زمان کنونی: 2024/07/04, 08:39 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/04, 08:39 PM

نظرسنجی: به نظر شما روز مسابقه بین دو تیم فرانسه-ژاپن کی باشه؟!
این نظرسنجی بسته شده است.
یکشنبه 11.90% 5 11.90%
دوشنبه 16.67% 7 16.67%
سه شنبه 7.14% 3 7.14%
چهارشنبه 11.90% 5 11.90%
پنج شنبه 14.29% 6 14.29%
جمعه 11.90% 5 11.90%
هفته اینده 26.19% 11 26.19%
در کل 42 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ايفاي نقش در انيمه كاپيتان سوباسا

نویسنده پیام
Terme16
حبه ي انگور

اعتبار: 85.0
ارسال: #351
RE: ايفاي نقش در انيمه كاپيتان سوباسا
فعلا همه ی المانیا حواسشون جمع باشه که در روز مسابقه هنگ نکنن!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
این شوت جدیدی که محیا ازش حرف زد رو به سختی دروازبانتون می گیره!!!!!
2013/06/23 05:14 PM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
♥Jun Misugi♥
****MR.KP****

ارسال: #352
هی اشنایدر تو که از بودن من تو زمین خوف کردی نیومدی تو مسابقه (مولر میگه)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

و مولر تا زمانی که من بودم تو زمین یه گل خوردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا کاری ندارم هرناندز بازم سوتی داد ولی هر دوتاتون واسه من مث یه نی نی کوچولوی نازینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ببینم در مورد مسابقه کسی چیزی بهم نگفت
چرا من مصدومم ؟
باید تلاشمو بکنم به بازی برسم
ولی من به بازی میرسم
هی تارو من تو بازی نبودم تیممون سه تا گل خورد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اگه من نباشم این نیتا تو ترکیبه باز سوتی میده مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/06/23 07:38 PM، توسط ♥Jun Misugi♥.)
2013/06/23 07:34 PM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #353
نقل قول: هی اشنایدر تو که از بودن من تو زمین خوف کردی نیومدی تو مسابقه (مولر میگه)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من خوف کردم ؟؟ هه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه خدا رو شکر کن من از اول تو بازی نبودم
نقل قول: فعلا همه ی المانیا حواسشون جمع باشه که در روز مسابقه هنگ نکنن!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ژرمن ها هیچوقت هنگ نمیکنن فقط برای پیروزی مبارزه میکنن
مولر جزو بهترین دروازبان های جهانه
2013/06/23 08:05 PM
Terme16
حبه ي انگور

اعتبار: 85.0
ارسال: #354
هنگ نكنن بالاخره يه كار كه مي كنن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا تو بازي معلوم مي شهههه!
2013/06/23 09:57 PM
ramin 99
the memories

ارسال: #355
نقل قول: هنگ نكنن بالاخره يه كار كه مي كنن!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا تو بازي معلوم مي شهههه!
اره میبینیم تو بازی میبینیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اخر بازی با گریه از زمین بیرون میرین مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/06/23 10:26 PM
Schneider
Kaiser Soze

اعتبار: 1021.0
ارسال: #356
نقل قول: این کاکرو کجاس کارش دارم

نمیدونم کجاس.احتمالن تا الان باید مرده باشهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: اوه اوه اوه!
ببین دوروز من رفته بودم مسافرت این مولر چه دوری برداشته!

من دور بردار نیستم و همیشه حرفی رو میزنم که بتونم پاشو امضا کنم.(اینو یادت باشه)
نقل قول: بچه های ما قدرت آلمانو دست کم گرفتن یادتون نره آلمان چطور تیم شینگو اینارو باخاک یکسان کرد.
بابا برین تمرین کنین بزودی یه مسابقه پیش رو داریم.
مربی بهم گفت که بهتون بگم.

بالاخره یکی تو این ژاپنیا یه نفر حرف آدمیزاد گفت.بابا برین تمرین کنین دیگه دههع...
نقل قول: بهتره تو و مولر برين حسابي تمرين كنين كه با ديدن بازي سوبا يه وقت دچار شك عصبي نشين!!!

یکی ندونه فک میکنه سوباسا میخاد چی کار بکنه؟سوباسا در برابر بازیکنهای اروپایی طفلی بیش نیست...

نقل قول: معلومه حسابي نگرانيامطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

باید جایزه بی ربطترین برداشتی که یه نفر بتونه از حرف یه نفر دیگرو داشته باشه الان بدیم بهت با این جمله ای که گفتی.توهم فانتزی زدی ها...
نقل قول: به من میگن اشنایدر
من 2-3 تا شوت جدید یاد گرفتم اره ههمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره تازه این در حالیه که فایر شوت جزو این شوتهاش نیستن و تنها چیزی که میتونم بگم اینه که این سه شوت برای هیچ دروازبانی قابل مهار نیست و حتا خود من که شوتایی مث شوت ببر آسا و شوت چرخشی و فایر شوت رو راحت میگیرم تنها یکی از این سه شوت رو میتونم بگیرم.
نقل قول: فعلا همه ی المانیا حواسشون جمع باشه که در روز مسابقه هنگ نکنن!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

یه جوری حرف میزنی که انگار همه تیمای اروپایی رو بردی و قراره بیای فینالو با ما بازی کنی.
مگه تارو نگفت برین تمرین کنین؟پس تو هم بدو دیگه.ای بابا!!

نقل قول: هی اشنایدر تو که از بودن من تو زمین خوف کردی نیومدی تو مسابقه (مولر میگه)مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

آره خوف کرد از اینکه بیاد تو زمین بعدش تیمتون یه جوری ببازه که همه بازیکنای تیم از شدت ناراحتی معتاد بشینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: و مولر تا زمانی که من بودم تو زمین یه گل خوردی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

اون گلم هدیه من به خاطر تلاش فراوانتون بود.
نقل قول: حالا کاری ندارم هرناندز بازم سوتی داد ولی هر دوتاتون واسه من مث یه نی نی کوچولوی نازینمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
پرستار باز یادت رف قرص اینو بهش بدی داره هزیون میگه.مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

نقل قول: باید تلاشمو بکنم به بازی برسم
ولی من به بازی میرسم
هی تارو من تو بازی نبودم تیممون سه تا گل خورد مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
حالا انگار میخاد تو زمین بازی چی کار کنه.هنو از تخت بیمارستان بیرون نیومدی خوب زبونت باز شده ها تخم کفتر خوردی شیطون؟اتفاقن دلم میخاس تو و تارو با هم باشین ببینم مثلن چی کار میخاستین بکنین.
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/06/24 12:34 AM، توسط Schneider.)
2013/06/24 12:00 AM
mahya ozora
.:Panda:.

اعتبار: 673.0
ارسال: #357
يكي ندونه فك ميكنه مولر و اشنايدر ميخوان چيكار بكنن!!!
خدا يه ذره از غرور كاذب مردمو كم كنه!!!
مخاطب من اشنايدر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من برداشتمو گفتم و از اونجايي كه سكوت علامت رضايته اونم هيچي نگفت!!!
والا!!! اون وقت به من ميگن مادر عروس!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/06/24 01:53 AM
ramin 99
the memories

ارسال: #358
نقل قول: يكي ندونه فك ميكنه مولر و اشنايدر ميخوان چيكار بكنن!!!
خدا يه ذره از غرور كاذب مردمو كم كنه!!!
مخاطب من اشنايدر بودمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من برداشتمو گفتم و از اونجايي كه سكوت علامت رضايته اونم هيچي نگفت!!!
والا!!! اون وقت به من ميگن مادر عروس!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
مادر عروسی دیگه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من و تیم المان مغرور نیستیم قدرتمندیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
میریم برای پیروزی مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/06/24 01:57 AM
mahya ozora
.:Panda:.

اعتبار: 673.0
ارسال: #359
ديگ به ديگ ميگه ته ديگ!!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اره كاملا از طرز حرف زدنتون معلومه كه مغرور نيستين!!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
براتون ارزوي موفقيت ميكنم!!!!
2013/06/24 02:07 AM
Shun melina
اَشى

اعتبار: 334.0
ارسال: #360
به به اشنايدر ميبينم كه قوه ى تخيلتون هم خيلى بالاست مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
ما و گريه !!!
اصلاً مگه با وجود تشويق هاى من و سيستم هاى محيا امكانش هست كه ما ببازيم واقعاً كه مكالماتتون خنده داره مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/06/24 02:32 AM، توسط Shun melina.)
2013/06/24 02:12 AM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایفای نقش خیالی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ⓜⓡ.TERABYTE 131 21,114 2017/09/12 01:07 PM
آخرین ارسال: diana king
  ایفای نقش خیالی "کریسیتال" dot. 200 21,175 2017/09/11 08:15 PM
آخرین ارسال: ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ
  ایفای نقش در انیمه قلب های پاندورا dot. 527 44,479 2017/06/30 08:25 PM
آخرین ارسال: dot.
zجدید ایفای نقش خیالی خادم سیاه آلیس بکهام 9 4,653 2017/06/22 11:10 AM
آخرین ارسال: lily
zتوجه ایفای نقش خیالی sword art online 2 Ender Creeper 19 6,459 2017/04/06 04:02 PM
آخرین ارسال: Ender Creeper

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان