زمان کنونی: 2024/05/16, 11:56 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/16, 11:56 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نقد وبرسی ارتش فضایی تهاجم

نویسنده پیام
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #1
phone نقد وبرسی ارتش فضایی تهاجم
دیدم پارک مسابقه ی نقد داده گفتم بیام شرکت کنم تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/4.gif
تصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gifنقد انیمه ارتش فضایی تهاجم تصویر: richedit/smileys/YahooIM/95.gif

تمام چیزهایی که نوشتم کارخودمه من حتی یک کلمه از سایت های دیگه نگرفتم همه را ازروی انیمه یا فیلمش دیدم
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/08/23 12:14 PM، توسط کساندرا.)
2015/08/21 11:12 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #2
RE: نقد وبرسی ارتش فضایی تهاجم
شروع میکنمتصویر: richedit/smileys/YahooIM/8.gif 
اول از همه این انیمه بالای 18 سال است حالا چرا؟
1چون خیلی خشن و وحشیانه ساخته شده 
2کلمات کمی سخت که بدون زیرنویس دیدنش کار هر کسی نیست 
3 داستان پیچیده / درک داستان کمی مشکل است 

2015/08/21 11:20 AM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #3
داستان 

اول این که انیمه از روی فیلم ارتش فضایی ساخته شده 
داستان در مورد گروه های ضربتی هست که از سیاره زمین دفاع میکنند نام دو گروهی که در این ماجرا  اند A01 و K12  است
ان ها با حشرات فضایی که متاسفانه هیچ اطلاعاتی از ان ها در انیمه گفته نشده فقت این که ادم خوارن و میخواهن به زمین حمله کنن تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gifتوی ابتدای کارتون80 تا کرکتر معرفی میشه اخر 8 تا زنده میموننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/9.gif 
اسم کارگردان Shinji Aramaki است که از کار های اقای ارماکی میشه به دانه ی سیب 1تصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gif
دانه ی سیب رستاخیز ماشین هاتصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gif دانه ی سیب الفاتصویر: richedit/smileys/YahooIM/54.gif روح در صدف وکاپیتان هالوک اشاره کرد که همه داستان های علمی تخیلی دارند
2015/08/21 11:44 AM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #4
کرکترها
چون خانوما مقدمن اول کرکتر های مونث
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

تیا دورر یا همان تیریگ

ایس بلوند

کارمن ایبانز

مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پسرها ی ماجرا

جانی ریکو

چاوو ی خدابیامورز

اولدس هکس که بهش میگن اسپره ی حشره کش
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

هولی من یا به فارسی مرد مقدس

شاک جاک که پزشکه

هنری وارو که بهش میگن هیرو

جینکیز

پسرها خیلی زیادن بعضی هام سیاه لشکرن اسم ندارن
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/08/29 11:16 PM، توسط کساندرا.)
2015/08/21 12:04 PM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #5
انیمه نور پردازی خوبی داشت نه خیلی تاریک بود نه روشن البته کمی نورپردازیش غیر طبیعی بود 

نوع طراحی کرکتر هاهم خوب بود کاملا مرتبط با داستان بود 

داستان کمی حالت درام به خودش گرفته بود چون در داستان اولدس و تیا عاشق هم شدن بعد تیا مرد اولدس جسد تیا را دید حواسش پرت شد حشره بهش حمله کرد بعد هم جسدش افتاد بقل جسد تیا (ادم یاد تایتانیک میوفته) یا مثلا رت سس هی با ایس بلوند حرف میزد که نظرش را جلب کنه ایس هی ضایع میکردشتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/3.gif
2015/08/21 12:19 PM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #6
پیام های انیمه

1فداکاری هولی من با این که ایس بلوند را 2 روزبود که میشناخت خودش را اندخت جلوی اون و خودش مرد

2پیروزی با شرافت هیرو میتونست جنکیز را به حشره ها تسلیم کنه و زنده بمونه ولی نکرد
3تلاش کردن و ناامید نشدن گروه شرایت بدی داشت و شانس پیروزی نداشتند ولی تلاش کردن و پیروز شدن
4زن با مرد برابره در این انیمه زن هاپابه پا ی مرد ها میجنگیدند
5مادر بودن خللی در کار ایجاد نمیکنه ایس بلوند 2 تا بچه داشت (دختر بودن)
6 امید به زندگی و اینده داشتن این را در سکانس اخر میشد دید کاملا

7 خدا نمیتونه کاری کنه وقتی هولی من داشت دعا میکرد ولی رتسس مسخره اش کرد ایس سرش را به نشانه ی نا امیدی تکان داد و کارمن گفت ادامه بده الان به هر کمکی نیاز داریم یعنی کمک خدا اخرین چیزی است که نیاز داریم اخرش هم هولی من را خدا نتونست نجات بده و مورد یاخودرتسس گفت من حتی یه زره به خدا اهمیت نمیدم

من همیشه با نقد مذهبی مخالف بودم و هستم اما باید همه ی چیز را گفت تازه 6 تا پیام خوب داشت اخری مهم نیست
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/08/23 06:18 PM، توسط کساندرا.)
2015/08/21 12:46 PM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #7
نکته ی جالب اینه که انیمه خشن بود و این خوشونت را بدون داشتن دوربین اول شخص به مخاطب القا میکند

فلترهاهم کاملا به اندازه بودن مثلا وقتی تیا داشت درمورد مرگ والدینش و این که قسم خورده تا انتقام بگیره میگفت فضای انیمه مبهم و غمگین شد یا مثلا وقتی که اول انیمه تو ی سنگر کیسی پیروزی بدست اوردن در فضای انیمه میشد شادی و موفقیت را حس کرد

بعد از این که انیمه کامل تمام شد یه حشره اومد که داشت توی لوله ی فاضلاب های پاریس راه میرفت خوب اینبه این معنی میتواند باشد که در اینده 2 این انیمه هم ساخته میشه

البته دوربین اول شخص در انیمه وجود داره که کاکلا به اندازه و عالی است
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/09/03 02:24 PM، توسط کساندرا.)
2015/08/21 04:08 PM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #8
بچه ها یه چیزی اگه پایین 15 هستید نرین سراغ این انیمه بعد

بیاید به من گیر بدید این فقت یه نقد است توصیه هم نمیکنمش

چون  باسلقه ی ایرانیا جور نیست و سلایق خاص را مطلبه

2015/08/21 05:06 PM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #9
منم دیدم زیاد خوشم نیومد اخه (برای راحت شدن خیال یه دوست عزیزم)
2015/08/21 05:49 PM
کساندرا
دکترای اپلسید شناسی

ارسال: #10
اقا اگه پست حوصله سر بری نوشتم پوزش اخه یکی از مدیر ها نارحتم کرد 

برگردیم سرنقد 

من اول خوبی های انیمه را نوشتم حالا تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif بله بدی هاتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/11.gif 

من اگه یادتان باشه گفتم نور پردازی طبیعی نبود حرکات خشک و صاف کاراکتر ها هم یکی از دلیل هایی است که ارطباط برقرار کردن با این انیمه را سخت کرده البته توی کارای دیگه ی اقای ارماکی میشه برطرف کردن این مشکل رادید (توی کارتون کاراکترها مثل مجسمه راه میرن)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2015/08/21 06:05 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
zجدید [معرفی و بررسی] معرفی و بررسی و نقد انیمه Tokyo revangers NoboraHaru 2 1,551 2022/04/25 12:38 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  نقد و بررسی داستانی-محتوایی انیمه Aldnoah.zero Yu_chan 2 2,747 2020/02/15 11:34 PM
آخرین ارسال: deadlystorm
zجدید نقد و بررسی انیمه قلب های پاندورا (Pandora Hearts) Orihara Izaya 2 3,140 2019/12/22 03:10 PM
آخرین ارسال: Hal7283
One Piece-13 نقد و بررسی انیمه Tokyo Ghoul √A سم سام 10 5,989 2019/10/15 02:50 PM
آخرین ارسال: kaneky ken
  نقد انیمیشن آواتار کورا Salmanfz 13 7,848 2019/10/14 10:01 PM
آخرین ارسال: kaneky ken

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان