مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
کاندیداهای بهترین فیلم :
هنرمند (The Artist )
وراث (The Descendants )
به شدت بلند ، بطور شگفت انگیزی نزدیک (Extremely Loud & Incredibly Close )
یاری (The Help )
هوگو (Hugo )
نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris )
مانیبال (Moneyball )
درخت زندگی (The Tree of Life )
اسب کارزار (War Horse )
برنده : هنرمند (The Artist )
کاندیداهای بهترین بازیگر مرد :
ژان دوژاردن (Jean Dujardin ) برای فیلم هنرمند (The Artist )
دمیان بیچیر (Demián Bichir ) برای فیلم یک زندگی بهتر (A Better Life)
جورج کلونی (George Clooney ) برای فیلم وراث (The Descendants )
گری اولدمن (Gary Oldman ) برای فیلم خیاط ، دوره گرد ، خیاط ، سرباز ، جاسوس (Tinker Tailor Soldier Spy )
براد پیت (Brad Pitt ) برای فیلم مانیبال (Moneyball )
برنده : ژان دوژاردن (Jean Dujardin ) برای فیلم هنرمند (The Artist )
کاندیداهای بهترین بازیگر زن :
گلن کلوز (Glenn Close ) برای فیلم گلن کلوز (Albert Nobbs )
وایولا دیویس (Viola Davis ) برای فیلم یاری (The Help )
رونی مارا (Rooney Mara ) برای فیلم دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with the Dragon Tattoo )
مریل استریپ (Meryl Streep ) برای فیلم بانوی آهنین (The Iron Lady )
میشل ویلیامز (Michelle Williams ) برای فیلم هفته من با مرلین (My Week with Marilyn )
برنده : مریل استریپ (Meryl Streep ) برای فیلم بانوی آهنین (The Iron Lady )
کاندیداهای بهترین بازیگر مکمل مرد :
کنت برانا (Kenneth Branagh ) برای فیلم هفته من با مرلین (My Week with Marilyn )
جوناه هیل (Jonah Hill ) برای فیلم مانیبال (Moneyball )
نیک نولتی (Nick Nolte ) برای فیلم جنگجو (Warrior )
کریستوفر پلامر (Christopher Plummer ) برای فیلم تازه کارها (Beginners )
مکس فان سایدو ( Max von Sydow ) برای فیلم به شدت بلند، بطور شگفت انگیز نزدیک (Extremely Loud & Incredibly Close )
برنده : کریستوفر پلامر (Christopher Plummer ) برای فیلم تازه کارها (Beginners )
کاندیداهای بهترین بازیگر مکمل زن :
برنیس بژو (Bérénice Bejo ) برای فیلم هنرمند ( The Artist )
جسیکا چیستن (Jessica Chastain ) برای فیلم یاری ( The Help )
ملیسا مک کارتی (Melissa McCarthy ) برای فیلم ساقدوش ها (Bridesmaids )
جانت مک تیر (Janet McTee ) برای فیلم آلبرت نوبز (Albert Nobbs )
اوکتاویو اسپنسر (Octavia Spencer ) برای فیلم یاری ( The Help )
برنده : اوکتاویو اسپنسر (Octavia Spencer ) برای فیلم یاری ( The Help )
کاندیداهای بهترین کارگردانی :
وودی آلن (Woody Allen ) برای فیلم نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris )
میشل هازاناویسیوس (Michel Hazanavicius ) برای فیلم هنرمند ( The Artist )
ترنس مالیک (Terrence Malick ) برای فیلم درخت زندگی (The Tree of Life )
آلکساندر پین (Alexander Payne ) برای فیلم وراث (The Descendants )
مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese ) برای فیلم هوگو ( Hugo )
برنده :میشل هازاناویسیوس (Michel Hazanavicius ) برای فیلم هنرمند ( The Artist )
کاندیداهای بهترین فیلم خارجی زبان :
کله شق (Bullhead )
پاورقی (Footnote )
در تاریکی (In Darkness )
آقای لازار (Monsieur Lazhar )
یک جدایی ( جدایی نادر از سیمین ) (A Separation )
برنده :یک جدایی ( جدایی نادر از سیمین ) (A Separation )
کاندیداهای بهترین انیمیشن بلند :
گربه ای در پاریس (A Cat in Paris )
چیکو ، ریتا (Chico & Rita )
پاندای کونگ فو کار 2 (Kung Fu Panda 2 )
گربه چکمه پوش (Puss in Boots )
رنگو (Rango )
[color=#c71585]برنده :رنگو (Rango )
کاندیداهای بهترین فیلمنامه اقتباسی :
وراث (The Descendants )
هوگو ( Hugo )
نیمه مار مارس (The Ides of March )
مانیبال ( Moneyball )
خیاط ، دوره گرد ، خیاط ، سرباز ، جاسوس (Tinker Tailor Soldier Spy )
برنده :وراث (The Descendants )
کاندیداهای بهترین فیلمنامه غیراقتباسی :
هنرمند (The Artist )
ساقدوش ها (Bridesmaids )
درخواست نهایی (Margin Call )
نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris )
یک جدایی ( جدایی نادر از سیمین ) (A Separation )
برنده :نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris )
کاندیداهای بهترین فیلمبرداری :
هنرمند (The Artist )
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with the Dragon Tattoo )
هوگو (Hugo )
درخت زندگی (The Tree of Life )
اسب جنگی (War Horse )
برنده :هوگو (Hugo )
کاندیداهای بهترین تدوین :
هنرمند (The Artist )
وراث (The Descendants )
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with the Dragon Tattoo )
هوگو (Hugo )
مانیبال (Moneyball )
[color=#c71585]برنده :دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with the Dragon Tattoo )
کاندیداهای بهترین طراحی هنری :
هنرمند (The Artist )
هری پاتر و یادگاران مرگ 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 )
هوگو (Hugo )
نیمه شب در پاریس (Midnight in Paris )
اسب کارزار (War Horse )
[color=#c71585]برنده :هوگو (Hugo )
کاندیداهای بهترین طراحی لباس :
ناشناس (Anonymous )
هنرمند (The Artist )
هوگو (Hugo )
جین ایر (Jane Eyre )
دابلیو ای (W.E. )
برنده :هنرمند (The Artist )
کاندیداهای بهترین چهره پردازی :
آلبرت نوبز (Albert Nobbs )
هری پاتر و یادگاران مرگ 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 )
بانوی آهنین ( The Iron Lady )
برنده :بانوی آهنین ( The Iron Lady )
کاندیداهای بهترین موسیقی :
ماجراهای تن تن (The Adventures of Tintin )
هوگو (Hugo )
هنرمند (The Artist )
اسب کارزار (War Horse )
خیاط ، دوره گرد ، خیاط ، سرباز ، جاسوس (Tinker Tailor Soldier Spy )
برنده :هنرمند (The Artist )
کاندیداهای بهترین ترانه :
"بشر یا مامپت ها" برای فیلم مامپت ها (The Muppets )
"واقعیت در ریو " برای فیلم ریو ( Rio )
برنده :"بشر یا مامپت ها" برای فیلم مامپت ها (The Muppets )
کاندیداهای بهترین صداگذاری :
هوگو (Hugo )
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with the Dragon Tattoo )
ترانسفورمز : تاریکی ماه (Transformers: Dark of the Moon )
اسب کارزار (War Horse )
برنده :هوگو (Hugo )
کاندیداهای بهترین تدوین صدا :
هوگو (Hugo )
دختری با خالکوبی اژدها (The Girl with the Dragon Tattoo )
ترانسفورمز : تاریکی ماه (Transformers: Dark of the Moon )
اسب کارزار (War Horse )
مانیبال (Moneyball )
[color=#c71585]برنده :هوگو (Hugo )
کاندیداهای بهترین جلوه های تصویری :
هوگو (Hugo )
هری پاتر و یادگاران مرگ 2 (Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 )
فولاد واقعی ( Real Steel )
خیزش سیاره میمون ها (Rise of the Planet of the Apes )
ترانسفورمز : تاریکی ماه (Transformers: Dark of the Moon )
[color=#c71585]برنده :هوگو (Hugo )
کاندیداهای بهترین مستند بلند :
Hell and Back Again
If a Tree Falls: A Story of the Earth Liberation Front
Paradise Lost 3: Purgatory
Pina
Undefeated
برنده : Undefeated
کاندیداهای بهترین مستند کوتاه :
The Barber of Birmingham: Foot Soldier of the Civil Rights Movement
God Is the Bigger Elvis
Incident in New Baghdad
The Tsunami and the Cherry Blossom
Saving Face
برنده aving Face
کاندیداهای بهترین انیمیشن کوتاه :
Sunday
The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore
La Luna
A Morning Stroll
Wild Life
برنده :The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore
کاندیداهای بهترین فیلم کوتاه زنده :
Pentecost
Raju
The Shore
Time Freak
Tuba Atlantic
برنده :The Shore
برگرفته از MovieMag.IR
فیلم هوگو غوغا کرده تو چند بخش برنده شده .
برنده بهترین فیلم خارجی (جدایی نادر از سیمین هم تبریک میگم ) مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه