زمان کنونی: 2024/06/30, 09:48 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/30, 09:48 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فیلمنامه اثر بعدی ام با همکاری خودم، پیمان قاسم خانی و مانی حقیقی نوشته می شود!

نویسنده پیام
Kenshiro
پادشاه سرزمین وحشت

*

اعتبار: 9.0
ارسال: #1
فیلمنامه اثر بعدی ام با همکاری خودم، پیمان قاسم خانی و مانی حقیقی نوشته می شود!
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

به گزارش شبکه ایران رامبد جوان بازیگر پرجنب و جوش سینما که امسال فیلم پرفروش «ورود آقایان ممنوع» را در مقام کارگردان روی پرده داشت به تازگی در گفتگویی از این مساله سخن گفته که قصد دارد در سال آینده دو فیلم بسازد؛ یک فیلم داستانی و یک اثر مستند! جالب اینکه رامبد جوان ادعا کرده فیلمنامه اثر داستانی اش را خودش به همراه پیمان قاسم خانی و مانی حقیقی می نویسد. بخشهایی از گفته های جوان را به نقل از «رادیو نمایش» می خوانید:

آدم کیف می کند

آدم کیف می کند وقتی می تواند فیلمی مانند «ورود آقایان ممنوع» بسازد؛ فیلمی که با تبلیغات کم بعد از فیلم فرهادی که به خاطر موفقیتش به او تبریک میگویم میتواند توجه مخاطبان را جلب کند. این موفقیت نتیجه سناریوی خوب، بازیگران خوب، کارگردانی مناسب و گروه خوب است. خوشحالم که خانواده ها با خیال راحت به تماشای فیلم من رفته و از آن لذت بردند.
چند فیلمنامه را در دست دارم

چند فیلمنامه را در دست کار دارم که به ترتیب آنها را میسازم؛ فکر می کنم اولین فیلم ام را اردیبهشت ماه جلوی دوربین می برم. یکی از کارهایی که قصد ساخت آن را دارم فیلمنامه اش با همکاری خودم، پیمان قاسم خانی و مانی حقیقی نوشته میشود.
مستند هم میسازم

قصد دارم مستندی هم بسازم که به بررسی زندگی بازیگران و تصوراتی که مردمان عادی از زندگی آنها دارند، اختصاص دارد. در این مستند می کوشم این مساله را تبیین کنم که بازیگران هم مانند مردمان عادی هستند.

منبع: aftabir
2012/03/12 04:08 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یه فیلم بگو بعدی نظرشو راجع بهش بگه! cheryl 0 1,026 2020/03/22 07:44 PM
آخرین ارسال: cheryl
  عکس نوشته از جوکر! 2rsa 3 585 2019/07/28 05:26 PM
آخرین ارسال: 2rsa
زمستان یه فیلم بگو بعدی نظرشو بگه. Shinoa 2,037 79,964 2017/08/20 12:34 PM
آخرین ارسال: *mahtab*
  معرفی فیلم: Mission: Impossible - Ghost Protocol (ماموریت غیرممکن: پیمان شبح) xyzNothing 2 601 2015/06/23 02:00 PM
آخرین ارسال: ramin 99
  نقش منفی «انتقامجویان» نقش اول «بن هور» می شود Yoko Ackerman 0 829 2014/08/25 06:01 PM
آخرین ارسال: Yoko Ackerman

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان