زمان کنونی: 2024/05/20, 10:56 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/05/20, 10:56 PM

نظرسنجی: اگر میتونستین به تماشای نمایش برین،اینکارو میکردین؟
نه.
آره.
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشتمین داستان هری پاتر دیشب بر روی صحنه رفت

نویسنده پیام
diana king
The Gluey Witch

اعتبار: 2076.0
ارسال: #1
zجدید هشتمین داستان هری پاتر دیشب بر روی صحنه رفت
هری پاتر و فرزند طلسم شده جدیدترین داستان نوشته شده از مجموعه ی پرطرفدار هری پاتر دیشب 
در مقابل هواداران همیشگی جی کی رولینگ و داستان جادویی اش بر روی صحنه رفت.
همانطور که احتمالا میدانید داستان دقیقا از ادامه ی آخرین فصل آخرین کتاب یعنی هری پاتر و یادگاران مرگ است که البته زمزمه های منتشر شدن داستان به صورت کتاب هم شنیده می شود که باعث خوشحالی هری اتر دوستاتی است که در سراسر جهان از جمله ایران زندگی میکنند.
دنیل ردکلیف بازیگری که پیش از این نقش هری پاتر را در هفت گانه ی هری پاتر به عهده داشت در این باره گفته است:
نقل قول: «نمیدونم که بخوام برم ببینمش. فکر کنم رفتن من به دیدن نمایش، بیشتر این جنبه رو پیدا کنه که من اون شب به دیدن نمایش رفتم، تا هر چیز دیگه‌ای. [فوکوس روی رفتن من میشه، نه اینکه قصد دیدن نمایش رو داشتم]»
از او پرسیده شد که اگر بتواند یواشکی به دیدن نمایش برود چه؟
نقل قول: «واقعا فکر کردین همچین چیزی ممکنه که بتونم یواشکی برم تئاتر؟ (می‌خندد) نه، انقدر روش حساس نشدم. ولی میدونم که جیم پارکر قرار نقش من (هری) رو بازی کنه که واقعا در موردش خیلی خوشحالم چون بازیگر فوق‌العاده‌ای هست.»
در ادامه تصاویری از بازیگران نمایش خواهیم دید:
خانواده ی پاتر:

خانواده ویزلی:

خانواده مالفوی:

2016/06/08 12:26 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
aika_chan
lawless user

اعتبار: 1016.0
ارسال: #2
RE: هشتمین داستان هری پاتر دیشب بر روی صحنه رفت
چقدر خوب که بالاخره اومد!!من از زمستون منتظر این تاترم ولی این سیاه پوست بودن هرمیون کلا باعث شد که بخوره تو ذوقم-____-ممنون برای خبر دادنت
2016/06/08 01:29 PM
diana king
The Gluey Witch

ارسال: #3
نقل قول:
چقدر خوب که بالاخره اومد!!من از زمستون منتظر این تاترم ولی این سیاه پوست بودن هرمیون کلا باعث شد که بخوره تو ذوقم-____-ممنون برای خبر دادنت
خواهش میکنم،اون که تو ذوق همه خوردتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
اما بالاخره کتابش میاد...
وقتی خودمون میخونیمش میتونیم همه رو مثل قبل تصور کنیمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
2016/06/08 04:29 PM
×Freak×
●-●

اعتبار: 499.0
ارسال: #4
(2016/06/08 04:29 PM)diana king نوشته شده توسط:  
نقل قول:
خواهش میکنم،اون که تو ذوق همه خوردمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما بالاخره کتابش میاد...
وقتی خودمون میخونیمش میتونیم همه رو مثل قبل تصور کنیممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
جی کی رولینگ ب کسایی ک گفتن چرا هرمیون سیاه پوسته گفته نژاد پرست!!!!!!!!!!!!
در صورتی ک ما تصورمون یه هرمیون سفید بود...
اگ قرار بود هرمیون سیاه باشه خب تو فیلم ها هم میبایست سیاه میبود!!!!!!!
و اقدامات امنیتی برای این تعاتر فوق العاده زیاده...
داخل اونجایی ک تاتر اجرا میشه(اسمشو چی میگن؟)هم یه سری وسایل مربوط فروخته میشه!!!
و خود کتاب هم 10 مرداد منتشر خواهد شد...
روی یکی از در ها هم این نوشته وجود داشت(این رو از ویدیویی میگم ک خانوم رولینگ خاسته بود تا ملت داستان رو فاش نکنن)
KEEP CALM
&
KEEP THE SECRET
و خاسته بود ک فاش نشه!
یک نفر هم تو بی*بی*سی یا سی*ان*ان گفته بود ک این تاتر حتما ب صورت فیلم در میاد...
(تمام اطلاعاتی ک یادم میومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
2016/06/08 06:07 PM
white knight
I.T.N.O.G.savior

اعتبار: 560.0
ارسال: #5
وا!خب تو کتاب اصلیش هرمیونو اونجور توصیف نمیکرد که داد هوادارا بلند شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/06/12 08:01 PM
ADP
Adenosine diphosphate

ارسال: #6
اونطور که مشخصه، بینندگان تئاتر اونو جادویی و غیر قابل تکرار توصیف کردن!
هری پاتر مثل همیشه تو جذب مخاطب خوب عمل کرده. حتی با بازیگرای جدید و به صورت اجرای زنده!
جالبه تو یه بخش از اجرا، یکی از جغدها آزادانه پرواز کرد و همه عوامل رو به دردسر انداخت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برخی گمانه زنی هایی هم در مورد داستان میشه. برای مثال رز ویزلی (دختر رون) دیده شده که ردایی با طرح آبی پوشیده بود! (گروه ریونکلاو!)
اینم باید گفته شه که این، یک پیش نمایش بوده و تئاتر اصلی هنوز اجرا نشده! هدف این پیش نمایش هم گرفتن بازخورد از بینندگان بود. بالاخره استرس رولینگ هم کم شد! چون خودش چند وقت پیش ابراز نگرانی بابت داستان کرده بود.
نقل قول:
به گفته یک نفر هم تو بی*بی*سی یا سی*ان*ان گفته بود ک این تاتر حتما ب صورت فیلم در میاد...
در مورد فیلم هم رولینگ به طور رسمی اعلام کرده که این نمایش تبدیل به فیلم نمیشه! اما یکم بعد از اون ماجرا، یکی از دوستانش گفت که عمرا جلوی پیشنهادهای وسوسه انگیز وارنر بتونه برای فروختن حق تولید فیلم مقاوت کنه! به همین خاطر، امیدها برای ساخته شدن این فیلم روز به روز بیشتر میشه.
تو هنر، بالاخره بعد از مدت ها، میشه یه نفرو راضی کرد. مخصوصا وقتی شور و شوق این همه طرفدار رو ببینه.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/12 08:53 PM، توسط ADP.)
2016/06/12 08:52 PM
diana king
The Gluey Witch

ارسال: #7
نقل قول:
وا!خب تو کتاب اصلیش هرمیونو اونجور توصیف نمیکرد که داد هوادارا بلند شه
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مسئله اینه که هیچ توصیفی از رنگ پوست هرمیون وجود نداره!
یعنی تو کتاب فقط نوشته موهاش قهوه ای و یک کمی فره و دندان هاش جلو اومده...
اصلا حرفی از پوستش نیست!
رولینگ هم گفته که من که چیزی راجع به پوستش نگفتم خودتون تصور کردین،خودتون فیلم ساختین،حالا اینها هم اینجوری تصور میکنن!
2016/06/13 01:02 AM
×Freak×
●-●

ارسال: #8
(2016/06/12 08:52 PM)ADP نوشته شده توسط:  اونطور که مشخصه، بینندگان تئاتر اونو جادویی و غیر قابل تکرار توصیف کردن!
هری پاتر مثل همیشه تو جذب مخاطب خوب عمل کرده. حتی با بازیگرای جدید و به صورت اجرای زنده!
جالبه تو یه بخش از اجرا، یکی از جغدها آزادانه پرواز کرد و همه عوامل رو به دردسر انداخت مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
برخی گمانه زنی هایی هم در مورد داستان میشه. برای مثال رز ویزلی (دختر رون) دیده شده که ردایی با طرح آبی پوشیده بود! (گروه ریونکلاو!)
اینم باید گفته شه که این، یک پیش نمایش بوده و تئاتر اصلی هنوز اجرا نشده! هدف این پیش نمایش هم گرفتن بازخورد از بینندگان بود. بالاخره استرس رولینگ هم کم شد! چون خودش چند وقت پیش ابراز نگرانی بابت داستان کرده بود.
نقل قول:
به گفته یک نفر هم تو بی*بی*سی یا سی*ان*ان گفته بود ک این تاتر حتما ب صورت فیلم در میاد...
در مورد فیلم هم رولینگ به طور رسمی اعلام کرده که این نمایش تبدیل به فیلم نمیشه! اما یکم بعد از اون ماجرا، یکی از دوستانش گفت که عمرا جلوی پیشنهادهای وسوسه انگیز وارنر بتونه برای فروختن حق تولید فیلم مقاوت کنه! به همین خاطر، امیدها برای ساخته شدن این فیلم روز به روز بیشتر میشه.
تو هنر، بالاخره بعد از مدت ها، میشه یه نفرو راضی کرد. مخصوصا وقتی شور و شوق این همه طرفدار رو ببینه.
من دیشب یه همچین چیزی خوندم ک کسی انگار اظار نگرانی کرده بوده برای کسایی ک نمیتونن بیان لندن و این تاتر رو ببینن...
انگار چیز هایی شنیده شده ک ممکنه خود تاتر رو ضبط کنن!!!
2016/06/13 09:14 AM
diana king
The Gluey Witch

ارسال: #9
منم اتفاقا امروز یه خبری دیدم.
مثل اینکه رولینگ توی توئیترش اعلام کرده که مثل اینکه نمایش اصلی قراره در مکان های مختلف و به صورت تور برگزار بشه...
ولی هنوزم طرفدارا دارن میگن که ما در کل جهان پراکنده ایم و اینکه بچه های زیر18سالی مثل همین ماها چی؟!که امکانش رو نداریم؟؟

نقل قول:
رز ویزلی (دختر رون) دیده شده که ردایی با طرح آبی پوشیده بود! (گروه ریونکلاو!)
یه ویزلی ریونکاویی؟! شوخی میکنین؟!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/13 01:04 PM، توسط diana king.)
2016/06/13 01:03 PM
×Freak×
●-●

ارسال: #10
عاقا نمایش ضبط خواهد شد!
من بهتون قول میدم!!!
اخه با تور گزاشتن ک همه نمیتونن ببینن اونم با قیمت بلیط ها!!!
مثلا تو دنیای جادوگری خانواده ویزلی همه شون میتونستن ب دیدن این نمایش برن؟
خطر لو رفتن داستان...نمیخاید باز نکنید!!! (Click to View)
این محتوا نشون میدهکسی تو ورنکلا یا هافپاف نبوده و همچنان مهم ها اسلایترین و گریفیندورن!!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/06/14 10:20 AM، توسط ×Freak×.)
2016/06/14 10:14 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تست:زندگی هری پاتری شما Emma Hunter 21 5,362 2021/08/29 10:48 PM
آخرین ارسال: mahsa 115
  تست:زندگی هری پاتر(نتایج خوب) Mi Hi 8 2,190 2021/08/29 10:41 PM
  تست:کدام یک از شخصیت های هری پاتر هستید؟ _lady.bird_ 63 20,537 2021/08/29 10:29 PM
  نظرتون راجع به ازدواج هری پاتر و جینی ویزلی چیه؟ dot. 41 7,497 2021/05/30 01:01 PM
آخرین ارسال: 0itachi0
zجدید یه شخصیت از هری پاتر بگو بعدی نظرشو بگه Boruto 456 31,876 2021/05/30 12:48 PM
آخرین ارسال: 0itachi0

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان