زمان کنونی: 2024/06/29, 02:54 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/29, 02:54 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرق انیمه های امریکایی با ژاپنی چیست؟

نویسنده پیام
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #1
فرق انیمه های امریکایی با ژاپنی چیست؟
 به نظر شما فرق انیمه های ژاپنی و امریکایی و انگلیسی چیه؟ کدوم جذابتر هستند؟ چرا ؟
2015/01/15 07:33 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Bloom
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 33.0
ارسال: #2
RE: فرق انیمه های امریکایی با ژاپنی چیست؟
به نظر من فرقشون اینه که در انیمه های ژاپنی همیشه یه شخصیت که حالا ممکنه محبوب باشه یا نه  همیشه به یک عنوانی میمیره! ولی در انیمیشن های  آمریکایی و انگلیسی شخصیت های محبوب و یا شخصیت های اصلی تا مرز مرگ میرند ولی به یک طریقی دوباره بر میگردند!
البته چه انیمه های ژاپنی وچه انیمیشن های آمریکایی  وانگلیسی هر کدوم در موضوع و سبک وگرافیک خودشون محبوب هستند و نمی شه گفت کدومشون محبوب تره!تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/1.gif
2015/01/15 09:59 PM
Sweet Aida
مردم آزار شماره دو :D

اعتبار: 324.0
ارسال: #3
از کی تا حالا آمریکایی ها، انیمه میسازن !!!!؟ O_o مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
میتونی عنوان تاپیکت رو عوض کنی : فرق انیمیشن با انیمه چیه!؟
خب ... اگه بخوام خیلی علمی ( علمی که نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه یه خورده درست درمون مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) بگم، میتونم بگم که فرق اصلی شون توی چشم های کاراکترهاشون هست. به چشم های کاراکترهای انیمیشن و انیمه ها نگاه کنید؛ چشم های انیمیشن ها، خیلی اندازه و سایز معمولی رو داره ولی برعکس ژاپنی ها با اون چشم های ریزشون، نمیدونم چرا توی انیمه هاشون، چشم های کاراکترهاشون اینقدر بزرگه !!! مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فکر کنم حسرت داشتن چشم بزرگ دارن !؟ o_O
خب هرکدوم شون جذابیت خاص خودشون رو دارن. مثلا من خیلی با انیمه سینمایی حال نمیکنم، بیشتر با سریالهاشون حال میکنم و این دقیقا برعکس قضیه انیمیشنه. دوست دارم انیمیشن رو سینمایی باشه ببینم ( عجب جمله ای! ).
خب... این نظر شخصی من بود مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/01/15 10:15 PM
yasaman_k
جینگیلی جینگیلی قناری!

اعتبار: 1104.0
ارسال: #4
كي از فرق هاي مهم و اساسي بين انيمه و انيميشن اينه كه در انيمه كمتر از حركت استفاده ميشه . مثلا وقتي يه كاراكتر داره حرف ميزنهفقط دهنش تكون ميخوره و اناتومي و محيط اطرافيش ثابته. كه همين قضيه باعث شده كه اكثر انيمه هاي دوبعدي( ساختن انيميشن دو بعدي گرونه و به صرفه نيست به خاطر همين كمپاني هايي مثل والت ديزني ديگه دوبعدي نمي سازن ولي خب انيميشن دو بعدي يه چيز ديگه است . مثلا خيلي از اين شوخي هايي كه توي انيمه ها ميبينيم كه يارو عرق ميكنه يا وقتي عصباني ميشه يه خط هاي خاصي رو صورتش مياد رو نميشه توي كار سه بعدي انجام داد مثل فاينال فانتزي) و خيلي زود ساخته بشن.(هر فصل كلي انيمه مياد بيرون و اينكه فصل دوم و سوم هر انيمه رو تو كمتر از يك سال ميسازن)
2015/01/15 10:33 PM
NICO
تازه وارد

*

اعتبار: 3.0
ارسال: #5
محبوب تر همون انیمیشنِ چون اونقد بچه تو کله جهان اینو میشناس.ولی کسایی که با انیمه اشنا شدن خیلیاشون حتی سینمایی رو هم کنار گذشتن زندگیشون انیمه شده مثه خود منتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
تو انیمیشن من که کم دیدم یه vilian درست حسابی معلوم باشه هر چند قسمت یه کس ادم بدس.ولی انیمه یه شخصیت بد اصلی داره بیشتر
ژانر تو انیمه گسترده تره چون فقط بچه نیگا نمیکنه مثه Ergo Proxy که اخرش قابل فهم نیس برا اولین بار
ولی انیمه های که داره الان میان زیاد من که عین قدیما عالی پیدا نکردم همش کیفیت و خشگلی کاراکترا رفته بالا وقتی میبینی انیمه مضخرف sword art online انقد طرفدار داره
همون درگون بال و ترجیع میدمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
2015/01/15 10:45 PM
hodaei1380
هی روزگار#_#

ارسال: #6
به نظر من فرق بین نوع کمدی وجود داره. مثلا یه کاراکتر خردسال انگلیسی میوفته همه میزنن زیر خنده. یا مثلا کاراکتر های آمریکایی انگلیسی یه جورایی جدیَن.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/06/19 12:52 AM، توسط hodaei1380.)
2015/06/19 12:52 AM
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #7
خب منم يه جورايي با اكثر نظرهاتون موافق هستم . اينكه ژانر روي انيمه متنوع تر هست و انيميشن ها ي امريكايي تقريبا از حيوانات و موجودات طنز استفاده مي كنن و انيمه ها جديتره و تنوع سنين توش وجود داره ،،،
اما انيميشن ها واسه ه سني مناسب ان ،
( دليل اينكه نوشتم انيمه هاي امريكايي ، اينه كه وقتي من تو هرسايت و وبلاگي ميبينم به فروزن ميگن انيمه ، ديگه من نمي تونم قانعشون كنم كه اين انيميشنه نه انيمه ! واسه همين نوشتم انيمه هاي امريكايي و ژاپني كه به سليقه هاي كاربران توهين نشه (

2015/06/19 01:58 AM
ayda
کاربر حرفه‌ای

اعتبار: 422.0
ارسال: #8
نقل قول: به نظر من فرقشون اینه که در انیمه های ژاپنی همیشه یه شخصیت که حالا ممکنه محبوب باشه یا نه همیشه به یک عنوانی میمیره! ولی در انیمیشن های آمریکایی و انگلیسی شخصیت های محبوب و یا شخصیت های اصلی تا مرز مرگ میرند ولی به یک طریقی دوباره بر میگردند!

دقیقا
بنابراین من از انیمه های امریکایی و انگلیسی خوشم میاد
2015/06/19 10:56 AM
Kradness
isolated

اعتبار: 242.0
ارسال: #9
انیمیشنای امریکایی دو جورن  تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/21.gif
1: سینمایی برای همست که اونا هم محتویات جالبی دارن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/18.gif
2. سریالی که برای بچه کوچولوهاست تیتراژشو نگاه میکنی حالت بهم میخوره تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
انیمه ها همه جورن! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
1. سینمایی های OVA یا جدا با موضوع های مختلف و اتفاقات جالب تصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif
2. سریالی برای بچه کوچولو ها که حداقل تیتراژش قابل دیدن هست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
3. سریالی برای نوجوان ها که اغلب موضوعات خیلی خفنی دارن *_*
4. OVA های  سریالی (سریالی نه 2-3 قسمتی تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif) که باعث درک بیشتر انیمه میشه تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
5. و غیره ....
2015/06/24 10:01 AM
lovely girl
-_- hoooooot

اعتبار: 31.0
ارسال: #10
من که بیشتر از انیمه خوشم میاد تا انیمیشن
2015/06/27 01:54 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question دوست داری انیمه هارو با دوبله ژاپنی ببینی یا با دوبله فارسی؟؟؟؟ Yu_chan 156 28,062 2021/04/09 01:29 AM
آخرین ارسال: Cuzette
  از صدای دوبلور های ژاپنی خوشتون می آد ؟ ahzr21 97 20,089 2021/04/09 01:17 AM
zتوجه به نظرت دلیل محبوبیت انیمه های ژاپنی چیه؟ Yu_chan 64 9,838 2021/03/12 03:01 PM
  این همه انیمه دیدی چند تا کلمه ژاپنی بلدی؟ ahzr21 182 36,592 2021/01/20 12:22 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
zتوجه سری فیت چیست و چگونه سری را شروع کنیم؟ Demiya san 0 357 2019/08/27 05:07 PM
آخرین ارسال: Demiya san

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان