زمان کنونی: 2024/07/04, 07:29 PM درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

زمان کنونی: 2024/07/04, 07:29 PM

نظرسنجی: به نظر شما روز مسابقه بین دو تیم فرانسه-ژاپن کی باشه؟!
این نظرسنجی بسته شده است.
یکشنبه 11.90% 5 11.90%
دوشنبه 16.67% 7 16.67%
سه شنبه 7.14% 3 7.14%
چهارشنبه 11.90% 5 11.90%
پنج شنبه 14.29% 6 14.29%
جمعه 11.90% 5 11.90%
هفته اینده 26.19% 11 26.19%
در کل 42 رأی 100%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 4.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ايفاي نقش در انيمه كاپيتان سوباسا

نویسنده پیام
Terme16
حبه ي انگور

اعتبار: 85.0
ارسال: #411
RE: ايفاي نقش در انيمه كاپيتان سوباسا
دوستان الماني! بذاريد يه چيزي رو براتون تفهيم كنم! من شما رو به مسابقه دعوت كردم كه با قوي ترين هاش مسابقه بدم! نه اينكه چند از افرادتون كه اگه اشنايدر نباشه مثل اب خوردن گل مي خورن!
اشنايدر و مولر يا امروز ميان يا من مطمئن مي شم كه شماها ترسيدين!
ديگه انتخاب با خودتونه!
راستي مووولررررر! چرا اينجوري با خواهرم صحبت مي كني؟ چشم ما رو دور ديدي؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/06/25 09:53 AM، توسط Terme16.)
2013/06/25 09:45 AM
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
samin99
اصن تو چی کار ب چیش داری ؟

اعتبار: 65.0
ارسال: #412
تا الان 2 ساعت گذشته ولی نه مولر نه اشنایدر هیچی نگفتن پس یا خیلی ترسیدن یا به جای محیا رفتن تیمارستانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/06/25 12:01 PM
Terme16
حبه ي انگور

ارسال: #413
نقل قول:
تا الان 2 ساعت گذشته ولی نه مولر نه اشنایدر هیچی نگفتن پس یا خیلی ترسیدن یا به جای محیا رفتن تیمارستان
اخرشم ترسیدن!!!!!!!!!!
خوب دوستان المانی من نتیجه گرفتم که شما کاملا ترسیدین!
پس تا بازی اصلی صبر می کنم که شما رو ببینم! و برای اون موقع لحظه شماری می کنم!!می خوام ببینم حد اقل اون موقع چی کار می کنین!
حالا نزنین خودتونو مصدوم کنین که نیاین مسابقه بدینا!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/06/25 12:16 PM
ramin 99
the memories

اعتبار: 1273.0
ارسال: #414
نقل قول: دوستان الماني! بذاريد يه چيزي رو براتون تفهيم كنم! من شما رو به مسابقه دعوت كردم كه با قوي ترين هاش مسابقه بدم! نه اينكه چند از افرادتون كه اگه اشنايدر نباشه مثل اب خوردن گل مي خورن!
اشنايدر و مولر يا امروز ميان يا من مطمئن مي شم كه شماها ترسيدين!
ديگه انتخاب با خودتونه!
راستي مووولررررر! چرا اينجوري با خواهرم صحبت مي كني؟ چشم ما رو دور ديدي؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من و بازیکنان اصلی هیچوقت تو مسابقه دوستانه شرکت نمیکنیم هرجور میخوای فکر کن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در عوضش 7 روز دیگه تو مسابقه اصلی میبینمتمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه اونجا متوجه میشی ترس چیه
نقل قول: الان 2 ساعت گذشته ولی نه مولر نه اشنایدر هیچی نگفتن پس یا خیلی ترسیدن یا به جای محیا رفتن تیمارستانمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
من نبودم تا جوابتو بدم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
تو طرف من و المان هستی یا طرف اونا ؟
مثلا همسر منی نه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه بجای طرفداری از ما ما رو دیوونه فرض کردی ؟مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
نقل قول: اخرشم ترسیدن!!!!!!!!!!
خوب دوستان المانی من نتیجه گرفتم که شما کاملا ترسیدین!
پس تا بازی اصلی صبر می کنم که شما رو ببینم! و برای اون موقع لحظه شماری می کنم!!می خوام ببینم حد اقل اون موقع چی کار می کنین!
حالا نزنین خودتونو مصدوم کنین که نیاین مسابقه بدینا!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بازیکنان ذخیره در خدمت شما هستن مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

براتون سوپرایز دارم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه تو ذخیره ها یه بازیکنی هست تازه به تیم ما اومده موقع مسابقه متوجه میشین کیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه

مولر جان تو این بازیکن جدید رو دیدی ؟ مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/06/25 12:53 PM، توسط ramin 99.)
2013/06/25 12:52 PM
Terme16
حبه ي انگور

ارسال: #415
نقل قول:
من و بازیکنان اصلی هیچوقت تو مسابقه دوستانه شرکت نمیکنیم هرجور میخوای فکر کن
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
در عوضش 7 روز دیگه تو مسابقه اصلی میبینمت
مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
اونجا متوجه میشی ترس چیه
پس شما انسان هایی هستید که با حرف مردم زندگی نمی کنین!افرین!!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهولی یه چیزی!شما که فقط تو بازی های اصلی میاین.....واسه ما هم کلاس می ذارین ما کلا فقط تو بازی های اصلی میایم و اینا!!!اما وقتی تو بازی های دوستانه طرف مقابل تیم ضعیف شما رو ببینه تو بازی اصلی هم هیچ ترسی ازتون نداره!!!!!حالا فک نکن می گم شما بیاین تو تیم تیمتون عجیب غریب می شه!!!!نه!ولی باز از این حال در میاد!من اگه جای تو بودم برای افزایش روحیه ی هم تیمی هام باهاشون همکاری می کردم!!خدا عالمه!!!!شاید کلاس گذاشتن شما از روی ترستون باشه!
حالا که دیگه امروز نمیاین!ولی برید برای بازی اصلی تمرین کنین!
سورپرایزت هر کی باشه تیم شاهین جلوش وای می سه!!!دیگه سرتو درد نیارم!!برو پای تمرینات!!
2013/06/25 01:10 PM
ramin 99
the memories

ارسال: #416
با این بازیکن تیممون فوق العاده قوی میشه
خدا میدونه چه گل هایی به شما بزنه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بهتون معرفی میکنم کیه مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/06/25 01:34 PM
Schneider
Kaiser Soze

اعتبار: 1021.0
ارسال: #417
نقل قول: راستي مووولررررر! چرا اينجوري با خواهرم صحبت مي كني؟ چشم ما رو دور ديدي؟
چرا ناراحت میشی خب فک کردم حالش خوش نیس.خدا رو شکر که بخیر گذشت...

نقل قول: مولر جان تو این بازیکن جدید رو دیدی ؟
آره فک کنم مناسبترین انتخاب برای کاپیتانی تیم ذخیره همون که میگی باشه.اسم این بازیکن لوینه و باید بگم اصلن نباید بازیشو دست کم بگیرین.

راستی بازی کم کم داره شروع میشه!!!!
2013/06/25 01:42 PM
ramin 99
the memories

ارسال: #418
نقل قول: آره فک کنم مناسبترین انتخاب برای کاپیتانی تیم ذخیره همون که میگی باشه.اسم این بازیکن لوینه و باید بگم اصلن نباید بازیشو دست کم بگیرین.
اره موار جان مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
بچه ها لوین رو بهتون معرفی میکنم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
خدا میدونه چه گل هایی بزنه به واکی بایشی
از الان برنده شدیم مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمهمطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
(آخرین ویرایش در این ارسال: 2013/06/25 01:47 PM، توسط ramin 99.)
2013/06/25 01:46 PM
hadiseh
(='.'=)

اعتبار: 235.0
ارسال: #419
بس کنین دیگه فقط تو مسابقه معلوم میشه کدوم تیم بهتره.
2013/06/25 01:48 PM
Terme16
حبه ي انگور

ارسال: #420
ايشالا كسي هم كه جديد مياد بتونه امتيازات زيادي كسب كنه تو فوتبال!
ولي از من نمي تونه امتياز كسب كنه!مطالب مخصوص انیمه، مانگا، کارتون و کمیک مخصوص پارک انیمه
2013/06/25 02:17 PM
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایفای نقش خیالی هری پاتر و شاهزاده ی دورگه ⓜⓡ.TERABYTE 131 21,114 2017/09/12 01:07 PM
آخرین ارسال: diana king
  ایفای نقش خیالی "کریسیتال" dot. 200 21,173 2017/09/11 08:15 PM
آخرین ارسال: ⓨⓔ ⓢⓞⓨⓐ
  ایفای نقش در انیمه قلب های پاندورا dot. 527 44,476 2017/06/30 08:25 PM
آخرین ارسال: dot.
zجدید ایفای نقش خیالی خادم سیاه آلیس بکهام 9 4,653 2017/06/22 11:10 AM
آخرین ارسال: lily
zتوجه ایفای نقش خیالی sword art online 2 Ender Creeper 19 6,459 2017/04/06 04:02 PM
آخرین ارسال: Ender Creeper

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان