زمان کنونی: 2024/09/08, 04:22 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/08, 04:22 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگر جاي نويسنده ي انيمه بوديد

نویسنده پیام
Taichi_yagami
Tai_Kamiya

اعتبار: 44.0
ارسال: #1
اگر جاي نويسنده ي انيمه بوديد
خب ميخوام يه تيكه ي كوتاه از فصل اول رو خودتون بنويسيد ده خط بيشتر نشه كه اگه انيمه رو ميخواستيد از نظر خودتون شروع كنيد چطور شروع ميكرديد.
از نظر خودم:
هفت تا بچه در حالي كه در حالي كه باهم بازي ميكردند متوجه شدند راه خونه رو گم كردن . تاي كه يكي از اونهاست و در واقع شجاع ترينشون پيش قدم ميشه و ميگه:خب مشكلي نيست فقط يكم ماجراجوييمون بيشتر طول ميكشه. بچه ها:تايييي تاي اخمي ميكنه و ميكه:باشه باشه راستي مي مي حس ميكنم يه روحي جني پشت سرته.-.مي مي بر ميگرده و يهو جيغي ميكشه و با يه ديجيمون رو به رو ميشه
سورا:تاي راستش منم حس ميكنم يه روح ديگه پشت سر تو هست. تاي:.-.آخ جون باهاش دوست ميشم بر ميگرده و با ديجيمونش آشنا ميشه.سورا:چه روحاي خوشگلين تاي نمكي و زبونشو براش در مياره.تاي:خب گفتم روح يكم حال و هوا عوض شهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
به نظر من يكم كمدي شروع ميشد داستان قشنگ ميشد از نظر شما چظور شما دوست داشتيد ترسناك تر باشه يا كمدي تر يا ماجرا جويي ترمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/07/10 12:10 AM، توسط Taichi_yagami.)
2017/07/10 12:09 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
هیکاری
کینگ شاوتومون

اعتبار: 75.0
ارسال: #2
RE: اگر جاي نويسنده ي انيمه بوديد
اگه جای نویسنده انیمه بودم سن کاراکتر هارو بالاتر مثلا15انتخواب میکردم تا دیگه نگن دیجیمون انیمه بچه هاس
2019/12/30 09:41 PM
terriermon
😈an evil😈

ارسال: #3
من فقط بقیه بچه ها رو هم به درجه مگا میرسوندم تو فصل اول من تا آخرای انیمه هی منتظر بودم کی بقیه هم به درجه مگا میرسن آخرم نرسیدنمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2020/10/29 02:50 PM
Ilyaa_JA
فرهیخته پارک انیمه

اعتبار: 118.0
ارسال: #4
کمتر اونایی که تو انیمه روشون کراش میزدیمو میکشتم
(یکی اینو به هاجیمه ایسایاما برسونهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه)
2021/05/17 05:00 PM
alireza2017
کاربر معمولی

*

اعتبار: 0.0
ارسال: #5
قد هیکاری و تاکرو و کوشیرو رو بلندتر میکردمتصویر: richedit/smileys/yahoo_Big/24.gif
2021/09/03 10:09 PM
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان