زمان کنونی: 2024/07/07, 06:09 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 06:09 PM

نظرسنجی: آیا دیدن این انیمه را به دیگران پیشنهاد می کنید؟
بله
خیر
ممتنع
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Bungo stray dogs S2

نویسنده پیام
Nao-chan
supervisor

اعتبار: 616.0
ارسال: #9
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs(2016)
(2016/10/07 04:16 PM)Yu_chan نوشته شده توسط:  
(2016/10/07 04:09 PM)Nao-chan نوشته شده توسط:  واهاهاهایییییییییییی من خیلی هیجان زده ام واقعا اپیزود یک عالی بود و شروع فوق العاده ای داشت.
شروع شدن با یه فلش بک به گذشته دازای محشر بود.تو سیزن اول بیشتر کاراکتر ها و رابطه بین اونارو معرفی کردن و الآن تو سیزن دوم قراره به طور گسترده گذشته هرکاراکتر و هرسازمان شرح داده بشه.
از همین اپیزود اول انیمه با هیجان شروع شد و گم شدن انگو نشون میده که حالا حالا ها قراره انیمه درباره 4 سال پیش باشه.
و می رسیم به دازای:واقعا فوق العاده بود در حین اینکه ترسناک و جدی و بی رحمه;بازهم اون شوخ طبعی و رفتارای باحالشو داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی با این جمله اوداساکو که گفت:"بزرگ ترین بدبختی دشمانان دازای اینه که،دازای دشمنشونه" حال کردم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا باید ببینیم که دقیقا نقشه دازای چیه و واقعا چرا اومده به سازمان کارآگاهی مسلح،آیا واقعا به عنوان یه عضو و بدون هیچ نقشه ای برای سازمان اومده یا واقعا نقشه شومی برای سازمان کارآگاهی داره و به عنوان جاسوس یا همچین چیزی اومده
و بیشتر از همه میخوام بدونم چرا دازای کل بدنشو باندپیچی کرده از همون چهارسال پیش تا الآن
واااییییی مهسا چیز خوبی گفتیاااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا به این فکر نکرده بودم که ممکنه دازای با قصد شومی به سازمان کارآگاهی اومده باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی این همه مدت یه عضو نفوذی بوده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نه نه فکر نکنممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی با این حال دونستن گذشته دازای واقعا هیجان انگیزهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من خودم جزو اونایی بود که از سیزن اول دنبال گذشته دازای هستنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من از همون اپیزود سه سیزن اول به این فکر می کردم که آیا ممکنه به عنوان یه نفوذی اومده باشه به سازمان یا نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خب ممکنه واقعا به عنوان یه عضو وفادار اومده باشه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اصلا رفته رفته ژانر معمایی انیمه بیشتر به چشم میخوره.واقعا هیجان انگیزه
2016/10/07 04:33 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs(2016) - Nao-chan - 2016/10/07 04:33 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 18 مهمان