی از انیمه سفید برفی -Tsuyu نوراگامی و یوکینو : یاهاری .... و میهو ازوکی : باکومن صحبت کردند
شینوا خواهر واقعی Mahiru Hiirag (کسی که دنده نفرین و درست کرده و توسعه داده) است. خانواده ارتش سلطنتی دمون و تحت کنترل دارند. رهبر اسکادران دمون و یکی از افراد سرهنگ گورن و همینطوری کسی بود که مسئولیت نظارت بر یو و به عهده داشت

فرید باتوری Ferid Bathory

صدا پیشه: Takahiro SAKURAI یکی از صدا پیشه های پر کار ( عجب کارنامه ای ) خو فک کنم قبلا معرفیش کردم ولی یادم رفت بگم صدای سوزاکو از انیمه کدگیاس هم به عهده ایشون بوده کارهای دیگه ش جغفر از انیمه ماگی و یوکاندا دی گری من و ............................ است
فرید کسی که خونواده جدید یو ( همون بچه های پرورشگاه ) و می کشه و هی میکا رو شست شو مغزی می ده . هفتیمن پرو جنیتور خون اشام هاست و خیلی قویه و ظاهرا پشت پرده داره با ادم ها یه سری نقشه میریزه

Yoichi Saotome

صدا پیشه : Nobuhiko Okamoto - صدا پیشه اکابانه کارما از کلاس درس ترور و نیشینویا یو از انیمه هایکیویوییچی عضو ارتش دمون مون هست که با ومپایرها میجنگنن . یوییچی اولش خیلی سعی داشت که با یوییچیرو دسوت بشه . خواهر یویچی توسط یه خون اشام کشته شده . برای همین اون می خواد انتقام بگیره از اون . با این که ظاهرا ساده و ضعیفه و دل رحمه ولی خواسته محکم و قوی داره و مقابل مشکلات و سختی ها در مواقع ضروری ایستادگی می کنه

.png  Seraph_of_the_End_-_Yoichi_Saotome.png (اندازه: 33.08 KB / تعداد دفعات دریافت: 227)

Shiho Kimizuki
صدا پیشه :Kaito Ishikawa - صدا پیشه کاگیاما توبیو انیمه هایکیوشیهو هم عضو ارتش دمون مونه و قابلیت های جنگی خیلی خوبی داره و از نظر بقیه یه فرد دردسر سازه . خواهرش مریضیه

.jpg  kimizuki.jpg (اندازه: 10.94 KB / تعداد دفعات دریافت: 227)

Mitsuba Sangu
صدا پیشه:Yuka Iguchiاز 13 سالگی عضو احد نابودی ومپایرها بوده . شینوا رو خیلی وقته میشناسه و فکر می کنه به خاطر خودخواهیش یکی از اعضای گروه کشته شده و از اون موقعه توی نبرد روی کارگروهی تمرکزداره
.png  Seraph_of_the_End_-_Mitsuba_Sang _(Anime).png (اندازه: 28.23 KB / تعداد دفعات دریافت: 230)

عوامل کار در یک نگاه کلی:

مصاحبه با صدا پیشه میکا ، اونو کنشو ono kensho، اختصاصی مجله انیمگ جلد 20 تابستان 1394
این مصاحبه رو که براتون میزارم برای مجله انیمگ ترجمه کرده بودم که خوندنش خالی از لطف نیس ^^
دلیلی که هم اینجا گذاشتم اینکه خیلی ها نمی تونن PDF بخونن و این مصاحبه رو ازدست میدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اقا کپی نکنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حق کپی رایت برای مجله انیمگه محفوظه لطفا رعایت کنید مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بیوگرافی کوتاه از اونوکنشو
تاریخ تولد : 5 اکتبر 1989
گروه خونی A
قد 170 سانتی متر
وزن 50 کیلوگرم
نقش های دیگر
هری پاتر در صدای ژاپنیکوروکو تتسویا Kuroko Tetsuya در انیمه بسکتبال کوروکو Kuroko no Basket
اسلین تروید Troyard, Slaine در انیمه آلدوناه زیرو Aldnoah.Zeroمصاحبه کننده : اول از همه بهمون بگین چه حسی دارین که پخش فصل اول انیمه تموم شده ؟
اونو : فصل اول سکانس های زیادی درباره خاطرات یو چیرو درباره میکا در سن 12 سالگی بود. منم با خودم می گفتم کاش زودتر بتونم به جای میکا بزرگسال صحبت کنم. وقتی هم که اون روز رسید، فصل اول تقریبا اون طوری تموم شد...( خنده ). نقش واقعی من از جایی شروع می شه که جای میکا بزرگ صحبت کنم .
مصاحبه کننده: چیزی هست که از اون زمان که به جای بچگی میکا صحبت می کردین روتون تاثیر گذاشته باشه؟

اونو:اپیزود اول شک کننده و تکان دهنده بود. انگیزه ها و رفتار میکا از اتفاقی که تو اپیزود او ل می افتند سرچشمه می گیره، برای همین قطعا روی من خیلی اثر گذاشت. و فکر می کنم که سخته که بشه بگین 12 سال چطوریه
مصاحبه کننده: منظورت احساسات یک بچه 12 ساله است؟
اونو: بله. و همینطور اینکه صداش چطوریه . با ارینومیایو – سان Irino) Miyu-san ) *زیاد درباره ش صحبت کردم و اینطوری برام کار آسونتر شد البته هنوزم جایی که یوچیرو 16 ساله و میکا 12 ساله است یکم مشکل هست

* صدا پیشه یوچیرو
مصاحبه کننده: نظرتون درباره مانگا ش چیه؟
اونو: شخصیت ها هر کدوم انگیز ه های واضحی دارند. میکا یک خون اشام می شه که می خواد که یو چیرو رو بکشه و لی در همون زمان می خواد نجاتش بده. این واقعا ناراحت کننده است. و همینطور نکته های زیادی هست که من در موردشون در اتفاقات آینده کنکجاوم. مثلا یه جایی فرید می پرسه" تو شریک جدید من هستی؟" . دلم می خواد بدونم اون کیه .کرول خیلی قدرتمنده ولی اون فقط نسل سومه . نمی دونم نسل اول هم ظاهر میشن یا نه و اینکه بین خون آشام ها درجه میکا چیه ( خنده)

مصاحبه کننده : صدا گذاری صحنه های نبرد براتون جالب بود و کیف داشت؟
اونو: البته. همونطور که صدا گذار tsuruoka Yota و کارگردان Tokudo Daisuke پیشنهاد داده بود ، همه صدا ها وقتی انیمیشن کامل شد اضافه شدند. برای اینکه بین انسان ها و خون اشام ها تفاوت باشه ، تصمیم گرفته شد که خون آشام ها در طول نبرد نفس های سنگین نکشند . تصمیم گرفتیم احساس اینکه میکا وفرید واقعا برای زندگیشون نمی جنگند رو بروز بدیم
مصاحبه کننده : به نظرتون نقاط مثبت و خوب میکا چی بود؟
اونو: میکای بزرگ متکبر و مغروره . آدما رو تحقیر می کنه. به نظرم میکا دوست داشتنیه چون که اون فقط آروم میشه و احساسات و اقعیشو نشون میده و در مقابل یو چان ( یوچیرو ) صادقانه رفتار می کنه. یک شکاف بزرگ بین میکا در زمان بچگی و شخصیت فعلی میکا وجود داره یکم سوندره است ( خنده )
مصاحبه کننده : قطعا تفاوت خیلی بزرگی بین میکای کوچیک بی گناه و میکای فعلی در زمان بزرگی وجود داره
اونو: آره. من تصمیم گرفتم اون تضاد زیاد و سخت و نشون بدم . به عنوان یک کودک ، وضعیت میکا اینطوریه که " خوشی های کوچیک و پیدا کنه در حال که در شرایط سخت به سر می بره و شاد و خوشحال زندگی کنه " . این چیزی بود که من در ذهنم موقع صدا گذاری داشتم. تصویر میکا بزرگ بیشتر شبیه " هیچی " است. اون آرزویی به جز نجات یوچیرو نداره و چیزی هم نداره که بهش علاقمند باشه . دوست داشتم میکا رو طوری نشون بدم که بیننده ها بگن " واو ، میکا عوض شده است " .

مصاحبه کننده : چطوری به رابطه ای که میکا با بقیه شخصیت ها داشت و بدست آوردین؟
اونو: میکا و یوچیرو: برای میکا ، یوچیرو دلیل زندگیشه . همه چیزشه. میکا هنوزم به خاطر گذشته و کاری که کرده افسوس میخوره و حس می کنه که نجات یوچیرو می تونه بهش کمک کنه که بخشی از اونو جبران کنه و کفاره کارش و بپردازه
میکا و فرید: حسم اینکه این دوتا از هم استفاده می کنند. فکر می کنم فرید برنامه هایی داره که هنوز آنها را رو نکرده است. میکا هم احتمالا فکر می کنه که اگه کنار فرید بمونه ، می تونه اطلاعات جمع کنه. به نظر میاد چون از هم سود می برند کنار هم موندند
میکا و کرول : کرول خیلی هنوز خودشو نشون نداده به خاطر همین مطمئن نیستم. معلوم نیس چرا کرول خونش و به میکا داده و لی به نظر میاد که از میکا خوشش میاد
مصاحبه کننده: چی دوست داری به میکا فصل دوم بگی ؟
اونو: اوه خیلی سخته ! یه چیزی مثل " سر حال شو" . میکا همیشه این احساس که تنها مبارزه می کنه رو نشون میده . امیدوارم که قویترین کراکتر بشه ( خنده )"
مصاحبه کننده: دلت می خواد کدوم کراکتر ها به عنوان رئیس یا همکارت باشن؟
اونو: فرید رئیس خوبی می تونه باشه. به نظر میاد که از اون تیپ هایی است که بهم اجازه میده هرکاری می خوام انجام بدم تا وقتی که کارم و انجام بدم. به عنوان دوست و همکار هم Micchan (Sanguu Mitsuba).. شخصیتشو دوست دارم . درک و فهمیدن اینکه شینوا به چی فکر می کنه سخته و برا ی همین ترسناکه ولی خوندن افکار Micchan آسونه
مصاحبه کننده: در آخر بهمون بگو برای فصل دوم چه پیش بینی می کنی؟
اونو: خب من نمیدونم میکا در ادامه چی کار می کنه ، ولی حالا که میکای بزرگ هم در فصل اول خودش و نشون داده، سعی دارم همه تلاشم و برای فصل اینده به کار ببرم

ترجمه : Merida
مصاحبه اوریجینال در اگوست 2015 در اتومدیا Otomedia چاپ شده است
نسخه انگلیسی در سایت Myanimelist موجود است
http://*****/featured/137

این پست با پست بالا ادغام شودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/10/08 09:51 PM، توسط Merida.)
2015/10/08 02:05 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: معرفی انیمه های پاییز 2015 - 1394 - Merida - 2015/10/08 02:05 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
پاییز معرفی انیمه های پاییز 2017 shizuko yagami 9 3,854 2023/12/04 12:54 AM
آخرین ارسال: soraaa
زمستان معرفی انیمه های زمستان 2016 Merida 51 22,379 2017/09/12 03:39 AM
آخرین ارسال: A.Misaki
تابستان معرفی انیمه های تابستون 2017 Yu_chan 16 8,380 2017/08/13 02:49 AM