پارک انیمه
[انیمه ی دوبله شده] ناروتو در سرزمين برفی - نسخه‌ی قابل چاپ

+- پارک انیمه (https://animpark.icu)
+-- انجمن: سرای انیمه - Anime Hall (/forum-224.html)
+--- انجمن: انیمه های دوبله شده (/forum-72.html)
+--- موضوع: [انیمه ی دوبله شده] ناروتو در سرزمين برفی (/thread-2724.html)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5

RE: ناروتو در سرزمين برفی - yahiko - 2012/01/21 09:49 PM

ای بابا آجی من این فیلماشو دیدم اما دارم مثال میزنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهو میگم که این ناروتوئه همش تکنیکه و یکی میگه فوتون یکی میگه سیتون یکی میگه دوتون یکی میگه رایتون یکی میگه کاتون یکی میگه رایکیری یکی میگه چیدوری و ... که به زبونی خودشون معنی دارن اما اگه بخوای ترجمه کنی مجبوری که این کلمه ها رو هم ترجمه کنی بعد اون موقع معنی نمیده!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ناروتو در سرزمين برفی - farshad - 2012/01/22 01:44 AM

ساسكه با لحجه غليظ تلفط كن :‌ساســــــــــــــــــــــــــــكه ... مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تازه روي حرف سين دومي علامت سكون هست . تو دوبله ميگه سوسوكه ...
واسه ترجمه تكنيكها هم اونا معادل درستي كه واسش پيدا نكردند اينا رو گفتند . بالاخره بايد يه اسمي بزارند كه بچه 10 ساله ها بتونن بفهمن اين يارو دوبلوره چي ميگه

RE: ناروتو در سرزمين برفی - yahiko - 2012/01/22 10:43 AM

دقیقا داداش منم همینو میگم که کار خیلی خوبی کردن اما همون زبون ژاپنی خیلی خیلی بهتره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ناروتو در سرزمين برفی - nig - 2012/01/22 12:38 PM

آقا من تسلیمم! هر چی شما بگید درسته!
یاهیکو تو وقتی فیلماشو دیدی خب از اول می گفتی .چرا منو مچل می کنی؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ولی من بازم به نظرم خوب دوبله کرده بودند. به ساسکه هم من یادمه دقیقا ناروتو گفت ساسکه نه سوسوکه! حالا شاید اشتب می کنم باید برم دوباره ببینم فیلمشو.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
البته شاید که نه! حتما اشتب می کنم چون وقتی فرشاد می گه گفتن سوسوکه حتما گفتن سوسوکه!

RE: ناروتو در سرزمين برفی - farshad - 2012/01/22 02:04 PM

اون راوي و يه نفر ديگه تو فيلم سنگ گلل گفتند سوسوكه . اين ناروتو در سرزمين رفي رو نگرفتم ببينم تو اين ميگه سوسوكه يا نه . واسه سنگ گلل چند تا پيك پايينتر تو بخش انيمه هاي دوبله هست برين اونجا .

RE: ناروتو در سرزمين برفی - yahiko - 2012/01/22 02:05 PM

کلا من بهشون خسته نباشید میگم اما همون زیرنویس بهتره!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ناروتو در سرزمين برفی - aizen souske - 2012/01/22 02:46 PM

چرا تو فيلم به ساسكه ميگفتن ساسوكه؟؟؟؟؟؟؟

RE: ناروتو در سرزمين برفی - yahiko - 2012/01/22 03:06 PM

کیا میگفتن!؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ناروتو در سرزمين برفی - aizen souske - 2012/01/22 04:24 PM

ببخشيد منظورم رو اشتباه گفتم.يجوري دوبله كرده بودن كه به جاي ساسكه اسمش رو ساسوكه صدا ميزدن.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

RE: ناروتو در سرزمين برفی - Kurama - 2012/01/22 07:19 PM

خوب دوبلور ناروتو دختره واقعا نمیدونستید