زمان کنونی: 2024/06/03, 03:56 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/03, 03:56 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[معرفی و بررسی] 

معرفی و بررسی انیمه Sonic X

نویسنده پیام
Sweet Aida
مردم آزار شماره دو :D

اعتبار: 324.0
ارسال: #1
معرفی و بررسی انیمه Sonic X
Sonic X
اگه میخواید یه انیمه اکشن، ماجراجویی و رومانتیک ببینید و میخواید خیلی انیمه Top و خوبی باشه، من بهتون Sonic X رو پیشنهاد میکنم !
سونیک، شخصیت اصلی داستان، خارپشتی هست که میتونه خیلی سریع و یه چیزی تو مایه های سرعت نور بدوه. سونیک یه شخصیت خیلی جالبی داره، گاهی اوقات مرموزه، گاهی اوقات، لوسه، گاهی اوقات هم عین خیالش نیست و بعضی مواقع میخواد بزنه و دشمنش رو له کنه ! از این شخصیت های دمدمی مزاج ! (البته از نظر من)
شخصیت دوم، دختری که عاشقانه سونیک رو دوست داره و هرروز به سونیک محبت میکنه و با ابراز علاقه هاش سونیک رو دیوانه میکنه ! بله، شما درست حدس زدید !  این شخصیت کسی نیست جز، پرنسس زیبا، Amy - امی. امی خارپشت زیبایی هست که پوست بدنش صورتــ ــی هست. دختر خوبی هست، نمیتونم بگم که آرومه و باوقار، خیلی پر شور و هیجانه و وقتی که پای عشقش، سونیک در میون باشه از خودش هیچی کم نمیزاره !  حالا فقط کافیه سونیک یه خنجر کوچولو بخوره ! (اونم از طرف Egg man) میزنه پدر اگمن بیچاره رو از پا درمیاره !
میرسیم به Egg man - اگمن (یا به عبارتی مردم تخم مرغی)، کسی که با سونیک دشمنه و میخواد همه الماس ها رو به دست بیاره، با اون سیبیلای شونوگولیش که منو دیووونه خودش میکنه !!
ناکلز ! خارپشت قرمز رنگی که همیشه خدا عصبیه !!!  خیلی حرص آدم رو در میاره و همش میخواد کارهای وحشیانه کنه !
روج، خفاش دختر زیبایی که خیلی هم مرموزه و همه گول ظاهرش رو میخورن ! کسی که ناکلز رو شیفته خودش میکنه ولی ناکلز به این سادگی ها بروز نمیکنه !
کریستفر که من اونو مثله داداش داشته خودم دوستش دارم ! پسر بچه ای که توی سیاره زمین از سونیک و دوستانش مراقبت میکنه، اون با پدربزرگ و خدمتکارش زندگی میکنه، بچه خوبیه، مامانش بازیگره و باباش کارخونه لوازم خانگی داره.
تیلز ! مغز متفکر گروه ! با دوتا دم که میتونه باهاشون پرواز کنه، مهربون و باهوش !
داستان از اونجایی شروع میشه که هفت الماس گم میشن و سونیک و دوستانش میان روی کره زمین تا بتونن الماس ها رو پیدا کنن.
حالا اگمن هم نمیخواد بزاره سونیک دستش به هفت الماس برسه، چون هر کی که هفت الماس رو داشته باشه، اینقدر قوی میشه که هیچکس نمیتونه جلوش رو بگیره.
با سونیک و دوستانش و داستان ها و ماجراجویی هاشون همراه باشید !
2014/10/09 12:20 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Sweet Aida

ارسال: #2
RE: معرفی و بررسی انیمه Sonic X
شخصیت های دیگه ای هم مثل سیلور، شادو، اسکروج، کرم و کلی شخصیت دیگه هم هست.
اونها هم قدرت های خاصی دارن ولی شخصیت های اصلی همونایی هستن که توی پست اول گفتم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/10/09 01:48 PM
!Web princess
معاون در حال رقص غیر مهندسی:دی

ارسال: #3
با کمال احترام من از این انیمه متنفرم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهچون داستانش زیادی بچگانس و خفن هم نیس خوشمون بیاد
البته ب نظرم شخصیتاش خوشتیپ و باحالنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی بعضیاشون
خب بعضی وقتا هم زیادی بیش از حد جو ب داستان میده ولی بعضی وقتا خیلی جالب میشه
2014/10/09 01:53 PM
!Web princess
معاون در حال رقص غیر مهندسی:دی

ارسال: #4
راستی سوپر سونیک رو یادتون رفت
سوپر سونیک با هفت الماس قدرت ب سوپر سونیک تبدیل میشه(مثل دیجیمونتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif)
البته خیلی هم شبیه نیستا
تو این حالت قدرتش بیشتر میشه و سرعتش بالاتر و همینطور قابلیت پرواز بهش میرسه
یا همون میتونه پرواز کنه
اینام عکساشن:

2014/10/09 02:04 PM
Sweet Aida

ارسال: #5
من فقط یه چند تا از شخصیت ها رو معرفی کردم نه همشون رو ! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2014/10/09 02:23 PM
زهرا12
آیوزاوا میساکی واقعی

ارسال: #6
من عاشق این انیمه امممم
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

2014/10/09 02:58 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
چهار فصل [معرفی و بررسی] معرفی قبیله سنجو (Senju Clan) A.O 0 765 2021/07/16 04:26 PM
آخرین ارسال: A.O
  [معرفی و بررسی] معرفی شینوبی نوع حساس (Sensor Type) A.O 0 756 2021/07/05 12:02 PM
  [معرفی و بررسی] معرفی جانوران دم-دار (Tailed Beast) A.O 0 743 2021/07/04 12:09 PM
  [معرفی و بررسی] معرفی شوریکن‌جوتسو (Shurikenjutsu) A.O 0 694 2021/07/04 11:57 AM
  معرفی کتسوریوگان ( Ketsuryūgan ) A.O 0 730 2021/06/27 02:26 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان