زمان کنونی: 2024/06/29, 02:31 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/29, 02:31 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چیزایی که شخصیت های ناروتو هرگز نمیگن....

نویسنده پیام
ÅℝÅ$✻
کاربر فراری

*

اعتبار: 18.0
ارسال: #1
چیزایی که شخصیت های ناروتو هرگز نمیگن....
چیزهایی که هرگز شخصیت های ناروتو نمیگویند ::
آزوما یا آسوما:

کورنای من عاشقتم !!!! با من ازدواج می کنی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من یه ماه پیش سیگار کشیدن رو ترک کردم!!

چوجی:

نه مرسی شینو من گرسنم نیست !مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من 300 پوند تو سفر لاغر شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اوه نه یه گاز ( یا لقمه ) دیگه !
من فقط فقط 100 پوند تو سفر کم کردممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

گای:

دیگه بسه من این ابرو های زشتو می تراشم!!

گارا:

من از ماسه متنفرم فکر کنم بهش آلرژی دارم!!

هاکو:

من از تو متنفرم زابوزا!اینو به خاطر بسپار!!
وای چه چهره دختر خوشگلی دارم..... ماتیکو بدین!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هیناتا:

دوستت دارم نجی!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناروتو من از راه نینجایی تو متنفرم!به من که نمی خوره!! ( خودم عاشق این جمله هستم ،بنظرم خيــــــلی باحال گفت... سارا)

اینو:

کی به قیافه اهمیت میده!!
اییو از بنفش متنفرم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ایتاچی:

من خیلی ضعیفم !!!امطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خشونت مهم نیست!میشه بریم گم شیم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من مامانمو می خوام.....!!!
من دلم برای خانواده ام تنگ شده!

کاکاشی:

من فکر کنم امروز برای تمرین زود برم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ای وای هم تیمی ام مرد...باشه مهم نیست!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من اینقدر تبنلم که حوصله انتخاب کردن رنگ ماسکمو ندارم!
ناروتو!تو می تونی کتاب کام کام پارادیز منو بخونی!!
من باید همگروهی هایم رو نجات بدم یا ماموریت رو به پایان برسونم؟اه ه (یه فحش) هم گروهی هامو می کشم بعد خودم ماموریت رو به پایان می رسونم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کانکورو:

هی گارا می تونم با ماسه هات یه قصر شنی بسازم؟!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کونوهامارو:

ناروتو تو معلم افتضاحی هستی!من میرم ساسوکه رو پیدا کنم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کیبا:

تو سگ بدی هستی آکامارو!!
من فکر کنم به سگ ها آلرژی دارم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
آکامارو به تو چی گفتم اگه ببینم رو فرش دستشویی کردی؟!!! ( آکامارو رو با یه شاتگان یا مسلسل می بره بیرون!!! )مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ناروتو:

خفه شو ساکورا!!من نمی خوام هوکاگه بشم امروز!!!
من از نودل سوپ بدم میاد بیاین توفو بخوریم!!
من از رنگ نارنجی متنفرم!!

نجی من عاشقتم!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه( اینو دیگه نگو .. روانیه این جملم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه... سارا)

نجی:

من تو رو بیشتر دوست دارم هیناتا!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اوروچیمارو:

اوه بیاین تصور کنیم من مستقیمم برای یه دقیقه
من یه مار دارم که شما هنوز ندیدین!ساسوکه!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من کسی هستم که جراحی پلاستیک مایکل جکسون رو انجام داد!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

لی:

هی گای سنسی!می تونم تو مسابقه نین جوتسو شرکت کنم؟!!!
گای اینقدر سرپرستی پسر های کوچیک رو نکن و برو یه دوست دختر بگیر!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ساکورا تو خیلی زشتی من از دخترا با موهای صورتی متنفرم!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

ساکورا:

بدون این نینجا کار من نیست من فقط می خواستم نزدیک ناروتو باشlم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(یه فحش)ساسوکه تو حتی از منم زشت تری!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(یه فحش)ساسوکه برو سلمونی!!! ( هههههههه ... سارا )

ساسوکه:

خیلی متاسفم ایتاچی من امروز حوصله جنگیدن ندارم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میدونی من دیگه دنبال ایتاچی نمی رم و تصمیم گرفتم از زندگی لذت ببرم و با ساکورا ازدواج کنم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ناروتو من عاشقتم!!تو از یه برادر هم برای من بیشتری!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نمو نیستم که (اون ماهیه تو انیمیشن finding nemo) بعد شروع می کنه به آهنگ خوندن آهنگ Green day
I walk a lonely road, the only road that I have ever known. Don't know where it go... iمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ( خخخخخخخخخخخخخخ... سارا)

شیکامارو:

من چه قدر امروز حوصله دارم بچه ها بیاین کل کونوها رو دور بزنیم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اینو ازت بدم میاد تو یه (فحش ) هستی به هر حال با من ازدواج می کنی؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شیزونه:

تسوناده ( سوناده ساما ) -سوناده ساما من دیگه نمی خوام برای تو کار کنم!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

شینو:

وای خدای من اندازه اون حشره گنده بک رو دیدین؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اییییییییی اون چیز رو از دهانت درار تو که نمی دونی کجا بوده!!
یه حشره !! یه حشره !!! از رو من برش دارین!!!از رو من برش دارین!!!(یه جیغ بنفش)
ها ها ها ها !!!!!(فرض کردن این صحنه که شینو داره از پیروزی داد می زته:ها ها ها !!! خیلی خنده داره)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هوکاگه سوم:

این دهکده خیلی ضایع است من می رم به هاوایی!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه( هههههههههه خخخخخخخخخخخ.... سارا)

تسوناده ( سوناده ساما ):

من متنفرم از این که جوونم ای کاش این جوتسو رو اجرا نمی کردن! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/05/15 09:44 AM، توسط ÅℝÅ$✻.)
2014/05/14 10:05 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ÅℝÅ$✻
کاربر فراری

*

اعتبار: 18.0
ارسال: #2
RE: چیزایی که شخصیت های ناروتو هرگز نمیگن....
خجالت نمیکشید به یه دختر نوجوون اینجوری ضربه عشقی میزنید؟؟تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
.
.
2014/05/15 09:47 AM
lorns
good bye

اعتبار: 34.0
ارسال: #3
جالب بود خیلی خوشم اومد مخصوصا اون کاکاشی و ساکورا
2014/05/15 12:22 PM
سیما
yaldaankt

اعتبار: 86.0
ارسال: #4
هه هه هه جالب بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه.اممممممممممممممامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه غیر ممکنه نجی همچین حرفی بزنه اونم نجی تازه اونم به هیناتا.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/10 06:22 PM
ali#_#
Ali#_#

اعتبار: 812.0
ارسال: #5
یادم ایام جوانی بخیر اینا حفظ بودمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
2015/03/14 04:40 PM
~tiffany~
×_×Error

*

اعتبار: 297.0
ارسال: #6
خخخخخخخخخ

واقعا درستِ

2015/03/14 04:44 PM
tired
Addict

ارسال: #7
این درمورد شینو بهترهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هاهاهاهاهاها
هی کیبا میایی بریم حموم دخترا رو دید بزنیم؟
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/04/07 07:59 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدوم دختر تو انیمه ناروتو رو دوست داری؟ Sakura.Haruno 213 72,157 2024/01/23 12:09 PM
آخرین ارسال: SasukeUchi
  قوی ترین شخصیت ناروتو کیه؟ aiso 50 18,697 2023/02/04 05:47 PM
آخرین ارسال: nankatsu
  اگر قرار بود شخصیت های ناروتو با هم ازدواج می کردن کی به کی میرسید *Ariana* 18 9,921 2022/03/29 06:40 PM
آخرین ارسال: HHhhh
  از اخلاق کدوم نقش در ناروتو بدت میاد چرا؟ Manaka 42 12,470 2021/09/16 08:19 PM
آخرین ارسال: !Sultan
  ناروتو درباره ی شما چه فکری میکنه؟ *Ariana* 17 5,981 2021/07/19 09:35 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان