زمان کنونی: 2024/07/07, 05:21 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 05:21 PM

نظرسنجی: آیا دیدن این انیمه را به دیگران پیشنهاد می کنید؟
بله
خیر
ممتنع
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درمورد انیمه Bungo stray dogs S2

نویسنده پیام
Yu_chan
Red King

ارسال: #126
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs-Second season
(2016/11/30 01:34 AM)Nao-chan نوشته شده توسط:  
(2016/11/30 01:22 AM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  
(2016/11/30 12:37 AM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  واهاهاییییییییی یعنی عاشق این دیالوگ بین دازای و چویا تو اپیزود نهم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی دازای چویا رو با خاک یکسان کرد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه(یه وقت فکر نکنین از چویا بدم میادا ولی خب خیلی باحال بود این دیالوگ)

چویا:لعنتی،مثل یه سگ گله بهم دستور میدی.
دازای:اگه یه سگ گله داشتم از اون استفاده می کردم ولی ندارم پس مجبورم با تو کارمو راه بندازم.
چویا:لعنتــــــــــــــی...!

راستی ببینین دازای فکرش تا کجاها رفته تو گچ دستش بمب گذاشته مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وایییی این اپيزود پر دیالوگ های خنده دار بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خودم از این دیالوگ چویا و دازای خیلی کیف کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چویا: بزار واست یه چیزیو روشن کنم، بعد اینکه حساب اون احمقا رو رسیدم نوبت توئه!
دازای: میدونستم.

یا مثلا اون جایی که یومنو رو داشتن میاوردن بیرونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

چویا: هی، دازای خیر ندیده اون عروسکو رد کن بیاد بینم!
دازای: عمرا، این منو بیمه میکنه!
چویا: خودم یه روزی میکشمش...

اصلا دیالوگ هایی که بین این دو رد شد محشر بود حرف نداشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این دیالوگشونم باحال بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

دازای:تا جاییکه یادمه شبی که از مافیای بندر اومدم بیرون زیر ماشینت یه بمب کار گذاشتم
چویا:لعنتی اون کار تو بود؟!

وایییییییی کاشکی تا آخر این دوتا باهم همکاری کنن واقعا وقتی کنار همن عالیههههه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای آره آرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حرف چویا که دقیقا قبل این دیالوگ بود خیلی عالی بود اصلا از خنده نصف شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واییییی من که انقدر دلم ميخواد اینا کنار هم باشنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خدا کنه بشه تو این چند قسمت پایانیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چویا حرف ندارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

راستییییی عاشق موسیقی های متن بانگو ام منمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه عالین عالیمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اصلا این انیمه بی نظیره واقعا تو ژانر خودشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/11/30 01:40 AM، توسط Yu_chan.)
2016/11/30 01:39 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Bungo stray dogs-Second season - Yu_chan - 2016/11/30 01:39 AM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 10 مهمان