زمان کنونی: 2024/06/30, 08:57 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/06/30, 08:57 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه هنری بلدی؟

نویسنده پیام
Captain Charisma
شب زنده دار انيمه پارك

اعتبار: 123.0
ارسال: #1
چه هنری بلدی؟
سلام
در این تاپیک میتونین بگین که چه هنری بلدین!
مثلا من خودم یاد دارم آتیش رو واسه چند لحظه تو دستم نگه دارم یکم شعبده بازی بلدم و ...
الان هم بعضی هاشو یادم نمیاد اگه یادم اومد در ادامه میگم!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/06/01 04:50 PM، توسط Captain Charisma.)
2012/06/01 04:49 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
starred hero
استقلال همیشه قهرمان

*

ارسال: #2
RE: چه هنری بلدی؟
من میتونم حدود 20 ثانیه در حال سکون رو دو چرخم بمونم . مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/06/01 05:46 PM
Schneider
Kaiser Soze

اعتبار: 1021.0
ارسال: #3
من یه مدافع حرفه ای فوتبال هستم و هیچکس نمیتونه من رو دریبل بزنه،البته سرعت قویترین شوتهام تو فوتبال نزدیک 100km/hوتوی فوتسال نزدیک60km/hمیرسه.(تفاوت به خاطر نوع توپشونه)
2012/06/02 02:37 PM
Captain Charisma
شب زنده دار انيمه پارك

ارسال: #4
نقل قول: من یه مدافع حرفه ای فوتبال هستم و هیچکس نمیتونه من رو دریبل بزنه،البته سرعت قویترین شوتهام تو فوتبال نزدیک 100km/hوتوی فوتسال نزدیک60km/hمیرسه.(تفاوت به خاطر نوع توپشونه)
100 کیلومتر همشهری؟
اونوقت چجوری اندازه گرفتی سرعتشو؟
البته منم دفاعم خوبه تو دبیرستان کمتر کسی میتونه من رو دریبل بزنه!
اگه وقت شد تابستون بیا یکم بازی کنیم!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/06/02 02:54 PM، توسط Captain Charisma.)
2012/06/02 02:53 PM
Schneider
Kaiser Soze

اعتبار: 1021.0
ارسال: #5
حساب کردم توی 1 ثانیه حدودا 25 تا 27 متر میره،به 100 نمیرسه اما از 90 بیشتره.
آره انشالا.. تابستون میشه بروبکس همشهری(ماشالا... زیادم هستن) رو پیدا کنیم یه بازی بزنیم.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/06/02 03:10 PM
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2083.0
ارسال: #6
منم پشه ها رو با کبریت میکشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این پشه های خاکی هست که تابستونها خیلی اذیت میکنن. من هر وقت یکیشون رو میبینم که یه جایی برای خودش نشسته سریع میرم کبریت میارم و آتیش میزنم.
صبر میکنم که شعله کبریت حداقل دو سانتیمتر بشهف بعد از پشت پشه با زاویۀ 45+ بهش نزدیکش میکنم.
پشه بینوا متوجه خطر میشه ولی همینکه پرواز میکنه میخوره به شعلۀ کبریت و هر دو بالش میسوزه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/06/03 01:37 AM
starred hero
استقلال همیشه قهرمان

*

ارسال: #7
بابا چقد خشنین شما . ولی کلا دمت گرم ههه
2012/06/03 11:25 AM
Mohabat69
we carry the future

اعتبار: 760.0
ارسال: #8
زمانی که کلاس چهارم میرفتم در همسایگی مون یه خونه در حال ساخت بود که تیرآهن هاش رو انداخته بودند ولی به خاطر مجوز مدتی کارش خوابیده بود
یه روز با دوستام کنار اون خونه نشسته بودیم که به فکرم زد روی تیرآهن ها راه برم .
منم شروع کردم به راه رفتن و کم کم تونستم از راه رفتم روی لبه به طور موازی با سایر تیرآهن ها ارتقا پیدا کنم یعنی این دفعه عمود بر خطوط چیده شدن تیر آهن راه میرفتم کم کم دویدن رو شروع کردم و ظرف دو هفته اونقدر مهارتم رفت بالا که همه ما رو میدیدند میترسیدند شاگردانی برای خودم جمع کردم تا این که یه روز
صاحب خونه اومد سر کوچه منو دید که روی تیرآهن خونشون وایستادم اومد که بهم بگه خطرناکه میوفتی ، من در رفتم خب فکر کردم اومده منو بزنه، من از این طرف خونه دویدم و خودمو به اونطرف سوندم در عرض چند ثانیه اون که فکر میکرد الان من افتادم با سرعت بیشتری دوید که منو نجات بده ولی وقتی به لبه تیر ساختمون رسید و شاهکار منو دید خشکش زد و فکش رسید به زمین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فرداش دیدم که برای جلو گیری از بدکاری یا تبهکاری ما خونشون رو شروع به ساختن کرده بودند
عجب جونوری بودیمامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/06/03 11:54 AM
 اعتبار داده شده توسط : an Uchiha(+2.0)
Captain Charisma
شب زنده دار انيمه پارك

ارسال: #9
نقل قول: منم پشه ها رو با کبریت میکشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این پشه های خاکی هست که تابستونها خیلی اذیت میکنن. من هر وقت یکیشون رو میبینم که یه جایی برای خودش نشسته سریع میرم کبریت میارم و آتیش میزنم.
صبر میکنم که شعله کبریت حداقل دو سانتیمتر بشهف بعد از پشت پشه با زاویۀ 45+ بهش نزدیکش میکنم.
پشه بینوا متوجه خطر میشه ولی همینکه پرواز میکنه میخوره به شعلۀ کبریت و هر دو بالش میسوزه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه جالب هادی جان اولین باریه که میبینم کسی یه همچین کاری بکنه!
اتفاقا این چند روزه پشه دور و برم زیاده به امتحانش می ارزه میرم که انجام بدمش ممنون!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2012/06/03 01:40 PM
!Web Prince
RIP

*

اعتبار: 2083.0
ارسال: #10
(2012/06/03 01:40 PM)captain charisma نوشته شده توسط:  
نقل قول: منم پشه ها رو با کبریت میکشم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
چه جالب هادی جان اولین باریه که میبینم کسی یه همچین کاری بکنه!
اتفاقا این چند روزه پشه دور و برم زیاده به امتحانش می ارزه میرم که انجام بدمش ممنون!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
فقط حواست باشه خونه اتون رو آتش نزني
وقتي بال پشه سوخت ميفته زمين و هي ميپره بالا ولي چون بال هاش سوختن دوباره ميفته زمين. حواست باشه توي اين مرحله شوكه نشي. ميتوني با استفاده از باقيمانده آتيش كبريت نفله اش كني مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته يه چيزي هم بگم كه اين پشه ها سيستم عصبي تكامل يافته اي ندارن و براي همين احساس درد يا سوختگي نميكنن، اونا حتي متوجه از بين رفتن اعضاي بدنشون نميشن. براي همين دچار عذاب وجدان نشيد
2012/06/06 10:14 AM
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آثار هنری بزرگ و حقایق جالب آنها M@hdi 12 2,741 2021/05/18 01:11 PM
آخرین ارسال: Ilyaa_JA
Rainbow خلق آثار هنری بسیار زیبا با خوراکی ها XxxhatakeaisoxxX 27 7,316 2021/05/18 09:19 AM
آخرین ارسال: NoboraHaru
zجدید معروف ترین تابلو های هنری جهان! زاواره 11 2,000 2017/02/27 12:06 AM
آخرین ارسال: زاواره

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان