زمان کنونی: 2024/07/01, 04:48 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/01, 04:48 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دانلود رمان های دارن شان

نویسنده پیام
rengo1374
mohammad

اعتبار: 166.0
ارسال: #1
zتوجه دانلود رمان های دارن شان
سفر به ترانسیلوانیا

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
سفر به ترانسیلوانیا عنوان داستانی کوتاه در ژانر وحشت از دارن شان است .
اثری از دارن شان

کویاسان
کتابی کودکانه که به مناسبت روز جهانی کتاب ۲۰۰۶ منتشر شد.
بچه های ده، هر روز لابه لای گورها و سنگ قبر هابازی می کنند، ولی پیش از غروب خورشیدبه خانه هایشان بر می گردند.همه می دانند که اگر کسی شبانه به گورستان رود، زنده باز نمی گردد. اما کویاسان فقط یک شب فرصت دارد تا زندگی خواهرش را از ارواح و سایه های سیاه گورستان پس بگیرد. اثری از دارن شان
[size=large]کویاسان

کریسمس خونین مبارک
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER]هدیه ای از دارن شان به طرفدارانش به مناسبت کریسمس ۲۰۱۰ [align=RIGHT][color=#0000ff]اثری از دارن شان [align=CENTER]دانلود [align=CENTER]
مجموعه سرزمین اشباح

[align=RIGHT]
خيلی از طرفداران هری پاتر طرفدار دارن شان هم هستند. قصه های سرزمين اشباح که به عنوان بهترين کتاب بعد از هری پاتر توسط نوجوانان انتخاب شده است؛ همه ويژگی های يک کتاب خوب را دارد. کتابی که رولينگ آن را ماندنی خوانده است, حتما ارزش خواندن دارد.
دارن شان در اولين مجموعه اش نشان داد که نويسنده قابلی است. داستانی نوشت که تو را لحظه به لحظه به دنبال خود می کشيد و وادارت می کرد که ادامه بدهی. حسی در تو ايجاد می کرد که گويی تو هم در کنار دارن هستی و همراه او با حوادث روبه رو می شوی. با او خنديدی و با او گريستی؛ و وقتی کتاب تمام شد...
قصه های سرزمين اشباح حرف های زيادی برای گفتن داشت. واقعيت هايی که گاهی ندانستنشان بهتر از دانستنشان است. شايد تو حرفش را باور نکرده باشی, اما با کمی فکر می توان دريافت که او درست می گويد. دارن شان واقعيت ها را در قالب داستانی, يا بهتر بگويم, مثالی برای تو آورد و وادارت کرد که به فکر فرو بروی... که به دنيايی که در آن زندگی می کنی بهتر بينديشی.
قصه های سرزمين اشباح تمام نشد. دارن شان به سادگی داستان را رها کرد تا خودمان حدس بزنيم چه بلايی سر شخصيت های محبوبمان آمده است. پايانی به آن زيبايی هم نتوانست آسيب هايی که ناتمامی به داستان می زند را جبران کند. شايد هم چنين داستانی واقعا نيازی به اتمام نداشت. شايد دارن شان می خواسته حرف هايش را بزند و بقيه داستان را به عهده ما بگذاد....
اثری از دارن شان
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پایان

.::دانلود مجموعه کامل نبرد با شیاطین::.
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER] [align=CENTER]اثری از دارن شان [align=CENTER] [align=CENTER]این هم از مجموعه معروف و محبوب دیموناتا [align=CENTER]10 تا جلدش رو واسه دانلود گذاشتم واسه شما دوستان عزیزم.[align=CENTER]جلد 1- لرد لاس[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 2- دزد شیطانی[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 3- فاجعه اسلاتر[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 4- بک[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 5- دد منش[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 6- رستاخیز شیطان[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 7- سایه مرگ[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 8- جزیره گرگ ها[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 9- ندای مرموز[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]جلد 10- دلاوران جهنم[align=CENTER] [align=CENTER]
[align=CENTER] [align=CENTER]پایان
.::جلد دوم حماسه لارت کرپسلی (اقیانوسی از خون)::.
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
[align=CENTER][size=small]
[size=small]دانلود
.::جلد سوم حماسه لارت کرپسلی (قصر نفرین شدگان)::.

[align=CENTER][size=small]دانلود
.::جلد اول حماسه لارت کرپسلی (تولد یک قاتل)::.

[size=small]
دانلود

سه گانه شهر (اثر دارن شان)

[size=small]دانلود[color=#000000]

جلاد لاغر (دارن شان)
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER] [align=CENTER]حیفه آدم کتاب خونه وحشت داشته باشه اما [align=CENTER]توش کتابای دران شان نباشه! [align=CENTER] [align=CENTER][size=medium]دانلود کتاب
زامبی چهار (دارن شان)
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER]مطمئنم خیلی ها منتظرش بودند [align=CENTER] [align=CENTER]به گفته مترجم جلد پنج تا بهمن میاد
زامبی سه (دارن شان)
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER] [align=CENTER][size=medium]دانلود کنید [align=CENTER]

زامبی دو (دارن شان)
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER][size=medium]دانلود
زامبی یک (دارن شان)
[align=CENTER]مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه [align=CENTER] [align=CENTER][size=medium]دانلود
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/05/26 07:55 AM، توسط rengo1374.)
2014/05/26 07:48 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Ano
rofagha110

اعتبار: 186.0
ارسال: #2
RE: دانلود رمان های دارن شان
این پست به اندازه صد تا اعتبار داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اخه من خبر نداشتم کسی مجموعه زامبی رو ترجمه کرده و با توجه به موضوعش بعید بود قدیانی هم سراغ ترجمش بره واسه همین خیلی حسرت میخوردم ! به واسطه این پست پیداش کردم .
یسسسسس ! یافتم ! یافتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/27 03:06 PM
DarkArmanVampireLord
تازه وارد

*

اعتبار: 2.0
ارسال: #3
من نویسنده ای ایرانی هستم که به سبک ترسناک -تخیلی می نویسم، همزمان منتقد جرفه ای کتاب ها فیلم ها و گیم ها هستم منتها همه می دونند که نویسندگان ایرانی بعد از نشر کتاب در توزیع کتاب کاملا دچار مشکل می شوند ولی کتاب هایی مثل سرزمین اشباح خیلی راحت توزیع می شوند به هر حال من نظر خودم را راجع به سرزمین اشباح دارن شان بیان میکنم روزی یک کتاب را از این مجموعه تمام می کردم و باید صراحتا اعلام کنم در پایان از خواندن این مجموعه خیلی پشیمان شدم واقعا این کتاب توهینی به برترین شخصیت تاریکی یعنی خون آشام هست این مجموعه حنی ضعیف تر از گرگ و میش هس.
سایر مجموعه های این نویستده را به خاطر سرخوردگی مطالعه نکردم اما حالا سفر به ترانسیلوانیا را دانلود می کنم که سرزمین مادری دراکولا هست امیدوارم این بار نا امید نشوم.
یکی از کتاب ها ی من کتیبه ی جادویی هست که دو سال قبل منتشر شده علاقه مند به خرید کتاب میتونن به من پی ام بدن.
2014/05/27 07:23 PM
Ano
rofagha110

اعتبار: 186.0
ارسال: #4
(2014/05/27 07:23 PM)DarkArmanVampireLord نوشته شده توسط:  من نویسنده ای ایرانی هستم که به سبک ترسناک -تخیلی می نویسم، همزمان منتقد جرفه ای کتاب ها فیلم ها و گیم ها هستم منتها همه می دونند که نویسندگان ایرانی بعد از نشر کتاب در توزیع کتاب کاملا دچار مشکل می شوند ولی کتاب هایی مثل سرزمین اشباح خیلی راحت توزیع می شوند به هر حال من نظر خودم را راجع به سرزمین اشباح دارن شان بیان میکنم روزی یک کتاب را از این مجموعه تمام می کردم و باید صراحتا اعلام کنم در پایان از خواندن این مجموعه خیلی پشیمان شدم واقعا این کتاب توهینی به برترین شخصیت تاریکی یعنی خون آشام هست این مجموعه حنی ضعیف تر از گرگ و میش هس.
سایر مجموعه های این نویستده را به خاطر سرخوردگی مطالعه نکردم اما حالا سفر به ترانسیلوانیا را دانلود می کنم که سرزمین مادری دراکولا هست امیدوارم این بار نا امید نشوم.
یکی از کتاب ها ی من کتیبه ی جادویی هست که دو سال قبل منتشر شده علاقه مند به خرید کتاب میتونن به من پی ام بدن.
من چند نکته بگم اینجا جای بحث راجع به دارن شان و کتاباش نیست فقط دوستمون لینک دانلود کتاباش رو گذاشته ولی :
خون آشام ها توی این داستان تعریف دیگه ای دارن و اون خون آشام های دنیای گرگ و میش نیستن . همونطور که با لرد دراکولا فرق میکنن . که این موضوع هم توی دنیای ادبیات چیز غریبی نیست . مثلا دورف ها در داستان تالکین با دورف های آرتمیس فاول تفاوت میکنن .
سفر به ترنسیلوانیا یک کتاب نیست و یک داستان کوتاه هست که در ادامه قصه های سرزمین اشباح ( حماسه دارن شان ) نوشته شده . پس اگه مجموعه رو دوست نداشتن بعیده که خود داستان رو دوست داشته باشین .
اینکه کتاب هایی مثل سرزمین اشباح توزیع میشن و چند بار تجدید چاپ میشه به این معنیه که جامعه هدفش ( نوجوان ها ) داستان رو پسندیده و باهاش ارتباط برقرار کردن ولی اینکه داستان های ایرانی در مسیر انتشار مشکلات زیادی دارن بحث جداگانه ای هست که در اینجا اصن نمیگنجه . ( که یکیش کیفیت خیلی پایین و کپی برداری از داستان های خارجیه )
ضمن اینکه اینجا سایت فروش نیست ولی اگه یک تاپیک جداگونه بزنید و کتابتون رو معرفی کنید احتمال اینکه بچه ها ببینن و خوششون بیاد زیاده . اینطوری که نمیشه کتاب معرفی کرد . نه اسم ناشری نه اسم خودتون به عنوان نویسنده نه هیچی . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/05/29 12:26 AM
abaneh
اخراج شده

ارسال: #5
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/10/11 10:37 PM
reyhaneh...
Rahan

اعتبار: 10.0
ارسال: #6
من تا جلد 6 سرزمین اشباح خوندم و بقیه شو پیدا کردم .تابستون جلد 7 رو دانلود کردم اما حال ندارم بخونم .راستش کتابایی خوند که خیلی بهتر از سرزمین اشباحن .از دوست عزیزمون برای گذاشتن لینک ها متشکرم ولی به بقیه پیشنهاد می کنم که وقتشونو با خوندن 12 جلد سرزمین اشباح تلف نکنن . کتابهایی مثل شمشیر سرنوشت و پرسی جکسون و ... هستن که خیلی قشنگ ترن و ارزش خوندن دارن .

2015/12/02 08:38 AM
lilya
از سوپر جونیوریای پارک ( E . L . F )

*

اعتبار: 20.0
ارسال: #7
خیلی ممنون واقعا عالی.
فقط می شه زامبی 4 رو لینکشو بزارین؟ نداره آخه؟
پنجشم بزارین اگه اومده.ممنون.
2016/02/14 10:12 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود رمان کژال منی آتیش پاره 2 1,230 2021/05/05 09:30 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  رمان محله ممنوعه 1 و 2 Matarsak17 4 2,028 2021/04/24 03:19 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zجدید دانلــود رمان مومیایی اثر P*E*G*A*H Judy 1 1,076 2021/01/14 10:58 AM
آخرین ارسال: Elmira.Kh