زمان کنونی: 2024/07/01, 05:42 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/01, 05:42 PM

نظرسنجی: کدام ویدئو پلیر را ترجیح میدهید ؟
Media Player Classic
KMPlayer
VLC
Jet Audio
Gom Player
Windows Media Player
دیگر موارد
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از کدوم پخش کننده ی تصویری استفاده میکنید ؟

نویسنده پیام
Carrow
سوپر کاربر

*

اعتبار: 316.0
ارسال: #1
از کدوم پخش کننده ی تصویری استفاده میکنید ؟
لطفا دلیل های خودتون رو هم بگید. اینکه یک پلیر چی داشته که بیشتر از بقیه ازش استفاده میکنید.
2011/08/16 06:25 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #2
RE: از کدوم پخش کننده ی تصویری استفاده میکنید ؟
من kmp رو زدم چون خيلي براي من كاربرد داره . vlc رو هم اگه ميشد ميزدم اونم خيلي كاربرد داره .
باهاش ميتونم سه سوت زيرنويس رو فعال كنم .
باهاش ميتونم زيرنويس رو چك كنم .
باهاش ميتونم زيرنويس رو عقب جلو كنم .
باهاش ميتونم صداي اسپيكرهامو تنظيم كنم .
باهاش ميتونم زيرنويس **a رو ببينم .
باهاش ميتونم سايز زيرنويس رو بزرگ و كوچيك و بالا و پايين تصوير ببرم و فونت دلخواهمو بزارم .
باهاش ميتونم هر فرمتي رو اجرا كنم حتي وقتي در حال دانلود با idm هستم ميتونم فايلمو باهاش پخش كنم ببينم چيه .
باهاش كار راحته جون با كليدهاي ميانبر كيبوردم فعال و كار ميكنه .
باهاش ميتونم سايز دلخواه كوچيكي و بزرگي خود ضبط رو بزارم و سيو كنم .
باهاش ميتونم اكولايزر رو فعال كنم و صداي سوراند هم داره كه ميتونم بزارم . اين مورد براي بعضي فيلمها بايد غير فعال بشه تا كيفيت صداي بد نداشته باشه .
باهاش ميتونم صداي ضبط رو با گولي موس يا با كيبورد كم و زياد كنم .
باهاش ميتونم با دكمه هاي راست كيبوردم و گرفتن كنترل سايز تصوير رو بزرگ و كوچيك كنم و اين خيلي مهمه چون روي مانيتورهاي وايد وقتي رو حالت وايد اسكرين ضبط رو تنظيم كردي تصوير جمع ميشه و لازمه با گرفتن كنترل و دكمه هاي 2 و 8 و 4 و 6 تنظيم درست بشه . اگرم دوست نداشتيم با زدم كليد 5 تنظيم برميگرده سر جاش .
باهاش ميتونم عكس با كيفيت بالا حتي اندازه صفحه دسكتاپم بگيرم .
باهاش ميتونم از روي فيلم روي هاردم كه باهاش اجرا ميكنم اون صحنه ي دلخواهمو كپچر كنم از فيلم جدا كنم بريزم روي هارد .
باهاش ميتونم از روي مثلا يه فايل صوتي يا يه فايل تصويري كه روي هاردم قرار داره و با اين ضبط اجرا ميكنم ، صدايي با كيفيتهاي 128 يا 320 كيلوبايتي ذخيره كنم روي هارد .
باهاش ميتونم غير از فرمتهاي صوتي و تصويري فايلهاي با فرمت هاي مربوط به عكس مثلا bmp , jpg , png رو اجرا كنم و خودش داراي افكت عوض كردن اونها هم هست .
باهاش ميتونم كلي از فعاليتهاي رم كم كنم چون حجمي نداره و زياد اين مسيرها و فضاها رو اشغال نميكنه كه سرعت كامپيورتر رو كند كنه .
باهاش رنگ زيرنويسها رو هم ميتونم تغيير بدم و از سفيد به زرد اعمالش كنم .
باهاش ميشه وقتي ضبط رو باز ميكني روي پلي كليك كني و آخرين فيلمي كه باهاش پخش شده رو دوباره اوتوماتيك بدون اينكه بريد توي پوشه و انتخابش كنيد پخش كنه . البته اين يه چيزي براش بصورت رجيستر سايتي كه اسمشو نبرم درست كردند كه واقعا مچل كنندست . زيرنويس **a از بين ميره و ديگه نميتونيد ببينيد و همچنين اين ضبط ديگه وقتي اجراش ميكنيد روي پنجره نميمونه . يعني چي روي پنجره نميمونه ؟ يعني اينكه وقتي اين ضبط رو باز ميكنيد و بعد ماي كامپيوتر رو باز ميكنيد روي ماي كامپيوتر ميمونه و نميره زير پنجره كه اين رجيستري اين خاصيت رو از بين ميبره .
تو پخش فيلم هاي dvd استاده . ميتونيد سريع فايل dvd رو بكشيد توش و اجراش كنيد حتي اگه تو ايميج باشه .

gom player هم براي من كاربرد داره .
براي بعضي فرمتها كه با هيج ضبطي پخش نميشه و شما لازمه سريع السير تو همون لحظه اونو چك كنيد بدرد ميخوره . فقط بايد تو تنظيمات منوي چك كردن آپديت رو قطع كنيد . ديگه اين ضبط هيچ كارايي نداره . زيرنويسها رو هم ساپورت نميكنه و برعكس ميندازه . منم يه جا ديدم ياد داده كه چطوري زيرنويسا رو توش درست كني اما چنين چيزي نميشه چون طبق كاري كه اون گفته بود انجام داده هيچ درست نشد كه نشد .

mediaplayer classic هم براي من كاربرد داره .
اين ضبظ با خودش كدكهاي پخش فيلم و زيرنويس رو نصب ميكنه . خود من بعد نصب ويندوز اينو نصب ميكنم كه ديگه هيچ مشكلي تو پخش فيلم نداشته باشيم و باز مواقعي كه داريد با mkv يه فيلمي ميبينيد و نميخوايد كه چيز ديگري باهاش پخش كنيد از اين ميتونيد استفاده كنيد . رنگ زيرنويسها و سايز و فونتشم ميشه تغيير داد فقط اگه ديديد زيرنويس نداريد تو كنار ساعت آرمش هست ميتونيد با كليك راست subtitle رو فعال كنيد .

ويندوز مديا پلير كاربرد نداره چون وقتي سيستم از هايبر نت در مياد سنگينه و كامپ رو به هنگ ميندازه و مجبوري از كليد ريستارت اصلي استفاده كني .
اينو نصب ميكنم كه پشت موزيك ويدئوهام كه بصورت تاملس توي پوشه ميزارمشون عكس بيفته .

اوليت بعدي هم با power dvd ultra 7 است كه درسته حجم زيادي اشغال ميكنه و سنگينه اما نه خودكار آپديت ميشه نسبت به نسخه هاي ديگه و نه اينكه سخته . يعني كار باهاش راحته و تو پخش درست فيلم كاربرد داره . بعضي ضبطها هستند كه نميتونن تصوير dvd رو پخش كنند .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/08/16 06:56 PM، توسط farshad.)
2011/08/16 06:46 PM
REZ1
بازنشسته تیم ترجمه

اعتبار: 205.0
ارسال: #3
رو سیستم من هم KMPlayer نصبه هم Gom Player
ولی KM رو زدم.
از VLC اصلا خوشم نمیاد چون فرمت های پخشش محدوده
ولی KMPlayer اینطوری نیست . از زمانی که اینو رو سیستمم نصب کردم و از زمانی که یادمه فرمتی نبود که وا نکنه. مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
Gom Playerهمینطوریه ولی بعضی از فرمتها رو نمیخونه که راحت میشه رفت از تو سایت کدش رو دانلود کرد
2011/08/16 07:25 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #4
نه وقتي كدك همون كا لايت رو نصب كني vlc هم همه رو پخش ميكنه . تخصصشم تو پخش flv است .
تصويرم ميتوني يه كاري كني كه بره تو دسكتاپ پخش بشه . اين قابليت رو داره .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/08/16 07:59 PM، توسط farshad.)
2011/08/16 07:58 PM
((SaJJaD))
CaptainSmoker

اعتبار: 443.0
ارسال: #5
من از km راضی تر هستم چون امکاناتش بیشتره و به فرمت های زیادی میخوره

vlc هم خوبه ولی چون زیرنویس قسمت 108 وان پیس رو خراب باز کرد ازش ناراضی هستم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/08/16 08:10 PM
Ano
rofagha110

اعتبار: 186.0
ارسال: #6
من همه جور پلیری دارم . اما اکثریت کارها رو با ‏GOMplayer‏ انجام میدم .
از جت آیدیو برای تبدیل فرمت استفاده میکنم .
از ‏REAlplayer‏ هم استفاده میکنم .
از مدیا پلیر متنفرم .
در ضمن فرشاد ‏gom player‏ من زیرنویس هارو به خوبی نشون میده . این پلیر خوبی دیگه اش اینه که فایل های فلش رو هم نشون میده .
2011/08/16 09:22 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #7
سجاد vlc به يه درد ديگه هم ميخوره . وقتي داري يه فيلم رو با convert x to dvd4 درست ميكني خروجي كه در حال انجامه زيرنويسها رو نميتونه kmp پخش كنه . اين مورد ميتونه با vlc رفع بشه .
به هر حال هر كدومشون به يه درد ميخورن .
از معايت vlc هم اين كه بعضي زيرنويسها رو مريع ميندازه ولي kmp نه .
از محاسن vlc اين كه ولوم صدا تا 400 زياد ميشه همون موقع بدون اينكه بري تو تنظيمات اما kmp بايد بي تو منوهاي تنظيمات صداي kmp بگردي صداشو روي 400 بزاري تازه اين مسخره ذخيره ميكنه و هر دفعه بايد بري درستش كني اما vlc قابليت ه 2 رو هم داره يعني ميتوني تنظيمات صداشو ذخيره كني ميتوني نكني در هر صورت تا 400 ميتوني بدون ذخيره صداشو زياد كني .
اما يه چيز ديگه :‌حتس وقتي كدك مدياپلير كلاسيك نصب نباشه هيچكدوم از اين ضبطها بيفايدن .
منبع ماثر در درجه اول mediaplayer classic يا همون k-light است .

ريلر پلير و جت آديو هم بايد روي كامپيوتر باشه چون همونطور كه گفتم بعضي فرمتها با اينكه اين همه ضبط رو كامپ نصبه باز پخش نميشه و نياز هست كه اين 2 تا باشن .
مثلا ممكنه يه فيلم صدا نداشته باشه . يا تصوير گير كنه يا اصلا تصوير نداشته باشه . اين 2 تا اين مشكل رو حل ميكنند .
جت آديو هم كه بدرد هك زيرنويس و تبديل موزيك خوبه .

بنابراين كلا همه ضبطها بايد روي كامپ نصب باشه .
خودم از 2 تا ضبط ديگه هم استفاده ميكنم .
1- ضبط چيني كه قابليت زوم كردن زيرنويسها رو داره . يعني ميتوني درشت و ريز كني و فرمتهاي آر آم رو هم خيلي خوب ساپورت ميكنه . splayer
2- dvdplayer 3
اون اوليه نسخه پرتابل داره مثل kmp
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/08/16 09:28 PM، توسط farshad.)
2011/08/16 09:23 PM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #8
من از کم پلیر استفاده میکنم چون خیلی برام کاربرد داره از جمله باهاش دی وی دی نگاه میکنم!چیزای دیگه هم دارم اما زیاد استفاده نمیکنم ازشون!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2011/12/25 01:33 PM
soubasa
سوباسای انیمه پارک

اعتبار: 354.0
ارسال: #9
منم از كي ام پلير استفاده ميكنم چون خيلي از فرمت ها رو ميگيرهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/01/01 01:13 AM، توسط soubasa.)
2012/01/01 01:13 AM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #10
اصلا همين kmp رو بريزي يه كدك روش هست كه يه چيزايي رو پخش ميكنه .
2012/01/01 02:02 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
زمستان استفاده از موی انسان به عنوان رسانا در پنل های خورشیدی rengo1374 10 3,773 2021/05/17 01:36 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  از چه آنتی ویروسی استفاده میکنید؟ Shayan 38 18,951 2021/03/08 03:21 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  استفاده از اينترنت به صورت Offline Mystogan 1 1,814 2021/03/07 02:10 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  تست بزاق دهان، تعیین کننده سن دقیق انسان obito 15 7,039 2020/02/07 12:58 AM
آخرین ارسال: deadlystorm
زمستان جايگاه دهمين شرکت برتر عرضه کننده اسمارت فون در جهان به ژيائومي تعلق گرفت ، اچ تي سي rengo1374 1 1,667 2020/02/06 09:49 PM
آخرین ارسال: 2rsa

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان