زمان کنونی: 2024/07/05, 12:30 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/05, 12:30 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin S2

نویسنده پیام
Yu_chan
Red King

ارسال: #34
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin Season 2
همین اول بگم من همه حرفام اسپویل داره هامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونایی که اپ 4 ندیدن نخوننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
.....
وای من از استرس میمیرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه چرا انقدر جذاب و هیجان انگیز شده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
یعنی چیزایی که منتظرش هستم یا بهتره بگم منتظرش هستیم کم کم دارن رخ میدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یکیش که قسمت 4 اتفاق افتاد و اونم این بود که بالاخره یمیر تبدیل به تایتان شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی برام سوال پیش اومده که یمیر مثل آنی تایتان بدی میشه یا نه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه این اپ 4 که به خاطر دوستاش تبدیل به تایتان شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی چقدر زشت شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از این خوشگل تر انتظار داشتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
الهی من برای نانابا خیلی گریه کردم؛ و اون 3 تای دیگه مردن-____- مخصوصا نانابا-____-
اون تیکه که تایتانه دست راینرو گاز گرفت من گفتم الان به تایتان تبدیل میشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه فکر میکردم مثل ارن به یه محرک نیاز داره ولی اینطور نشد، شایدم اگه یکم بیشتر گاز میگرفت تبدیل میشد چون راینر داشت با تایتانه میپرید پایین شاید به این خاطر بود که میترسید یهو تبدیل بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه (فکر کنم ولی نه:/)
خیلی دلم میخواد واکنش بچه ها نسبت به تایتان شدن یمیرو ببینممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه البته فکر کنم برتولت و راینر میدونستن خبراییهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
وای کی میتونه تا هفته بعد بمونه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/04/23 04:20 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin Season 2 - Yu_chan - 2017/04/23 04:20 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,501 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,779 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,243 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,408 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,485 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان