زمان کنونی: 2024/07/07, 05:38 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 05:38 PM

نظرسنجی: آیا دیدن این انیمه را به دیگران پیشنهاد می کنید؟
بله
خیر
ممتنع
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Bungo stray dogs S2

نویسنده پیام
aika_chan
lawless user

اعتبار: 1016.0
ارسال: #69
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs-Second season
(2016/10/27 08:07 PM)Roya seiba نوشته شده توسط:   کل حضور فان رامپو به کنار....اون چکمه های زردش منو کشتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونا رو که اصلا نگومطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهاون تیکه هم که اومده میگه من کارآگاه معمولی نیستم من میخواستم بگم آخه به اوداساکو چه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(2016/10/27 08:39 PM)Nao-chan نوشته شده توسط:  
(2016/10/27 06:58 PM)kyrie-chan نوشته شده توسط:  
(2016/10/27 03:32 PM)Nao-chan نوشته شده توسط:  وای بالاخره معلوم شد دازای چرا از مافیا اومد بیرون و دلیل تغییر و از این رو به اون رو شدن دازای مشخص شد و معلوم شد دازای واقعا عوض شده و یه آدم خوب شده و اونم فقط به خاطر حرف اوداساکو
اوداساکو هم مرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نهههههههههههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب داستانم بالاخره برگشت به زمان حال؛حالا باید ببینیم که تو زمان حال،حال و هوا چجوریه و چه اتفاقی قراره بیفته
منظورشم از درگیری سه سازمان،سازمان کارآگاهی مسلح و پورت مافیا و اتحادیه ثروتمندان هستش

و اینکه تو سیزن اول یعنی زمان حال از سازمان عملیات ویژه موهبت دارها خبری نبود؛یعنی چی شده؟آیا تو سیزن دوم تو زمان حال قراره بیان تو انیمه؟
(2016/10/27 06:58 PM)Yu-chan نوشته شده توسط:  اوداساکو گناه داشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی رامپو خیلی باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره.

در رابطه با سوال آخر هم قرار شده اگه اسپویل کنم ساجده شقه شقه ـم کنهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
قبل ساجده خودم ریز ریزت می کنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واییییییییییی سیزن دوم خییییییییلی عالیه واقعا هیجان توش موج میزنه خیلیم نسبت به سیزن اول قوی تر و بهته
خیلی ممنون از محبتتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره.خیلی عالیه ولی هنوز اتفاقی نیفتاده کمی صبر کنین اعضا باحالا برسنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

عاشق تغییر فاز ناگهانی تو هستم منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هیچی نمیگیااااامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به 33 قسمت نا مساوی تقسیمت میکنم اگه ذره ای اسپویل کنیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یعنی اونقدری منتظر اپ 5م که منتظر تابستون نیستممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

بهار از رامپو متنفر بودم پاییز عاشقش شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهعین چویا که بهار ازش متنفر بودم الان منتظر ورودشممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
باشه باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی بدونین از قسمت 7 به بعد اتفاقاتی میفتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
همچنین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/10/28 11:15 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs-Second season - aika_chan - 2016/10/28 11:15 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 17 مهمان