زمان کنونی: 2024/06/26, 09:34 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/26, 09:34 PM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دو بازی جدید با Sonic با هدف بازگشت به دوران شکوهمند این سری معرفی شدند!

نویسنده پیام
میرانوا
عشق سرعت پارک انیمه

اعتبار: 9.0
ارسال: #1
zخبر جدید دو بازی جدید با Sonic با هدف بازگشت به دوران شکوهمند این سری معرفی شدند!
شاید خیلی از شما سونیک رو برای اولین بار توی بازی سونیک جوجه تیغی یک دیده باشید!بازی های سونیک در اون سال ها غوغا کردند و سونیک طرفدار های خیلی زیادی پیدا کرد میشه درواقع سونیک رو ناجی سگا دونست این که یه شخصیت این همه سال شخصیت معروف یه شرکت باشه کم نیست !حالا سگا این دو بازی رو رونمایی کرده تا این سری بازی ها دوباره اوج بگیرن!!هرچند بازی اخیر سونیک بوم آتش و یخ که شخصیتها رو دستکاری کردند اونقدر ها موجب خوشنودی طرفدارا واقع نشد!چون اکثریت با این تغییرات موافق نبودن!حالا انیمیشنش یه مقداری بهتر بود ولی بازم به پای سونیک ایکس که خیلی قبل تر از اون تولید شده بود نرسید!
2016/08/27 05:01 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
میرانوا
عشق سرعت پارک انیمه

اعتبار: 9.0
ارسال: #2
RE: دو بازی جدید با Sonic با هدف بازگشت به دوران شکوهمند این سری معرفی شدند!
شرکت سگا با حضور در در رویداد کمیک-کان سن دیگو، از دو بازی جدید Sonic رونمایی کرده است. یکی از آنها دارای بازسازی بهترین مراحل این سری بازی است در حالی که عنوان دوم، ترکیبی از نسخه‌های کلاسیک و مدرن Sonic بوده و مارجراجویی جدیدی را بر علیه Eggman رقم خواهد زد. برای جزئیات تکمیلی پیرامون این دو بازی و تماشای تصاویر، با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید. سگا در گذشته تایید کرده بود که مشغول ساخت یک بازی به مناسب ۲۵ سالگی Sonic بوده و عنوان جدیدی را هم در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد کرد. Sonic Mania یکی از آنها است که در سبک پلتفرمر دو بعدی بوده و در طراحی جلوه‌های آن، از عناوین کلاسیک سگا جنسیس الهام گرفته شده است. عنوان نامبرده دارای مراحلی بازسازی شده از بازی‌های Sonic the Hedgehog ،Sonic the Hedgehog 2 ،Sonic CD ،Sonic the Hedgehog 3 و Sonic & Knuckles بوده و یک سری بخش‌های جدید نیز برای آن طراحی شده است. ساخت Sonic Mania را سگا آمریکا با همکاری پاگودا وست گیمز بر عهده گرفته است. در ساخت این بازی، کریستین وایت هد و سیمون توملی که قبلا نسخه‌های بازسازی شده را برای موبایل پورت کرده بودند هم حضور دارند. تاکاشی لیزوکا که به عنوان رئیس تیم سونیک شناخته می‌شود گفته است، در طول سال اطلاعات بیشتری را دریافت خواهیم کرد. Sonic Mania در کمیک-کان قابل بازی بوده است که لیزوکا هم اعتقاد دارد چنین مسئله‌ای “نشان از تعهد تیم آنها به این بازی است”؛ عنوانی که گفته شده از “عشق هواداران به عناوین پلتفرمر دو بعدی سونیک کلاسیک به وجود آمده”. این بازی در بهار ۲۰۱۷ برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. بازی بعدی تا حدودی مشابه Sonic Generations است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود بدین صورت که نسخه‌های کلاسیک و مدرن سونیک را در خود دارد. این بازی فعلا عنوانی ندارد و در تعطیلات کریسمس سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، نینتندو ان‌ایکس و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. سگا علاوه بر معرفی دو بازی جدید خود، اطلاعیه دیگری هم در رابطه با بازی Sonic Dash داشت و اعلام کرد که تا کنون ۲۰۰ میلیون بار دانلود شده است. این عنوان قرار است یک رویداد مخصوص درون بازی را دریافت کند که به موجب آن مرحله Green Hill Zone و شخصیت Classic Sonic ارائه خواهد شد. این رویداد تنها یک هفته طول خواهد کشید اما بعد از آن بازیکنان می‌توان موارد گفته شده را خودشان آزاد کنند.

2016/08/27 05:03 AM
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

اعتبار: 327.0
ارسال: #3
امیدوارم این بازیا خوب باشن.چون سگا بدجور خراب کرده و کم کم داره ورشکسته میشه!طرفدارا دیگه امیدشون رو از دست دادن و فکر میکنن بازی های بعدی هم افتضاحن.کارتون سونیک بوم هم زیاد موفق نشد.مخصوصا آخرش که یه جورایی مسخره تموم شدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهواقعا شخصیت ها تغییر کردن!از شخصیت جدید شدو و دوبلور جدیدش زیاد خوشم نیومد و همینطور ناکلز.بدبختو چقدر خنگ کردنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهسونیک و امی بد نبودن...از تغییری که توی امی به وجود اوردن خوشم اومد چون دیگه مثل قبلا سیریش نیست و سونیک بوم ثابت کرد که سونیک واقعا امی رو دوست دارهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه از این تیکه هاش خوشم اومدمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی در کل...واقعا امیدوارم که این بازی ها خوب باشن تا سگا دوباره به اوجش برسه و از ورشکستگی نجات پیدا کنه
2016/09/01 05:20 PM
farzam.singel
Blackbird

اعتبار: 33.0
ارسال: #4
من واقعا خوشحال میشم اگه این بازی ها خوب باشه وکاراکتر ها رو به حالت مدرن برگردوننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
اصلا با انیمیشنش حال نکردم باز بازیش قابل تحمل بود(نگفتم خوب- افتضاح بود درسته. گفتم قابل تحملتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
شدو خیلی خوشتیپ اومد ولی ضد حال اینجاس زدن یارو رو ضد قهرمان این سری کردن
من نویسندشو (اصلا کسی که این پیشنهاد رو دادرو ) پیدا کنم خفش میکنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
2016/11/22 05:29 PM
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

ارسال: #5
(2016/11/22 05:29 PM)farzam.singel نوشته شده توسط:  من واقعا خوشحال میشم اگه این بازی ها خوب باشه وکاراکتر ها رو به حالت مدرن برگردوننتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/400.gif
اصلا با انیمیشنش حال نکردم باز بازیش قابل تحمل بود(نگفتم خوب- افتضاح بود درسته. گفتم قابل تحملتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
شدو خیلی خوشتیپ اومد ولی ضد حال اینجاس زدن یارو رو ضد قهرمان این سری کردن
من نویسندشو (اصلا کسی که این پیشنهاد رو دادرو ) پیدا کنم خفش میکنمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif
بازیش قابل تحمل بود؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهدوست عزیزمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهباید بگم بازی Sonic Boom rise of lyric جای بازی Sonic the hedgehog 2006 رو گرفته!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهیعنی اینقدر افتضاح بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو سگا یک گند بزرگتر و وحشتناک تر از سونیک ۲۰۰۶ زدهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
منم امیدوارم بازی جدیدش خوب باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمثل اینکه میخوان کاراکتر ها رو دوباره به حالت مدرن برگردونن.
وای شدو خیلی باحال بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی با اینکه شخصیت مورد علاقمه ولی توی این بازیا و انیمیشن سونیک بوم ازش متنفرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2016/11/22 07:10 PM
pmad7799
تازه وارد

*

اعتبار: 5.0
ارسال: #6
تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gifتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/17.gif بازگشت به دوران شکوهمند؟! یعنی وقتی که سونیک هیروز یا سونیک رایدرز تولید شد؟! تصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/49.gif
2016/11/22 07:46 PM
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

ارسال: #7
طرفدارا بیشتر به Sonic mania امیدوارن تا Project Sonic 2017 (در مورد اسم پروژه ی ۲۰۱۷ مطمئن نیستم ولی فکر کنم اسمش Sonic Resistance باشه.)
طرفدارا فکر میکنن پروژه ی ۲۰۱۷ هم مثل بازی های قبلی سونیک افتضاحه وSonic mania چون مثل بازی های قدیمیه موفق میشه.ولی از طرفدار ها میخوام یه شانس دیگه به سگا بدن.شاید بتونه یه بازی درست و حسابی از سونیک درست کنه.و کلاسیک سونیک هم تو این بازی هست و تو تریلرش بود.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/12/09 10:05 PM، توسط ♥animpark princess♥.)
2016/12/09 10:03 PM
batson
گیمر حرفه ای پارک انیمه

اعتبار: 68.0
ارسال: #8
(2016/12/09 10:03 PM)'♥animpark princess♥' نوشته شده توسط:  طرفدارا بیشتر به Sonic mania امیدوارن تا Project Sonic 2017 (در مورد اسم پروژه ی ۲۰۱۷ مطمئن نیستم ولی فکر کنم اسمش Sonic Resistance باشه.)
طرفدارا فکر میکنن پروژه ی ۲۰۱۷ هم مثل بازی های قبلی سونیک افتضاحه وSonic mania چون مثل بازی های قدیمیه موفق میشه.ولی از طرفدار ها میخوام یه شانس دیگه به سگا بدن.شاید بتونه یه بازی درست و حسابی از سونیک درست کنه.و کلاسیک سونیک هم تو این بازی هست و تو تریلرش بود.

خیلی وقت سونیک درست و حسابی بازی نکردم بجز یه نسخه که همراه با ماریو بود........

جزییات بیشتری از این بازی در اختیارمون بزارید در آینده ..........متشکرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/12/11 06:50 AM، توسط batson.)
2016/12/10 05:12 PM
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

ارسال: #9
(2016/12/10 05:12 PM)'batson' نوشته شده توسط:  
(2016/12/09 10:03 PM)'♥animpark princess♥' نوشته شده توسط:  طرفدارا بیشتر به Sonic mania امیدوارن تا Project Sonic 2017 (در مورد اسم پروژه ی ۲۰۱۷ مطمئن نیستم ولی فکر کنم اسمش Sonic Resistance باشه.)

خیلی وقت سونیک درست و حسابی بازی کردم بجز یه نسخه که همراه با ماریو بود........

جزییات بیشتری از این بازی در اختیارمون بزارید در آینده ..........متشکرممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

project Sonic2017 برای PS4 هست Sonic mania رو نمیدونم.هنوز چیز زیادی در مورد این بازی ها نشون داده نشده.

2016/12/10 09:07 PM
♥animpark princess♥
♡Shadow lover♡

ارسال: #10
به نظر من سونیک کلاسیک رو اوردن زیاد خوب نشده.همونطور که گفتی شبیه بازی Sonic Generation میشه.اون بازی جالب بود ولی اینکه دوباره سونیک مدرن و سونیک کلاسیک رو باهم اوردن به نظر من زیاد جالب نیست.اولین بار با کلی خوشحالی رفتم تریلرشو ببینم وقتی اون تیکه اولشو دیدم گفتم واییییی چه عالیه ولی تا سونیک کلاسیک اومد پوکر شدممطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
امیدوارم شدو هم تو این بازی باشه.
و یه چیز دیگه!شایعه شده میخوان یه شخصیت جدید بیارن.ولی معلوم نیست که درسته یا نه.

2017/01/06 08:26 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به نظر شما چه نمره ای لایق این انیمه هست؟(از20 نمره) ♥animpark princess♥ 35 9,112 2021/03/21 01:42 AM
آخرین ارسال: alisalehz
  این یا این(سونیک) HeliaHime 2,148 201,263 2021/01/20 12:19 AM
آخرین ارسال: آتیش پاره
  معرفی سونیک خارپشت۲۰۲۰ Mi Hi 2 1,672 2020/03/24 11:42 AM
آخرین ارسال: Mi Hi
  این یا این(شیپ‌های سونیکی) HeliaHime 20 2,947 2019/10/12 10:28 PM
آخرین ارسال: monika81
  Sonic facts ♥animpark princess♥ 2 998 2018/08/12 04:51 PM
آخرین ارسال: ♥animpark princess♥

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان