زمان کنونی: 2024/10/18, 11:03 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/10/18, 11:03 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Giant Killing

نویسنده پیام
Carrow
سوپر کاربر

*

اعتبار: 316.0
ارسال: #1
Exclamation Giant Killing
Giant Killing

معرفی:
تیم اتحاد شرق توکیو (ETU) چند سال در بالاترین سطح فوتبال ژاپن بازی میکرد، اما الان همه چیزشان را دارند از دست میدهند و تمام تلاش آنها برای سقوط نکردن است. مشکل بزرگتر این است که تماشگران هم در حال ترک این تیم هستند و به بازی های این تیم اعتراض دارند.
مدیران باشگاه برای بهبود اوضاع تیم ، مربی جوان و عجیبی به نام تاتسومی (tatsumi) را به استخدام در می آورند. تاتسومی تاکشی در جوانی اش بازیکن بزرگی بود، اما یک سال است که بازی را رها کرده و در یکی از تیم های آماتور پایه انگلستان مشغول مربی گری است . مطمئنن تیم ETU کار آسانی نخواد داشت چون علاوه بر مشکل مربی آنها مشکلات بزرگ دیگری مثل بودجه و بازیکن خوب را دارند. ولی چیزی که مهم هست مربی آنهاست. مربی ای که به غول کش معروفه !
Genres: Sports, Seinen
کارگردان: Yuu Kou
Type: TV
قسمت ها: 26
Author: Masaya Tsunamoto
تاریخ نمایش: Apr 4, 2010
Chapters: Unknown
امتیاز از 10: 7.83
Age rating: PG-13
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2010/07/21 05:27 PM، توسط Carrow.)
2010/07/21 05:08 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
Maia
Happy virus

اعتبار: 494.0
ارسال: #2
RE: Giant Killing
اصن کسی اینجا این انیمه رو دیده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...یا حداقل داره میبینه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/02/17 12:07 AM
Merida
....

اعتبار: 2628.0
ارسال: #3
نقل قول: اصن کسی اینجا این انیمه رو دیده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...یا حداقل داره میبینه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من دیدم کایان رامین ....
یکی از بهترین انیمه فوتبالیه چون واقعی ساخته شده و تخیلی نیس بیشتر رو نقش مربی  تاکید داره و مشکلات باشگاه داری برخورد با هوادارها بعد باخت و.. رفتار مربی و استراتژی هاش و.. رو نشون می ده
مانگاش هنوز ادامه داره ولی انیمه خوب تموم شد

2015/02/17 12:21 AM
Maia
Happy virus

ارسال: #4
(2015/02/17 12:21 AM)'Merida' نوشته شده توسط:  
نقل قول: اصن کسی اینجا این انیمه رو دیده؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه...یا حداقل داره میبینه؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

من دیدم کایان رامین ....
یکی از بهترین انیمه فوتبالیه چون واقعی ساخته شده و تخیلی نیس بیشتر رو نقش مربی  تاکید داره و مشکلات باشگاه داری برخورد با هوادارها بعد باخت و.. رفتار مربی و استراتژی هاش و.. رو نشون می ده

دقیقا همینش جالبه که:مربی شخصی اصلیه انیمه اس نه بازیکنا...هیچ قدرته غیر طبیعی ای هم توش نیس...که مثلا اون بتونه پرواز کنه و اون 3 ساعت رو هوا معلق باشه...
خیلی روش های جالبی برای تمرین دادنه بچه هاش استفاده میکرد...فوتبال تنیسی مثلا..

2015/02/17 12:25 AM
Merida
....

ارسال: #5
(2015/02/17 12:25 AM)'Maia' نوشته شده توسط:  

من دیدم کایان رامین ....
یکی از بهترین انیمه فوتبالیه چون واقعی ساخته شده و تخیلی نیس بیشتر رو نقش مربی تاکید داره و مشکلات باشگاه داری برخورد با هوادارها بعد باخت و.. رفتار مربی و استراتژی هاش و.. رو نشون می ده

دقیقا همینش جالبه که:مربی شخصی اصلیه انیمه اس نه بازیکنا...هیچ قدرته غیر طبیعی ای هم توش نیس...که مثلا اون بتونه پرواز کنه و اون 3 ساعت رو هوا معلق باشه...

آفرین روش هاش جالبه بعد روش های روانشناسی شده است همینجوری الکی نیس

پرواز و خوب گفتی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الان سوباسا دیگه واسه شما لوس میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خو شاید اینو به یه بچه 6 7 ساله نشون بدی خوشش نیاد بهر حال سوباسا برای بچه ها جالبتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه حوصله داشتی اینم ببین
نظرسنجی: TV Series - دانلود Hungry Heart: Wild Striker - قلب تشنه، گلزن وحشی ( 1 2 3 4 ... 7 )

یه ذره تم رمانتیک هم داره ولی من خوشم اومد از انیمه ش البته مثل اون کاملا واقعی نیس ولی مثل سوباسا هم خیالی نیس اخرش واقعا قشنگ تموم شد
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/02/17 12:32 AM، توسط Merida.)
2015/02/17 12:32 AM
Maia
Happy virus

ارسال: #6
(2015/02/17 12:32 AM)Merida نوشته شده توسط:  

من دیدم کایان رامین ....
یکی از بهترین انیمه فوتبالیه چون واقعی ساخته شده و تخیلی نیس بیشتر رو نقش مربی تاکید داره و مشکلات باشگاه داری برخورد با هوادارها بعد باخت و.. رفتار مربی و استراتژی هاش و.. رو نشون می ده

پرواز و خوب گفتی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه الان سوباسا دیگه واسه شما لوس میاد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی خو شاید اینو به یه بچه 6 7 ساله نشون بدی خوشش نیاد بهر حال سوباسا برای بچه ها جالبتره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نظرسنجی: TV Series - دانلود Hungry Heart: Wild Striker - قلب تشنه، گلزن وحشی ( 1 2 3 4 ... 7 )

یه ذره تم رمانتیک هم داره ولی من خوشم اومد از انیمه ش البته مثل اون کاملا واقعی نیس ولی مثل سوباسا هم خیالی نیس اخرش واقعا قشنگ تموم شد
اوهوم میخاستم بگم...خیلی قشنگ با روش های روانشناسانه این و اونو درس میکنه..از روی روانشانسی میگه این تیم میبره..خیلی جالبه...اره همینجوریه..الان من کلن سلیقم تغییر کرده...این خیلی جالبتره..تو برنامه ام هس ببینم ولی فعلا خیلی پوشه انیمه هام شلوغه یه سری انیمه ها هم نصفه دیدم یه سری هم دارم دان میکنم...جمع و جور میکنم اینارو بعد میبینم اونو..
این انیمه خیلی جالبه..من تا حالا به یکیش برخوردم ولی به نظر میاد زیاد نکته اموزنده داشته باشه...
بعد دور از اینا:
فک کنم این انیمه واسه دخترا خیلی محبوب نباشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..هس?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کارکتراش یه جورین وقتی با کوروکو مقایسه اش میکنی(البت این دوتا انیمه شبی هم نیستن.. میدونم..)

2015/02/17 12:45 AM
Merida
....

ارسال: #7
(2015/02/17 12:45 AM)'Maia' نوشته شده توسط:  
(2015/02/17 12:32 AM)'Merida' نوشته شده توسط:  

من دیدم کایان رامین ....

اوهوم میخاستم بگم...خیلی قشنگ با روش های روانشناسانه این و اونو درس میکنه..از روی روانشانسی میگه این تیم میبره..خیلی جالبه...اره همینجوریه..الان من کلن سلیقم تغییر کرده...این خیلی جالبتره..تو برنامه ام هس ببینم ولی فعلا خیلی پوشه انیمه هام شلوغه یه سری انیمه ها هم نصفه دیدم یه سری هم دارم دان میکنم...جمع و جور میکنم اینارو بعد میبینم اونو..
این انیمه خیلی جالبه..من تا حالا به یکیش برخوردم ولی به نظر میاد زیاد نکته اموزنده داشته باشه...
بعد دور از اینا:
فک کنم این انیمه واسه دخترا خیلی محبوب نباشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه..هس?مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کارکتراش یه جورین وقتی با کوروکو مقایسه اش میکنی(البت این دوتا انیمه شبی هم نیستن.. میدونم..)

فکر نمی کنم اخه این دیگه خیلی فوتبالیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

کوروکو و اسلم دانک : جنگ بین دخترا و پسرا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه نوشته هاشونو تو کلیپ های یو.......تیوب می خونم کلی می خندم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اسلم دانک یه انیمه بسکتی قدیمی که خیلی کراکترهاش زشتن ولی واقعیه به نسبت کوروکو و کلا به خاطر کمبود بودجه متوقف شد ساخته ش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
هانگری هارت هم رو نقش مربی تاکید داره نه مثل جاینت کیلینگ ولی خوب خیلی بیشتر از سوباسا . تو سوباسا که مربی نقش هویج داشت مثل مربی تیم راکوزانتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
خیلی واقعی برخورد بازیکن ها رو تو اون سن نسبت به بازیکن های جدید نشون میده

تو جاینت کیلینگ هم اینو می بینیم

برخورد مربی بعد باخت تیمش با هوادارها کلا جالبه

2015/02/17 12:52 AM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان