زمان کنونی: 2024/07/07, 06:36 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/07, 06:36 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin S2

نویسنده پیام
Yu_chan
Red King

ارسال: #99
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin Season 2
اسپویل دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یعنی واقعا اعصابم بهم میریزه وقتی فکر میکنم تازه از این قسمت داستان اصلی شروع شده بعد کلا این سیزن 12 اپیزودهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یعنی چی خب؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

وااا اون راینر زده بود به سیم آخرمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه من چقدر اون تیکه ها که داشت ميگفت "من غول زره پوشم اینم عظیم الجثه" خندیدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه عین آب خوردن داشت ميگفت همه چیو، واکنش ارنم که کم خنده دار نبودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه وای میکاسا کلا عادتشه یهو وارد بشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اون تیکه ها من از خنده نابود شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی قسمت بعد واقعا فوق العاده میشه آخه 6 قسمته یه مبارزه درست و حسابی نداشتیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بعد من موندم اینا درحالت عادی نمیتونن حمله های تایتان عظیم الجثه یا زره پوشو به تنهایی اونم با کلی سرباز خنثی کنن اونوقت تو یه همچین موقعیتی که اینا با هم حمله کردن و اصلا یه وضعیه چطوری میخوان از پسشون بر بیان؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ارن که کلا نمیتونه کاری از پیش ببرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( حالا ارنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)

حالا باز کی میخواد تا شنبه بمونه؟:/ یادمه یه بنده خدایی گفتا آنگویینگ دیدن اتک آدمو دیوونه میکنه گوش نکردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2017/05/07 02:51 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام‌های داخل این موضوع
RE: بحث و تبادل نظر درباره انیمه Shingeki no Kyojin Season 2 - Yu_chan - 2017/05/07 02:51 PM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
تابستان بحث و تبادل نظر درباره انیمه 91 Days Yu_chan 18 5,502 2023/12/04 12:58 AM
آخرین ارسال: soraaa
  بحث و تبادل نظر درباره‌ی انیمه Psycho-Pass Petra 9 3,780 2023/12/04 12:57 AM
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Little Witch Academia 2017 Nao-chan 15 5,265 2023/12/04 12:55 AM
  بحث وتبادل نظر انیمه غول توکیو Tokyo Ghoul tototo 10 4,410 2021/05/16 06:13 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
  بحث و تبادل نظر درباره انیمه Sword Art Online S2 Vampire 3 2,493 2018/08/21 04:10 PM
آخرین ارسال: Judy

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان