زمان کنونی: 2024/09/08, 05:36 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/08, 05:36 AM

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 4.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک نامه به جنوا

نویسنده پیام
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #1
یک نامه به جنوا
 یک نامه به جنوا :

" وجود تو بود که به من زندگی بخشید ، حالت چطور است؟ می دانی ... خوشحالم که انسان نیستم! انسانها مغرورن...
می خواهند همه چیز مال خودشان باشد. . .
حتی من!
منی که تا چند روز پیش می بالیدم که انسان هستم. اما اکنون من فراتر از ان ام....حق میدهم ...!!
به تو حق می دهم که از انسانها متنفر باشی ، انها تمام زندگی ات را گرفتند و برای همیشه محبوست کردند. چطور می توانی بی تفاوت باشی؟
حق داشتی که در گوشم زمزمه کنی " اینجا جای من و تو نیست پسرم" احمق بودم که نفهمیدم...
اما حالا که حقیقت بر من آشکار شده، می خواهم به همراه تو به جای خودمان بروبم...اینجا سیاره ی ماست...نه انسانها ، اینجا خانه ی ماست نه انسانها...
مادر جان، من سیاره مان را از این موجودات دوپا پس میگیرم...ما هردو با هم زندگی خواهیم کرد...برای همیشه...
کمی صبر کن...
به سراغت می آیم ! "

«Sephiroth»
2014/10/31 03:03 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
niloo...far
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 261.0
ارسال: #2
RE: یک نامه به جنوا
وااااایییییی تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifخیلی باحااااال بود .......تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
راستی مگه سفی خودش چند تا پا داره که میگه 
 سیاره مان را از این موجودات دوپا پس میگیرم...
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
2014/10/31 03:44 PM
Rayan
Marshall

ارسال: #3
خعلي قشنگ بود...واقعا هم  چيز هايي ك درمورد انسانها گفتي حقيقت بود و بايد ب لرد جنووا حق داد ك از انسانها متنفر باشهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif
Likeتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
2014/11/01 11:04 PM
!Miss Elsa
Dream Girl

ارسال: #4
واقعا خیلیی زیبا بوودتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2014/11/01 11:10 PM
niloo...far
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 261.0
ارسال: #5
میشه ادامشو هم بزاری تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/20.gif
خیلی قشنگ بود اخهتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gifتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2014/11/02 07:14 PM
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #6
نامه ای به جنوا :

« من به تو قول دادم مادر...و به قولم عمل می کنم...امروز انقدر قدرت دارم که طعم هیولا بودن رو زیر دندانهایم حس می کنم. من و تو یکی هستیم،!

من شکست ناپذیرم ...اگر من را هزاران بار شکست دهید هرگز نابود نخواهم شد و رهایتان نمی کنم!

انتقام مادرم، انتقام من است!

آنقدر قدرت پیدا کرده ام که بتوانم یک جا سیاره و موجودات رویش را در هم بشکنم. ...انسانها انقدر احمق هستند که راه مرا ادامه خواهند داد.

و ااگویشان من میشوم!

بله مادر...انسانها احمق هستند. با دستهای خودشان چیزی را به وجود می اورند که اسایش را از خود می دزدند...و من همان "چیز" هستم...

من اسایش را بر انسانها حرام خواهم کرد...قسم می خورم!»

سفیروث
2014/11/04 10:17 AM
Aisan
isun

ارسال: #7
متن زیبایی بود اما چرا باید انسان هارو اینقدر پست و بد نشون بدیم؟!
میدونم که بعضی انسانها سزاوار مرگ هستن ولی سعی کنید به چیزهای مثبت فک کنید چون قدرت ذهن انسان اونقدر بالاست که به هرچی فکر کنه اون مورد واقعی میشه!
پس مثبت فک کنیم که توی دنیای واقعیمون اگر سفیروثی به وجود اومد قصدش کمک به دنیا باشه نه تخریب اون...!
ممنون بابت متن زیبا و عذرخواهی میکنم بابت انتقادم(البته فقط از Genesis!)
2014/11/05 05:31 PM
سفیروت
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 1014.0
ارسال: #8
(2014/11/05 05:31 PM)TiFa نوشته شده توسط:  متن زیبایی بود اما چرا باید انسان هارو اینقدر پست و بد نشون بدیم؟!
میدونم که بعضی انسانها سزاوار مرگ هستن ولی سعی کنید به چیزهای مثبت فک کنید چون قدرت ذهن انسان اونقدر بالاست که به هرچی فکر کنه اون مورد واقعی میشه!
پس مثبت فک کنیم که توی دنیای واقعیمون اگر سفیروثی به وجود اومد قصدش کمک به دنیا باشه نه تخریب اون...!
ممنون بابت متن زیبا و عذرخواهی میکنم بابت انتقادم(البته فقط از Genesis!)

عاشقتم ایشالا از خدا هرچی میخوای بهت بده بالاخره یکی حرفه دله منو زد به خدا تو این مدت انقدر از سفیروث بد میگن دیگه نزریک بود موضعمو عوض کنم اسمه پروفایلمم همینطور باز ترجیح دادم کمتر بیام تو سایت اما حرفم تو اینه ما که سفیروثو تو دنیای واقعیمون نداریم چرا نمیایم یه جور دیگه راجع بش فکر کنیم چرا تو داستانای طنز انقدر چهرشو تغیر میدید پس میشه نگاهمونو تغییر بدیم پس بیاید ما یه کم از قوه ی تخیلمون بیشتر استفاده کنیم به خدا اونمقع با دوستام اصلا به این فکر نمیکردیم که چقدر بده کی خوبه دوستشون داشتیم
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2014/11/05 06:03 PM، توسط سفیروت.)
2014/11/05 05:59 PM
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #9
 عزیزان ما که نمیتونیم سفیروث حقیقی رو تغییر بدیم. من خودم با منفی بافی قطعا مخالفم ... ولی خب این حقیقته دیگه...اینم یک کاراکتر انیمه ایه ، چندان چیز خاصی نیست،
من فقط برای دوستداران این شخصیت این تاپیکو زدم...انسانها هم بد ان هم خوب!
ما نمیتونیم چهره ی یزید رو تو تاریخ تغییر بدیم یا جور دیگه ای نشونش بدبم چون همونه که هست...
سفیروث از چشم خودش انسانهارو بد میببنه و خب مسلمه . چون انسان ها بهش طلم کردن..
انسان های اطراف سفی...
2014/11/05 09:26 PM
سفیروت
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 1014.0
ارسال: #10
دوسته عزیز یزید شخصیتیه که وجود داشته من گفتم سفیروث وجود نداره بیایم یه ذره دیدمونو عوض کنیم نه اینکه سفیروثو خیلی مثبت نشونش بدیم اما بده مطلق نشون دادنش چهرشو بد میکنه دیده آدمو عوض کنیم حالا نظره شخصیم بود هرطور دوست دارید من فقط نظرمو گفتم ببخشید

2014/11/05 10:04 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کلوپ هواداران جنوا ODESA 0 655 2016/07/25 01:41 AM
آخرین ارسال: ODESA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان