زمان کنونی: 2024/06/29, 01:46 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/29, 01:46 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بحث و تبادل نظر درباره ی مانگاPLATINUM END

نویسنده پیام
aiso
فلفل نمکی

اعتبار: 1319.0
ارسال: #1
بحث و تبادل نظر درباره ی مانگاPLATINUM END
توی این تاپیک میتونیم درباره ی مانگا جدید پلاتونیوم آخر صحبت و گفت و گو کنیم
این مانگا برگرفته شده از دو مانگا محبوب دث نوت و باکومن هست

خبر این مانگا رو میتونید از اینجا ( توسط مریدا عزیز ^-^)مطالعه کنید :
http://www.animpark.net/thread-22157.html
معرفی مانگا از اینجا :
----

خب شروع شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/11/04 11:49 PM، توسط aiso.)
2015/11/04 11:48 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
aiso
فلفل نمکی

ارسال: #2
RE: بحث و تبادل نظر درباره ی مانگاPLATINUM END
خب اول از همه خودم شروع میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چپتر اول:
خب وقتی که صفحات اول رو دیدم متوجه شدم میرای (شخصیت اصلی )خیلی از پشت شباهت به لایت یاگامی داره و منو خیلی یادش میندازه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه داستان مثل داستان دث نوت درباره ی قدرت های فرا انسانی و حالا باور ها و اعتقاداته که کلا با روح و روان آدم بازی میکنه !
شینیگامی ،خدایان،فرشته ها و اینجور ماجراها اول تکراری به نظر میاد خب چون ما مانگا تو این زمینه زیاد داریم مثلا خود نوراگامی که کلا داستانش تو محور خدایان میچرخه
ولی خب این مانگا رو دوست داشتم یعنی فکر میکنم داستانش قراره قشنگ در بیاد
اول که خب نشون میده میرای میخواد خودکشی کنه چون دلیلی برای زندگی نمیبینم و کلا از دنیا بریده و وقتی که خودشو از ساختمان پرت میکنه پایین
.....

میبینه که نمرده و به جای مرگ یه فرشته گرفتتش اونم با بال های بزرگ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(خیلی هم با پوشش مناسب مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
خب میری هی میگه ولم کن بزار بمیرم و اینا ولی فرشته بهش میگه که من اومدم امید به زندگی رو به تو هدیه کنم و کار من همینه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بعد به میرای میگه یکی از این دوتا رو انتخاب کنه :
بال یا قدرت کنترل انسان (اسمش رو یادم نیستمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه )
میرای هم میگه دوتا رو بده اونم دوتا رو میده بعد هم ما هم میرای تو کفش میمونیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میری بال های بزرگی پیدا میکنه و پرواز میکنه و آزادی رو تجربه میکنه (کسی جز اونایی که با فرشته ها در ارتباط هستن این بال هارو نمیبینن )
خب بعد گذشته میرای نشون داده میشه که پدر و مادر رو از دست میده و با عمو و زن عموش زندگی میکنه و اونا هم ازش کار میکشن حسابی و کلا آزادی نداشته
بعد فرشته ما میگه همون ایی که بزرگترین کردن کشتن بابا مامانت رو نگو که نمیدونی و اینا میرای هم باور نمیکنه و فرشته بهش میگه برو خودت ببین
وقتی میره خونه زن عموش نشسته و بعد میرای یه تیر (همون کنترل کننده ها مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ) میزنه بهش و ازش میپرسه که تو پدر و مادر رو کشتی یا نه؟ بعد اونم کلا همه چی رو رک و پوست کنده میزاره رو دست میرای که اره ما کشتیم و همش به خاطر اینکه پول پدر و مادرت رو میخواستیم و تورو نکش تیم که پول رو به ارث ببری ما به عنوان ولی ازش استفاده کنیم و ازین حرفا یهو عموئه میاد و میگه چرا بهش میگی و اینا میرای هم که تو شکه میگه ای کاش شما ها میمردین و از اونجایی که هنوز زن عموئه تحت کنترله خودشو میکشه و اینجوری یه مدلی از طرف میرای بخشیده میشه
بعد میرای یادش میاد که مامانش بهش گفته که باید خوشحال باشه و به فرشته خودش میگه که من میخوام خوشحالی واقعی رو پیدا کنم
از طرفی 13 تا از فرشته ها(که یکیش همین فرشته میرای هست ) 999 روز فرصت دارن تا یه فرد که خوشحالی واقعی رو پیدا کرده پیدا کنن ! و به عنوان جانشین خدا انتخاب کنن
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2015/11/05 12:12 AM، توسط aiso.)
2015/11/05 12:08 AM
an Uchiha
شوالیه ی تبعیدی

ارسال: #3
داستان جالبی داره ولی بنظرم خوب پیش نمیره...جذابیتش در حد دث نوت نیست اصلا...
بهرحال بنظرم میتونه قشنگتر باشه...شخصیت اول رو دوست دارم بچه ی جالبیه...

2016/08/06 11:31 AM
aiso
فلفل نمکی

ارسال: #4
داستان این مانگا به جذابیت دث نوت نشد ولی خب درست نیست مقایشون کنی چون کلا یه فاز دیگه دارن(جدیدا از این کلمه زیاد استفاده میکنم...)
خلاصه این چپتر های اخر اینکه:
کاندیدای خدا شروع به کشتن هم کردن و متروپلیمن یکی از این کاندید هاست که قصدش هم زنده کردن خواهرش با قدرتشه
تمام کاندیدا میترسن و عده ای ازشون هم کشته شدن
 میرای و دختر مورد علاقش که اسمش یادم نیست(.. متاسفم) (و کاندید هم هست) با یک مرد که بازم اسمش یادم نیست گروه میشن و قراره بر ضد متروپلیمن بجنگن
این مرد بی ناممون هم سرطان داره و براش چیزی مهم نیست جز دختر و همسرش واسه همین حتی با این وضعیت میخواد جلوی متروپلیمن رو بگیره
یه سری قضیه سر این میرای و استفاده از تیر سفیدش داشتیم که بالاخره درست شد و جراتشو پیدا کرد

در حال حاضر اینا میخوان هویت مترولیمن رو پیدا کنن از طرفی یک کاتانا دوست به تمام معنا هم میخواد بنده متروپلیمن باشه. هویت مرد بی ناممون لو میره و بچشه و زنش گیر میافتن و میرای اینا هم فعلا میخوان اینا رو نجات بدن...

یکی از شاخصه هایی که باعث شد این مانگا نسبتا مجبوب شه طراحی فوق العاده مانگاکاش و البته تفاوت شخصیتاشه. طزاحی ها جوری نیست همه جیگر (...) یا همه زشت باشن.خیلی فرم طبیعی داره.هم زشت داریم هم زیبا (بعضی زشتاشم خیلی زشتن دیگه...) و هم نرمال(البته درست ینتس اینجوری رده بندی کنم ولی در کل طراحی شخصیتاش اینمدلیهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
من فعلا چیز خاصی تو این مانگا ندیدم که بخوام شدیدا دنبالش کنم ولی فعلا صبر میکنی ببینیم به کجا میرسه و ایا داستان خاصی پشت اینا خواهد بود یا اینم یه داستان رندوم با قدرت های فوق العاده اس؟
2017/04/17 12:17 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر درمورد مانگای ناکجا آباد موعود (The Promised Neverland) Dazai.B 6 1,942 2022/05/02 05:55 PM
آخرین ارسال: Mohammad.4ur
  بحث و تبادل نظر درباره ی مانگا بلک کلاور aiso 22 7,609 2022/05/02 05:54 PM
آخرین ارسال: Mohammad.4ur
  بحث راجع به مانهوای لسا an Uchiha 8 2,233 2021/03/27 12:44 PM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  بحث و تبادل نظر درمورد مانگا Bungou Stray Dogs Dazai.B 13 2,931 2021/03/11 03:35 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru
  بحث و گفت و گو درمورد مانگا Noragami aiso 28 6,918 2021/03/08 02:46 PM
آخرین ارسال: NoboraHaru

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: