زمان کنونی: 2024/09/08, 04:39 AM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/09/08, 04:39 AM

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 4.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[انیمه ی دوبله شده] 

بابالنگ دراز Daddy Long Leg

نویسنده پیام
farshad
キャプテン翼の生成

اعتبار: 1019.0
ارسال: #1
بابالنگ دراز Daddy Long Leg
انيمه بابالنگ دراز هم دوبله فارسيشو خيلي وقته انجام شده اما جديدا هم مثل فوتباليستا در پك خوشكل روانه ی‌بازارش كردند كه قيمت هر پك هم 1500 تومنه و اولين باره كه اين سری به اينصورت منتشر ميشه ...
داستان هم كه ميدونيد چيه ...
داستان درمورد دختريه كه در يتيم خونه ی‌جانگرير 18 سال خدمتكار بوده و يهو يكنفر كه اسمش رو به جان اسميت معرفي ميكنه به اين دختر توجه نشون ميده و از خانم ليپت ميخواد تا سرپرستي جودي ابوت به وي واگذار بشه تا به دانشگاه بره ...
خانم ليپت جودي رو دعوت ميكنه تا اين خبر رو بهش بده كه در راه رفتن جودي به دفتر خانم ليپت مدير نوانخانه ی جان گرير ، فردی‌رو ميبينه كه كلاه و اعصا بدست داشته و پشتش به اون بوده و داشته سوار ماشين ميشده كه وقتي آفتاب به اين شخص ميخوره سايه اين شخص روي ديوار ميفته و شبيه به فردی‌كه لنگ های‌دراز داره روی‌ديوار نقش ميبنده و از اينجاست كه داستان جروشا ابوت شروع ميشه ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2018/11/17 10:07 PM، توسط abaneh.)
2010/12/09 08:23 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #2
RE: دوبله فارسی‌ بابالنگ دراز Daddy Long Leg
چرا گفتم جروشا ابوت ؟‌ چون اسمش رو از روی‌دفترچه تلفن كه دقيقا اولين اسم دفترچه تلفن بوده انتخاب كردند ولي خودش ميگه من از جروشا متنفرم و همه جودي صداش ميكنن ...
تا جاييكه ميدونم مانگا داره اما ترجمه فارسی‌نشده ...
فيلم كره ای و سريال كره اي هم براساس اين انيمه ساخته شده و نويسنده ی اين اثر ارزشمند خانم جين وبستر است ...
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2010/12/09 08:26 PM، توسط farshad.)
2010/12/09 08:26 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #3

(آخرین ویرایش در این ارسال: 2010/12/09 08:41 PM، توسط farshad.)
2010/12/09 08:41 PM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #4
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

واتاشی نو آشیناگا اوجیسان (به ژاپنی: 私のあしながおじさん، Watashi No Ashinaga Ojisan) (به معنای «بابا لنگ‌دراز من» که با نام «بابا لنگ‌دراز» نیز شناخته می‌شود) یک مجموعه تلویزیونی ژاپنی است که در سال ۱۹۹۰ بر مبنای رمان بابا لنگ‌دراز جین وبستر ساخته شده است. انیمیشن بابا لنگ دراز بخشی از مجموعه تئاتر شاهکار جهان است. بابا لنگ‌دراز در سال ۱۹۹۰ جایزه بهترین فیلم تلویزیونی را از آژانس فعالیت‌های فرهنگی کودکان ژاپن دریافت کرده‌است. اين انيميشن در ايران به سال ۱۳۷۲ با حذف سكانس‌های فراوانی (از تيتراژ گرفته تا متن اصلی) از شبكه‌ی دوم سيما پخش گرديد. تماشای نسخه‌ی اصلی اين انيمه برای بسياری از ايرانيان جذابيت دارد
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2011/07/30 08:17 PM، توسط farshad.)
2011/07/30 08:15 PM
شینیگامی
بن شده

ارسال: #5
فیلمش جالبه.ولی دوبله انیمش رو من دیدم دوبلش با زیرنویس فرق داره
2012/07/27 01:55 AM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #6
آقا لينكهاي دانلود اين انيمه رو اگه هادي نيدونم پيدا كنه من زيرنويساشو تا قسمت فكنم 28 دارم ميزارم براتون . اقاي عارف ترجمه كردن .
2012/07/27 02:02 AM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #7
خب يكم از كاراكترا تعريف كنم . تو اين داستان كاراكترايي مثل جوليا پندلتون ،‌سالي مك برايد و جروشا ابوت كه اسمش از اول دفتر تلفن انتخاب شده بود شامل ميشه .
شخصيتها رو تعريف ميكنم .

جوليا پندلتون : خيلي پر فيس و افاده و مغرور ، خيلي پولدار و ولخرج و اخلاق خاص . خب اين كاراكتر سر چيزاي بيخودي بحث ميكنه ولي جودي ميتونه حالشو بگيره . مثلا سر رنگ كاغذ ديواري اتاق يهو جودي بدون اينكه بدونه اونو متقاعد كرد كه اقاي والتر گريك تمام راه رو برنگرده واسه رنگ كاغذ ديواري .

سالي مك برايد : خيلي درس خون و مودب و دختري عينكي و مهربون و پولدار . دوست داره با جودي باشه و لحظه شماري ميكنه كه باهاش حرف بزنه . اين كاراكتر زيادي شوخ نيست يكم جديه ولي خب بعضي وقتها جذب كاراي جودي ميشه .

جودي ابوت : اين كاراكتر يتيمه و بابا لنگ دراز اونو ميفرسته به كالج. اون خيلي هيجان زده ميشه . خب ديه تا حالا هيچي نديده و چيزي نخريده واسه همين يكم سرخوش بود ولي خب كم كم بهتر ميشد .

جوانا ترون :‌ اين كاراكتر صاحب خوابگاه دختران كالجه كه زياد باهاش رو به رو ميشيم . شخصيت خشك و خشني داره .

عمو جرويس پندلتون : خب اون خيلي پولداره . همش ولخرجه و همه خانواده دوست ندارن باهاش ارتباط داشته باشن و تنها كسي كه دوست داره باهاش حرف بزنه اقاي گريك منشي ايشون و جودي و جوليا و سالي و برادرش هستن . در كل اين افراد هميشه با هم در ارتباط هستن . اون قد خيلي بلندي داره و به اصطلاح همون بابالنگ دراز محبوب داستانه .
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2012/08/13 01:45 AM، توسط farshad.)
2012/08/13 01:43 AM
farshad
キャプテン翼の生成

ارسال: #8
اينو هم هنوز پخش ميكنه نه ؟
2012/09/09 01:47 PM
Sasuke-024
...??

*

اعتبار: 25.0
ارسال: #9
معرکس دوبار دیدم!!خیلی قشنگه توصیه میکنم کسایی که ندیدن حتما ببیننمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/08/24 01:00 PM
khafan_3113
تازه وارد

*

اعتبار: 0.0
ارسال: #10
از قشنگ ترین کارتون هایی که بجه بودم می دیدم خیلی قشنگ بود
2013/11/18 03:52 PM
ارسال پاسخ