زمان کنونی: 2024/06/29, 02:19 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/29, 02:19 PM

نظرسنجی: چه کسی لایقتره که بهترین شینوبی مرد در سال 2011 شود؟؟
naruto uzumaki
Sasuke Uchiha
Itachi Uchiha
tobi
madara uchiha
kabuto yakushi
gaara
killer bee
Shikamaru Nara
A (Fourth Raikage)
Nagato (Pain)
Kakashi Hatake
Minato Namikaze
Asuma Sarutobi
Might Guy
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین نینجای مرد در سال ۲۰۱۱

نویسنده پیام
yahiko
"the son of god"

ارسال: #1
بهترین نینجای مرد در سال ۲۰۱۱

اکنون ما درسال ۲۰۱۲ هستیم و با پایان هر سال بهترینها معرفی میشوند که جوایز و یادبودهایی به آنها تعلق میگرد.
در سال ۲۰۱۱ حوادث خوب و جالبی در مانگا اتفاق افتاد همانند:چهارمین جنگ نینجایی،بازگشت ایتاچی و حقایقی درمورد قدرتهای ناروتو،اولین حرکت ساسکه برای به دست آوردن مانگیکیو شارینگان ابدی،بازگشت اوچیها مادارا،ریننگان جدید توبی و همچنین بازگشت یک شینوبی معروف و اتفاقات دیگر.گرچه این انیمه در سال ۲۰۱۱ زیاد جالب نبود(بابا همش فیلر بود
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه) اما حوادث مهمی هم داشت از جمله:نبرد بین ساسکه اوچیها و دانزو شیمورا،اجلاس پنج کاگه،اعلام چهارمین جنگ نینجایی،شکل گیری جدید تیم هفت،نبرد بین کیلر بی(برادر رایکاگه ساما) و کیسامه هوشیکاگی.
با نگاهی به گذشته و حال و آینده در نظر سنجی ما شرکت کنید و به بهترین نینجای مرد در سال ۲۰۱۱ رأی دهید.
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

جون من رأی بدید!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/01/12 06:50 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
yahiko
"the son of god"

ارسال: #2
RE: بهترین نینجای مرد در سال ۲۰۱۱
لازم به ذکر است که چون بیشتر از ۱۵تا گزینه نمیتونستم برا رای گیری بزارم مجبور شدم که چندنفر رو معرفی نکنم مثل کیبا،چوجی،کانکورو،اُنوکی،دانزو،اوروچیمارو،دیدارا ،ساسکه و خیلیهای دیگه اما یه خبر بد اینه که جیرایا رو فراموش کردم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگر هم گزینه ای با عنوان موارد دیگر نزاشتم چون اینجا میخوایم ببینیم که کی در سال ۲۰۱۱ بهترین میشه چون اگه میزاشتم همچین گزینه ای ,طرف میومد و این موارد دیگر رو میزد و ممکن بود که یک کاربر از کسانی که من معرفی کرده باشم خوشش نیاد بعد همینطور کاربرا ,موارد دیگر رو میزنن اون موقع هم موارد دیگه برنده میشه و این بهترینه برا ما مجهول میموند!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
لازم به ذکر است که کپی برداری فقط با ذکر منبع مجاز است!
منبع:پارک انیمه
2012/01/12 07:08 PM
ALI-TSUBASA
A Real Madrid Crazy

*

اعتبار: 172.0
ارسال: #3
من از همون اول از کاکاشی خوشم اومد و شخقیتش رو بیشتر از بقیه دوست دارم.....
2012/01/13 12:33 AM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #4
راستی دوستان میتونن به چند گزینه رای بدن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اگه هم کسی خواست رای بده و دید اونی که میخواد بهش رای بده تو نظر سنجی نیست همینجا بگه ما سرشماریش میکنیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/01/13 12:41 AM
Mana
تازه وارد

*

اعتبار: 6.0
ارسال: #5
نصفشونو نشناختم کلا مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه ولی فقط و فقط کاکاشی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه به خاطر شخصیت و روح بزرگی که داره و 10000000 البته مدل موهاش مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/01/13 12:50 AM
nig
.

اعتبار: 526.0
ارسال: #6
من می گم فقط و فقط ایتاچی! (از آواتارم معلومه)
ولی خب کلا خیلی هارو من دوست دارم اینجا! با این وجود بازم ایتاچی موقع برگشتش منو جذب کرد! تونست از طلسم کابوتو و توبی(؟ آخرشم معلوم نشد این یارو واقعا کیه!) در بره، کاری که حتی کاگه های قبلی هم نتونستند بکنند!
2012/01/14 04:45 PM
aizen souske
تنها ايزن سوسكه انيم پارك

اعتبار: 38.0
ارسال: #7
به نظر من كه اوزوماكي ناروتو.به خاطر اينكه پين رو منهدم كرد و تونسط كونوها رو نجات بده.ويه دليل اينكه اون كيوبي هستش ديگه و قدرت و چاكرا بسيار زيادي داره.پس از خيلي از نينجا ها سرتره.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/01/21 10:38 AM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #8
اگه به پینه که خود پین مریض بود و چاکرایی نداشت و بهش رحم کرد وگرنه راحت میتونست بکشتش!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اما چون ناروتو انیمه درباره خودشه پس مطمئنا باس قویتر از همه باشه اما اشتباه من این بود که نباید ناروتو رو تو نظر سنجی میزاشتم چون اینطور خیلی بی مزه شده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا داداش خودت به جز ناروتو کدوم رو لایقتر میدونی!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/01/21 02:48 PM
aizen souske
تنها ايزن سوسكه انيم پارك

اعتبار: 38.0
ارسال: #9
نه لیست بالا رو دیدم منصرف شدم.
اوچیها مادارا از همه بهتره به خاطر جوتسو هایی که نمیزاره کسی بهش زربه بزنه.(فکر کنم اسمش تکنیک جابجایی یا تو همین مایه ها بود)
2012/01/25 06:28 PM
yahiko
"the son of god"

ارسال: #10
راستی اگه خواستی به کسی رای بدی و دیدی که تو لیست نیست میتونی پست بزنی و بگی و ما اونو هم حساب میکنیم!
2012/01/25 07:13 PM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین مبارزه در ناروتو کدوم بود؟ atem 84 30,112 2018/11/24 11:20 AM
آخرین ارسال: Mmpunisher
Question اگر شما یک اوچیهایی بودید آیا بهترین دوستون رو می کشتید؟ Uchiha Matin 23 4,954 2017/08/11 03:49 PM
آخرین ارسال: گارا
  آیا ناروتو در آخر انیمه خواهد مرد؟ *Ariana* 16 4,456 2017/03/19 10:06 PM
آخرین ارسال: Farangis.
  شما در چه تکنیک نینجای استعداد دارین؟؟ shining dream 26 5,446 2016/03/23 02:10 AM
آخرین ارسال: zhou yu

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان