زمان کنونی: 2024/07/05, 12:33 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/05, 12:33 AM

نظرسنجی: آیا از نحوه معرفی ها راضی هستید؟
بله
خیر
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معرفی انیمه های بهار 2017

نویسنده پیام
Yu_chan
Red King

ارسال: #15
RE: معرفی انیمه های بهار 2017
Re:Creators

Action|Mecha|Sci-Fi

Info:Here
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

خلاصه داستان:

انسان ها همیشه داستان های مختلفی رو خلق کردن،داستان هایی با عناصر مختلف، عناصری مثل شادی،غم،خشم،احساس...
اکثر داستان ها با احساسات ما درگیر میشن و ما رو مجذوب خودشون میکنن؛ با این حال همه این افکار توسط مخاطب ها ساخته میشه... اما چه اتفاقی میفته اگه شخصیتی در یک داستان هدفش خلق این احساسات باشه؟ آیا همه ما توانایی خلق این احساسات رو داریم؟ در انیمه "Re:Creators" همه خالق این عناصر هستن...

پ.ن:

شما رو نمیدونم ولی انیمه دلم نشستهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (داستانش یکم مبهمه ها ولی بزارین عواملشو معرفی کنم احتما نظر اونایی که اول ازش خوششون نمیومد مثل خودم عوض بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
خب خب جالبه بگم این انیمه یه اثر اوریجینال هست به کارگردانی آقای Aoki Ei که کارگردان سری مجموعه معروف آلدنوآه.زیرو هم بودهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه و اینکه یه چیز جالب تر اینه که آهنگ ساز این انیمه هم همون آهنگ ساز معروف انیمه ای یعنی Sawano Hiroyuki هست که دیگه باید همه بشناسینشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آهنگ هاشون واقعا محشرن وااااااقعا!! بزارین چند تا مثال بزنم که پی ببرینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه مثلا OST انیمه حمله به تایتان...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یا مثلا OST همین انیمه آلدنوآه...مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (من خودم بعد از اینکه اسم کارگردانو دیدم سریع اومدم پایین تر تا آهنگ ساز انیمه رو ببینم و طبق حدس درستم ساوانو این کارو به عهده گرفتهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه همینجا اعلام میکنم OST این انیمه باید عالی باشه، ببینین کی گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

معرفی استودیو سازنده:

ساخت این انیمه به عهده استودیو TROYCA هست که ساخت انیمه Aldnoah.Zero رو به طور مشترک با استودیو A-1 Picturesدر کارنامه خودش داره؛ البته خیلی استودیو ماهر و با تجربه ای نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

معرفی شخصیت ها و صدایشه ها:

Rui Kanoya با دوبله خانوم Sora Amamiya که دوبله شخصیت هایی از جمله پرنسس آسلیوم از انیمه آلدنوآه و
توکا از انیمه توکیو غول رو به عهده داشته.

Makagami Chikujouin با دوبله خانوم Maaya Sakamoto که دوبله های فوق العاده ای رو تو کارنامه کاریشون دارن،
از جمله دوبله شخصیت های آلیسا از انیمه God Eater و شیل از انیمه Kuroshitsuji مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

Blitz Tokar با دوبله آقای Atsushi Ono و Celestia Yupitilia با دوبله خانوم Mikako Komatsu که یکی از دوبله های آشناشون،
اینکو از انیمه آلدنوآه هستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/03/10 08:12 PM، توسط Yu_chan.)
2017/03/10 08:11 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: معرفی انیمه های بهار 2017 - Yu_chan - 2017/03/10 08:11 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,243 2023/12/04 12:55 AM
آخرین ارسال: soraaa
پاییز معرفی انیمه های پاییز 2017 shizuko yagami 9 3,851 2023/12/04 12:54 AM
آخرین ارسال: soraaa
زمستان معرفی انیمه های زمستان 2016 Merida 51 22,379 2017/09/12 03:39 AM
آخرین ارسال: A.Misaki
تابستان معرفی انیمه های تابستون 2017 Yu_chan 16 8,373 2017/08/13 02:49 AM
آخرین ارسال: یاسے
zجدید نظرسنجی:کدام یک از انیمه های بهار 2017 را همچنان دنبال میکنید؟ Yu_chan 11 3,498 2017/05/13 07:31 PM
آخرین ارسال: ♥☼poopak☼♥

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان