زمان کنونی: 2024/05/21, 03:02 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/21, 03:02 PM

نظرسنجی: مطلب چگونه بود؟
خوب
متوسط
بد
[نمایش نتایج]

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

7بازی برتر اندروید

نویسنده پیام
titan
تازه وارد

*

اعتبار: 2.0
ارسال: #1
zجدید 7بازی برتر اندروید
امروز معرفی ۷ بازی برتر اندروید رو داریم دلیل اینکارمون نزدیک شدن به پایان فصل امتحانات و آغاز تعطیلی هاست اینطور میتونید وقتتونو پرکنید ولی قبلش به چند نکته توچه کند۱-منبع ما برای انتخاب گوگل پلی و کافه بازار بوده۲-تمامی جنبه ها از تعداد دانلود و امتیاز بازی در نظر گرفته شده  ۱- اولین بازی لیست ما همان کلش آف کلنز معروف است ساخته دست سوپرسل با سبک استراتژیک بسیار جذاب مهیج اعتیاد آور است در بازی هر روز بیشتر پیشرفت کنید از رقبای خود جلو بیفتید و دهکده تان را به یک شهر تبدیل کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدانلود clash of clans از کافه بازار۲-بازی جالب و ایرانی ۴۱۱۴۸ یک بازی تقریبا ترسناک در دو ایپزود ارائه شد شاید زیاد وقت شما را در اتمام بازی نگیرد ولی فوق العاده جذاب است داستان از این قرار است که مردی حافظه خود را از دست داده و در ایپزود اول در بیمارستانی گیر افتاده سوالات او این است کی هستم چرا اینجام به چه چیزی اعتقاد دارم حال باید به او کمک کنید تا به سوالاتش پاسخ دهد در ایپزود دوم از بیمارستان خارج شده و به هتلی میروید شاید بازی را زود تمام کنید ولی هدف اتمام بازی نیست هدف پیدا کردن مکان های مخفی استمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدانلود ۴۱۱۴۸ از کافه بازار ایپزود اولدانلود ۴۱۱۴۸ از کافه بازار ایپزود دوم بصورت غیر رایگان۲-بازی Arcane Legends یک بازی نقش آفرینی جذاب با میلیون ها بازیکن در سرار جهان این بازی آنلاین میباشد و کیفیت سه بعدی نیز جذابیت خاصی به این بازی بخشیده تقریبا میشود آن را یک بازی اپن ورد نامید شما به همراه جیوان قدرتند خود به جنگ دشمنان بروید پول جمع کنید و ذره بخرید هر روز پیشرفت کنید و بالا تر روید تنها مشکل این بازی وجود دیتا های بسیار زیاد آن است ولی در کل عالیست توجه کنید بازی نیازمند اینترنت پر سرعت و مطمئن استمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدانلود arcena legends از کافه بازار۴-بهترین بازی سال ایرانی برنده چندین جایزه ملی و فرا ملی یکی از پر طرفدار ترین بازی های های ایرانی چیزی نیست جز خروس جنگی کااری فوق العاده از یارا گیمز ۳ نژاد مختلف خروسی یعنی نهایت لذت تعداد زیادی ذره و سلاح بخرید اتحاد تشکیل بدهید و به قله های بازی برسید واقعا جالبه به جنگ هم انداختن خروس ها واقعا صحنه های جالب رو پدید میاره پیشنهاد میکنم دانلود کنید! توجه داشته باشید بازی آنلاینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه دانلود خروس جنگی از کافه بازار۵-یک بازی کم حجم ساده و جذاب  بنام aa یک بازی فکری است داری مراحل بسیار زیاد که برای رد کردن آنها نیازمند سرعت عمل و دقت بالایی میباشیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدانلود aa از کافه بازار۶-آفتابه یک غلط نامه جامع برای شما دوست عزیز با آفتابه به مغز خود فشار بیاورید تا بفهمید تصویر قصد دارد چه چیزی را به شما بفهماند گروه درخت گل کاشت با ساخت این بازی مراحل سختی پیش رو داریدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدانلود آفتابه از کافه بازار۷-رزمندگان اسلام با ۸ سال ایستادگی حماسه آفریدند گذرگاه بازی ایرانی ایست که قسمتی از جنگ هشت ساله را روایت میکند یک پدافند کامل را با آر پی جی بسازید و جلوی پیشروی دشمن را بگیرید شاهکاری از آرمینا گیمزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدانلود گذرگاه از کافه بازار بصورت غیر رایگان

منبع:TECHPERSIA.IR حتما از منبع دیدن فرمایید

2015/06/13 08:51 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
×Freak×
●-●

اعتبار: 499.0
ارسال: #2
RE: 7بازی برتر اندروید
من جایی دیگه همینو دیده بودم...
پس کندی کرشش کو؟
2015/06/13 09:03 AM
xyzNothing
Null != 0

اعتبار: 800.0
ارسال: #3
کلش رو که نگو ، من فقط Jungle Heat
41148 هم یک و دوش رو تموم کردم ( به عنوان یه بازی ایرانی خیلی خوبه اما خیلی کمه زود تموم میشه )
Arcane Legends هم بازی نکردم
aa ساده و جالب بود ، خوشمان آمد .
آفتابه که عشق است .
گذرگاه رو بازی نکردم .

اما بهتر از اینا خیلی هست ، خیلی خیلی هم هست .
( پست خیلی در همه و اینکه باید توی بخش تلفن همراه میزدی )
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/06/13 09:06 AM، توسط xyzNothing.)
2015/06/13 09:04 AM
titan
تازه وارد

*

ارسال: #4
من jungle heat نفر یک ایران بودم دورانی    
2015/06/13 08:22 PM
Arararagi
Kami-sama

ارسال: #5
Subway Surf کو پس؟؟؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهترین بازیِ اندورید فقط مال اونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/13 03:32 PM
titan
تازه وارد

*

ارسال: #6
ای بابا برا پائیز تو سایت مجبورم رای گیری کنم
2015/08/26 11:36 PM
ADP
Adenosine diphosphate

ارسال: #7
فکر نمیکنی بازی های مشهور تری هم وجود داشته باشن؟
Subway Surfes
Fruit Ninja
Hungry Shark
2048
Shadow Fight 2
Asphalt
Snake Rewind
Vector
..
..
..
البته این مقاله بیشتر در حد و سبک داخلی نگاشته شده تا بین و المللی
2015/08/27 12:10 AM
Princess Kimia
جیگر خانم پارک

ارسال: #8
(2015/08/27 12:10 AM)'ADP' نوشته شده توسط:  فکر نمیکنی بازی های مشهور تری هم وجود داشته باشن؟
Subway Surfes
Fruit Ninja
Hungry Shark
2048
Shadow Fight 2
Asphalt
Snake Rewind
Vector
..
..
..
البته این مقاله بیشتر در حد و سبک داخلی نگاشته شده تا بین و المللی

برخیشون قدیمی شدن ولی میشه گفت هنوز میشه روشون حساب کرد
من شخصا بازی خروص جنگی رو برای پسر ها انتخاب میکنم
و این بازی هایی که دوستمون هم معرفی کردن بازی های نمونه و خوبین که بیشترتون باهاش اشنایید
وکتور هم عالیه subwayهم خوبه
بازی خروس جنگی رو نیز میتونید از بازار دریافت کنیدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/27 12:41 AM
titan
تازه وارد

*

ارسال: #9
توجه کنید اول مقاله هم نوشته شده که برای این تابستان اکثریت هم عمری کمتر یک سال دارن و برای وقت گزرونی همشون هم برا خودشون تو ایران اسم و رسمی به هم زدن
2015/09/09 11:34 AM
seyed ahmad
کاربر فعال پارک انیمه

اعتبار: 8.0
ارسال: #10
منم چند بازی برای موبایل معرفی میکنم که حداقل حوصلتون توی مترو،اتوبوس یا تاکسی و بعضا سر کلاس کمتر سر برهتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif و اندکی هم تاثیرات مفیدی داشته باشن.
بازی loop بازی خلاقانه و خوبیه.که در هر قسمت مجموعه ای از منحنی های درهم رو به شما میده و شما باید با تمام اونها حلقه تشکیل بدید
بازی 2cars میتونه تمرکز شما رو بالا ببره و تعادل دو نیم کره ی مغزتون رو حاصل بشه
بازی quiz of kings هم که همه باهاش آشنا هستن یه بازی جذاب آنلاین تماما ایرانی که کمک شایانی به بالا بردن سطح اطلاعات عمومی شما میکنه
بازی perfect piano هم در عین بازی بودن آموزش کاملی ست برای طرفداران پیانو.همچنین یه شبکه ی اجتماعی هم به حساب میاد به این شکل که شما میتونید آهنگی رو بنوازید و به اسم خودتون به اشتراک بذارید(با گوشی یا تبلت خودتون)
و در نهایت بازی 41148 هم که یک بازی ایرانی کاملا خلاقانه با اتمسفری گیرا و موسیقی جذاب و داستانی پر از فراز و نشیب که باعث میشه به سطح خلاقیت و دانش برنامه نویسی اندروید هم وطنانمون افتخار کنیم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif
2017/06/12 08:01 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بازی های دخترانه اندروید Princess Kimia 15 7,059 2020/04/03 07:21 AM
آخرین ارسال: monika81
  سوالات شما درباره اندروید Princess Kimia 2 1,929 2017/04/01 09:28 AM
آخرین ارسال: Alireza-Am
  معرفی چند برنامه اندروید انیمه ای ciel 5 2,692 2016/06/16 12:00 PM
آخرین ارسال: ciel
zتوجه روت کردن اندروید به چه معناست ؟ rengo1374 5 2,443 2015/07/05 07:16 PM
آخرین ارسال: Princess Kimia
zتوجه آپدیت اندروید گوشی و تبلت سامسونگ “آموزش” rengo1374 0 1,572 2014/05/30 12:45 PM
آخرین ارسال: rengo1374

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان