زمان کنونی: 2024/06/30, 10:09 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/30, 10:09 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مگان فاکس عمدا" شوهرش را عصبانی می کند!

نویسنده پیام
Kenshiro
پادشاه سرزمین وحشت

*

اعتبار: 9.0
ارسال: #1
مگان فاکس عمدا" شوهرش را عصبانی می کند!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مگان فاکس بخوبی می داند که چطور همسرش را عصبانی کند !

مگان فاکس برنامه تلویزیونی قدیمی همسرش ، برایان آستین گرین، با نام "بورلی هیلز " را تماشا می کند و اینکار او باعث عصبانیت برایان می شود وظاهرا" همین موضوع اخیرا" باعث شده است که این زوج واقعا" دچار اختلاف و مشکل شوند.

برایان گفت:"مگان سعی می کند این برنامه های قدیمی را از شبکه "سواپ نت " تماشا می کند و به همین دلیل خودش دچار مشکل شده است زیرا ما مجبور شدیم قانونی بگذاریم که بر طبق آن هیچ کدام از ما کارها و برنامه های یکدگیر را تماشا نکنیم."

اگرچه این برنامه تلویزیونی قدیمی که بیش از ۱۰۰ قسمت از آن پخش شد ، در سالهای ۱۹۹۰ بسیار محبوب بود اما اصرار دارد که هیچ داستان خاصی از این برنامه به یاد نمی آورد وهیچ یادگاری و یا خاطره ای به عنوان یادبود از این برنامه نگه نداشته است.

او گفت:" راستش را بخواهید این برنامه یک لکه وتیرگی بسیار بزرگ بود . ما ۳۰۰ برنامه ضبط کردیم اما من فقط ستاره های مهمان این برنامه را به یاد می آورم."

"در واقع من هیچ چیزی از این برنامه نگه نداشتم . تنها چیزی که نگه داشتم عکسی است که من و آرون اسپیلینگ (تهیه کننده برنامه) در هنگام دریافت جایزه منتخب مردم ، گرفتیم. او جایزه را گرفت و هر دوی ما با آن جایزه عکس گرفتیم."

من تقریبا" با تمام عوامل این برنامه هنوز هم در ارتباط هستم . قبل از اینکه به اینجا بیایم با لوک پری صحبت کردم ، با جنی گارٍ هم صحبت کردم و دو هفته دیگر لوک را خواهم دید. ایان زیرینگ را هم مرتبا" می بینم."

منبع: aftabir
2012/03/12 04:05 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تریلر کوتاه Defending Jacob ما را بیشتر با وقایع سریال آشنا می‌کند xyzNothing 0 904 2020/04/20 05:27 PM
آخرین ارسال: xyzNothing
  10فیلم ترسناک که دیوانه تان می کند! Бѳнёѫїап 15 1,864 2018/08/18 07:49 PM
آخرین ارسال: ♥ anime_girl ♥
  لیندسی لوهان باید خودش را ثابت کند! Kenshiro 0 921 2012/03/12 04:06 PM
آخرین ارسال: Kenshiro

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان