زمان کنونی: 2024/07/07, 06:50 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 06:50 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin S2

نویسنده پیام
X Phoenix X
شرلوک پارک انیمه

اعتبار: 1892.0
ارسال: #57
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin Season 2
(2017/04/25 12:19 PM)'Yu_chan' نوشته شده توسط:  
(2017/04/25 12:13 PM)'Roya seiba' نوشته شده توسط:  
(2017/04/25 12:07 PM)'Nao-chan' نوشته شده توسط:  واییییییییییی رفته رفته معمایی تر و هیجان انگیز تر میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
وایییییی یعنی این غول میمونی کیه؟راستی دیدین رفت داخل دیوار سینا ؟ تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
من اصلا اوایل فکرشو نمیکردم یمیر بتونه غول بشه.به نظرتون غول خوبی میشه یا نه؟
من بیشتر از همه کنجکاوم بدونم کریستا واقعا کیه و چه گذشته ای داره و قراره چیکار بکنه
هنوز مبارزه های اصلی انیمه شروع نشدن و کلی سوال هنوز جوابشو نگرفتیم درحالیکه 4 اپیزود پخش شده و کلا 12 اپیزوده تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif

رفت تودیوار سینا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نه بابا از دیوار رز رفت بیرونمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
غول خوب؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه منظورت سمت آدم خوبا رو میگیره یا آدم بدا؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نمیدوونم واللهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آره منم به همین داشتم فکرمیکردم به نظرم این فصل مبارزه ی چندانی نداریم وفقط قراره جواب چندتااز سوالامونو بگیریممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه دیگه رویا اونا دیوار رزم گرفتن فقط دیوار سینا بود که هنوز توش نیومده بودن که این رفت تو دیوار سینامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اتفاقا برعکسمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من مطمئنم چند تا مبارزه عالی داریم این فصلمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه حالا ببینین کی گفتممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: دلت نسوزه من خیلی ازش بدم میاد:/ (حالا چرا دلت میسوزه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
اون که حرف نداشتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم اوابل خیلی ازش بدم میومد ولی نمیدونم الان چرا دو دل شدم نسبت بهشمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه آخه هر چی باشه به خار بچه ها تبدیل به قول شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
عالی بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نه بابا اینا داشتن درامتداد دیوار رز میرفتن که شکاف رو پیدا کنن پیدانکردن عوضش این قلعه رویافتن یعنی این قلعه نزدیک دیوار رزه نه سینا! اینا خیلی راحت داشتن غوله رو میدیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خب بی مبارزه که نمیشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به خاطر بچه ها چیه به خاطر خفظ جون خودش و کریستا اینکارو کردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2017/04/25 01:01 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin Season 2 - X Phoenix X - 2017/04/25 01:01 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان